Aller directement au contenu
Logo de Boertjes Makelaardij & Hypotheken

De Akker 10

7951WP Staphorst • Overijssel

Disponible

€ 645.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 14.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 659.750

Prix d'achat /m²: € 3.839

Galerie de photos

De Akker 10 Staphorst
Photo 53

Description

Ben jij op zoek naar een comfortabele, ruime én levensloopbestendige woning op een fijne locatie? Dan is deze vrijstaande woning in de geliefde woonwijk De Slagen precies wat je zoekt! Met een volledig woonprogramma op de begane grond, een royale garage, meerdere slaapkamers en een zonnige tuin op het zuidwesten biedt deze woning volop wooncomfort voor nu én in de toekomst. Wonen in De Slagen De woning is gelegen in de populaire woonwijk De Slagen, een kindvriendelijke en aantrekkelijke woonomgeving met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Winkels, scholen en sportfaciliteiten bevinden zich op korte afstand en ook het centrum van Staphorst is gemakkelijk per fiets bereikbaar. Een heerlijke plek om rustig te wonen met alle gemakken dichtbij. Indeling Begane grond Via de entree kom je binnen in de hal met meterkast en toilet met fonteintje. Vanuit de hal bereik je de woonkamer. De aangrenzende keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de hal is de praktische berging/bijkeuken bereikbaar, voorzien van witgoedaansluitingen. Daarnaast beschikt de woning over een ruime garage. Een groot pluspunt van deze woning is het complete woonprogramma op de begane grond. Hier bevinden zich een ruime slaapkamer en de aansluitende badkamer, uitgerust met een bad, douche en wastafelmeubel. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich nog twee slaapkamers, een tweede badkamer met douche, toilet en wastafel én een extra bergruimte/kamer die voor meerdere doeleinden gebruikt kan worden, bijvoorbeeld als hobbyruimte, werkkamer of extra slaapkamer(s). Zolder Middels een vlizotrap is de praktische zolder bereikbaar. Buitenruimte De verzorgde tuin is gelegen op het zonnige zuidwesten, grenzend aan het water. Hierdoor kun je vrijwel de hele dag genieten van de zon en zijn er volop mogelijkheden om meerdere fijne zitplekken te creëren. Een heerlijke plek om in alle rust buiten te genieten. Algemeen - Energielabel A - 14 zonnepanelen geplaatst in 2020 - Laadpaal aanwezig - Kunststof kozijnen - CV-ketel uit 2020 Kortom: een comfortabele en goed onderhouden vrijstaande woning op een fijne locatie, met volop ruimte en mogelijkheden. Ben jij nieuwsgierig geworden? Neem dan snel contact met ons op voor een bezichtiging!

Prêt immobilier berekenen

€ 645.000

Coûts d'achat (estimés): € 14.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 659.750

3,04%

Annuellement

%

€ 32.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 645.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
168 m²
Superficie du terrain
473 m²
Contenu
669 m³
Autre espace intérieur
19 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
4 m²
Aire de la cour arrière
162 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2006
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Schilddak bedekt met pannen
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HR- ketel (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, ligbad, 2 toiletten, en wastafel

Équipements de garage

Elektrische deur en elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7951

Google Maps

Localisation de Staphorst

Explorez Staphorst et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Staphorst

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Staphorst. En 2026 étaient 11.469 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 371.008.

Résidents

11.469

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 371.008

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 22.573

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

198

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Staphorst
Année Résidents
2021 10.692
2022 10.686
2023 10.949
2024 11.137
2025 11.325
2026 11.469

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Staphorst
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 287.579
2022 EUR 312.155
2023 EUR 343.035
2024 EUR 349.924
2025 EUR 371.008

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.910 0-15: 2.460 15-25: 1.760 25-45: 2.740 45-65: 2.640

Niveau d'enseignement

Hoger

1.513

Praktisch

2.437

Middelbaar

3.807

Origine des habitants (2025)

Europa

425

Nederland

10.375

Buiten Europa

530

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 433
Appartementen 617
Tussenwoningen 683
Vrijstaande woningen 1.516
Twee-onder-één-kap woningen 953

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 218
1900 tot 1925 116
1925 tot 1950 283
1950 tot 1970 603
1970 tot 1980 736
1980 tot 1990 607
1990 tot 2000 652
2000 tot 2010 338
2010 tot 2020 277
2020 en later 431

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

994

Étiquette C

731

Étiquette B

663

Étiquette G

488

Étiquette D

272

Étiquette F

235

Étiquette A+++

191

Étiquette E

57

Étiquette A+

53

Étiquette A++++

52

Étiquette A++

29

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Staphorst
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.625 3.454
2021 1.819 3.490
2022 1.413 3.246
2023 1.185 3.120
2024 1.140 3.219

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 814 • Électricité: 2.047

Huurwoning

Gaz: 998 • Électricité: 2.246

Koopwoning

Gaz: 1.244 • Électricité: 3.397

Appartement

Gaz: 1.078 • Électricité: 2.580

Tussenwoning

Gaz: 748 • Électricité: 1.914

Vrijstaande woning

Gaz: 1.393 • Électricité: 3.648

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.134 • Électricité: 3.250

Activité dans Staphorst (2025)

Handel en HORECA 300
Nijverheid en energie 410
Zakelijke dienstverlening 235
Overheid, onderwijs en zorg 130
Landbouw, bosbouw en visserij 210
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 90
Cultuur, recreatie en overige diensten 85

Nombre total d'établissements: 1.530

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Staphorst
Période Délits
jan 2026 22
jul 2025 22
jun 2025 11
mei 2025 11
mrt 2025 25
mrt 2026 14
nov 2024 22
nov 2025 19
okt 2024 20
okt 2025 16
sep 2024 17
sep 2025 12

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Staphorst.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Staphorst

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Staphorst?

Staphorst telt in 2026 ongeveer 11.469 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Staphorst?

De gemiddelde WOZ-waarde in Staphorst is in 2025 circa € 371.008.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Staphorst?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Staphorst ligt rond € 22.573 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Staphorst?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 198 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Staphorst?

In Staphorst komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.516 woningen.

Meer maisons in Staphorst

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.