Ir directamente al contenido
Logotipo de Meijer Makelaardij & Taxaties

Lieve Vrouwepoldersedijk 2 a

3243LA Stad aan 't Haringvliet • Zuid-Holland

Disponible

€ 825.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 18.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 16.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 843.350

Precio de compra /m²: € 5.935

Galería de fotos

Descripción

Vrijstaand wonen met ruimte, comfort en een landelijke ligging? Dat vindt u aan de Lieve Vrouwepoldersedijk 2a in Stad aan ’t Haringvliet. Deze charmante en keurig onderhouden woning ligt aan een rustige weg met vrij uitzicht en wordt omringd door groen en weidse landschappen. Hier geniet u dagelijks van rust en vrijheid, terwijl voorzieningen en uitvalswegen binnen handbereik blijven – een ideale plek voor gezinnen en liefhebbers van landelijk wonen. De woning is gebouwd in 1993 en biedt circa 139 m² woonoppervlakte op een royaal perceel van 3.985 m². Dankzij goede isolatie, dubbele beglazing en zonnepanelen beschikt de woning over een gunstig energielabel A. Begane grond: Bij binnenkomst valt direct de verzorgde afwerking op. In de hal bevindt zich een modern toilet dat volledig is betegeld en is voorzien van een wandcloset en fontein. Ook de meterkast met waterontharder bevindt zich in de hal. De woonkamer is royaal en licht, met strak gestucte wanden en plafonds die zorgen voor een moderne uitstraling. De plavuizen vloer met vloerverwarming draagt bij aan het wooncomfort, terwijl de houtkachel met schouw een sfeervol middelpunt vormt. Dankzij de aanwezige airconditioning is het hier het hele jaar door aangenaam verblijven. De open keuken, vernieuwd in 2022, sluit naadloos aan op de woonkamer en is uitgevoerd met een composiet werkblad. De keuken is compleet uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductie fornuis, afzuigschouw, koelkast, vaatwasser en een ingebouwde koffiemachine. Daarnaast is er een close-in boiler geplaatst in 2024. De tuindeuren zorgen voor een directe verbinding met de overkapping en de tuin. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken, waar ruimte is voor het witgoed en waar tevens de cv-opstelling (Remaha 2012) is gesitueerd. De voormalige garage is bij de woning betrokken en biedt extra gebruiksruimte, bijvoorbeeld als hobbyruimte of berging. Eerste verdieping: De overloop is netjes afgewerkt met stucwerk en een laminaatvloer en beschikt over een vide, wat zorgt voor een ruimtelijk gevoel. Hier vindt u tevens een inbouwkast met de omvormer van de zonnepanelen en een vlizotrap die toegang geeft tot de bergvliering. Op deze verdieping bevinden zich drie slaapkamers, elk met een eigen karakter. Twee slaapkamers zijn afgewerkt met vinylvloeren en behang en beschikken over rolluiken, wat bijdraagt aan comfort en privacy. Eén van deze kamers is bovendien voorzien van praktische knieschotten voor extra bergruimte. De derde slaapkamer onderscheidt zich door de aanwezigheid van airconditioning, een vaste kastenwand en eveneens knieschotten, wat deze ruimte bijzonder functioneel maakt. De moderne badkamer, vernieuwd in 2019, is volledig betegeld en uitgevoerd met een inloopdouche, een wandcloset en een stijlvol wastafelmeubel. Tweede verdieping: Via de vlizotrap bereikt u de bergvliering met dakraam. Deze verdieping is uitermate geschikt voor het opbergen van seizoensspullen en biedt verrassend veel extra bergruimte. Buitenruimte en tuin: Rondom de woning ligt een royale en fraai ingerichte tuin die volop privacy en mogelijkheden biedt. De tuin is voorzien van meerdere weilandjes, een ruim betegeld terras en een overkapping waar u heerlijk kunt zitten. Voor dierenliefhebbers zijn er buitenkennels aanwezig. Daarnaast beschikt het perceel over diverse fruitbomen, waaronder kersen-, appel-, pruimen- en walnotenbomen, wat bijdraagt aan het landelijke karakter. Een buitenkraan en een septictank maken het geheel compleet. Op eigen terrein is ruime parkeergelegenheid aanwezig, met voldoende plaats voor meerdere voertuigen op de oprit. Algemeen: Vrijstaande woning op ruim perceel Landelijke ligging met vrij uitzicht Energielabel A en zonnepanelen Moderne keuken (2022) en badkamer (2019) Airconditioning aanwezig Royale tuin met diverse voorzieningen en fruitbomen Oplevering in overleg

Hipoteca berekenen

€ 825.000

Coste del comprador (estimado): € 18.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 16.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 843.350

3,04%

Anualmente

%

€ 41.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 825.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een vliering

Áreas y volúmenes

Superficie construida
139 m²
Área del lote
3985 m²
Contenido
504 m³
Otra zona interior
3 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
22 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1993
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remaha (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardín
Tuin rondom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage en garage mogelijk
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
15-04-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Airconditioning
  • dakraam
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3243

Mapas de Google

Ver Stad aan 't Haringvliet en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Stad aan 't Haringvliet

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Stad aan 't Haringvliet. En 2025 había 1.600 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 348.000.

Inhabitantes

1.600

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 348.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

35

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Stad aan 't Haringvliet
Año Inhabitantes
2021 1.475
2022 1.515
2023 1.525
2024 1.540
2025 1.600

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Stad aan 't Haringvliet
Año Promedio WOZ
2021 EUR 235.000
2022 EUR 265.000
2023 EUR 319.000
2024 EUR 334.000
2025 EUR 348.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 290 0-15: 265 15-25: 150 25-45: 395 45-65: 495

Nivel académico

Hoger

290

Praktisch

320

Middelbaar

600

Origen de los residentes (2025)

Europa

80

Nederland

1.425

Buiten Europa

100

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 113
Appartementen 62
Tussenwoningen 139
Vrijstaande woningen 206
Twee-onder-één-kap woningen 199

Período de construcción del edificio

Voor 1700 7
1700 tot 1900 74
1900 tot 1925 98
1925 tot 1950 76
1950 tot 1970 196
1970 tot 1980 61
1980 tot 1990 58
1990 tot 2000 38
2000 tot 2010 20
2010 tot 2020 102
2020 en later 26

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

159

Etiqueta A

134

Etiqueta G

113

Etiqueta F

79

Etiqueta D

76

Etiqueta B

70

Etiqueta E

37

Etiqueta A+++

37

Etiqueta A+

8

Etiqueta A++

8

Etiqueta A+++++

1

Etiqueta A++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Stad aan 't Haringvliet
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.340 2.890
2021 1.450 3.080
2022 1.100 2.880
2023 920 2.800
2024 920 2.910

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 770 • Electricidad: 2.390

Huurwoning

Gas: 750 • Electricidad: 1.890

Koopwoning

Gas: 990 • Electricidad: 3.160

Appartement

Gas: 680 • Electricidad: 1.710

Tussenwoning

Gas: 650 • Electricidad: 2.280

Vrijstaande woning

Gas: 1.250 • Electricidad: 3.600

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 920 • Electricidad: 2.820

Actividad empresarial en Stad aan 't Haringvliet (2025)

Handel en HORECA 25
Nijverheid en energie 45
Zakelijke dienstverlening 50
Overheid, onderwijs en zorg 35
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 15

Número total de establecimientos empresariales: 205

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Stad aan 't Haringvliet
Periodo Delitos
jan 2025 6
jan 2026 2
jul 2025 5
jun 2025 1
mei 2025 0
mrt 2025 1
nov 2024 1
nov 2025 2
okt 2024 2
okt 2025 6
sep 2024 1
sep 2025 5

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Stad aan 't Haringvliet.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Stad aan 't Haringvliet

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Stad aan 't Haringvliet?

Stad aan 't Haringvliet telt in 2025 ongeveer 1.600 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Stad aan 't Haringvliet?

De gemiddelde WOZ-waarde in Stad aan 't Haringvliet is in 2025 circa € 348.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Stad aan 't Haringvliet?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Stad aan 't Haringvliet ligt rond € 33.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Stad aan 't Haringvliet?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 35 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Stad aan 't Haringvliet?

In Stad aan 't Haringvliet komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 206 woningen.

Meer viviendas in Stad aan 't Haringvliet

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.