Direkt zum Inhalt
Logo von Boertjes Makelaardij & Hypotheken

De Akker 10

7951WP Staphorst • Overijssel

Verfügbar

€ 645.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.750

2 % Übertragungssteuer (€ 12.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 659.750

Kaufpreis /m²: € 3.839

Fotoalbum

De Akker 10 Staphorst
Bild 53

Beschreibung

Ben jij op zoek naar een comfortabele, ruime én levensloopbestendige woning op een fijne locatie? Dan is deze vrijstaande woning in de geliefde woonwijk De Slagen precies wat je zoekt! Met een volledig woonprogramma op de begane grond, een royale garage, meerdere slaapkamers en een zonnige tuin op het zuidwesten biedt deze woning volop wooncomfort voor nu én in de toekomst. Wonen in De Slagen De woning is gelegen in de populaire woonwijk De Slagen, een kindvriendelijke en aantrekkelijke woonomgeving met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Winkels, scholen en sportfaciliteiten bevinden zich op korte afstand en ook het centrum van Staphorst is gemakkelijk per fiets bereikbaar. Een heerlijke plek om rustig te wonen met alle gemakken dichtbij. Indeling Begane grond Via de entree kom je binnen in de hal met meterkast en toilet met fonteintje. Vanuit de hal bereik je de woonkamer. De aangrenzende keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de hal is de praktische berging/bijkeuken bereikbaar, voorzien van witgoedaansluitingen. Daarnaast beschikt de woning over een ruime garage. Een groot pluspunt van deze woning is het complete woonprogramma op de begane grond. Hier bevinden zich een ruime slaapkamer en de aansluitende badkamer, uitgerust met een bad, douche en wastafelmeubel. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich nog twee slaapkamers, een tweede badkamer met douche, toilet en wastafel én een extra bergruimte/kamer die voor meerdere doeleinden gebruikt kan worden, bijvoorbeeld als hobbyruimte, werkkamer of extra slaapkamer(s). Zolder Middels een vlizotrap is de praktische zolder bereikbaar. Buitenruimte De verzorgde tuin is gelegen op het zonnige zuidwesten, grenzend aan het water. Hierdoor kun je vrijwel de hele dag genieten van de zon en zijn er volop mogelijkheden om meerdere fijne zitplekken te creëren. Een heerlijke plek om in alle rust buiten te genieten. Algemeen - Energielabel A - 14 zonnepanelen geplaatst in 2020 - Laadpaal aanwezig - Kunststof kozijnen - CV-ketel uit 2020 Kortom: een comfortabele en goed onderhouden vrijstaande woning op een fijne locatie, met volop ruimte en mogelijkheden. Ben jij nieuwsgierig geworden? Neem dan snel contact met ons op voor een bezichtiging!

Hypothek berekenen

€ 645.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.750

2 % Übertragungssteuer (€ 12.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 659.750

3,04%

Jährlich

%

€ 32.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 645.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
7 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
168 m²
Fläche des Grundstücks
473 m²
Inhalt
669 m³
Sonstiger Innenraum
19 m²
Gebäude mit Außenbereich
4 m²
Hinterhof Fläche
162 m²

Bau und Energie

Baujahr
2006
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Schilddak bedekt met pannen
Isolierung
Volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas HR- ketel (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energieausweis
A

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, ligbad, 2 toiletten, en wastafel

Garagen Einrichtungen

Elektrische deur en elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 7951

Google Karten

Standort von Staphorst

Erkunden Sie Staphorst und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Staphorst

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Staphorst. In 2026 waren da 11.469 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 371.008.

Einwohner

11.469

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 371.008

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 22.573

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

198

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Staphorst
Jahr Einwohner
2021 10.692
2022 10.686
2023 10.949
2024 11.137
2025 11.325
2026 11.469

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Staphorst
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 287.579
2022 EUR 312.155
2023 EUR 343.035
2024 EUR 349.924
2025 EUR 371.008

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.910 0-15: 2.460 15-25: 1.760 25-45: 2.740 45-65: 2.640

Ausbildungsstufe

Hoger

1.513

Praktisch

2.437

Middelbaar

3.807

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

425

Nederland

10.375

Buiten Europa

530

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 433
Appartementen 617
Tussenwoningen 683
Vrijstaande woningen 1.516
Twee-onder-één-kap woningen 953

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 218
1900 tot 1925 116
1925 tot 1950 283
1950 tot 1970 603
1970 tot 1980 736
1980 tot 1990 607
1990 tot 2000 652
2000 tot 2010 338
2010 tot 2020 277
2020 en later 431

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

994

Bezeichnung C

731

Bezeichnung B

663

Bezeichnung G

488

Bezeichnung D

272

Bezeichnung F

235

Bezeichnung A+++

191

Bezeichnung E

57

Bezeichnung A+

53

Bezeichnung A++++

52

Bezeichnung A++

29

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Staphorst
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.625 3.454
2021 1.819 3.490
2022 1.413 3.246
2023 1.185 3.120
2024 1.140 3.219

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 814 • Strom: 2.047

Huurwoning

Gas: 998 • Strom: 2.246

Koopwoning

Gas: 1.244 • Strom: 3.397

Appartement

Gas: 1.078 • Strom: 2.580

Tussenwoning

Gas: 748 • Strom: 1.914

Vrijstaande woning

Gas: 1.393 • Strom: 3.648

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.134 • Strom: 3.250

Betriebsaktivität in Staphorst (2025)

Handel en HORECA 300
Nijverheid en energie 410
Zakelijke dienstverlening 235
Overheid, onderwijs en zorg 130
Landbouw, bosbouw en visserij 210
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 90
Cultuur, recreatie en overige diensten 85

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.530

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Staphorst
Periode Verbrechen
jan 2026 22
jul 2025 22
jun 2025 11
mei 2025 11
mrt 2025 25
mrt 2026 14
nov 2024 22
nov 2025 19
okt 2024 20
okt 2025 16
sep 2024 17
sep 2025 12

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Staphorst.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Staphorst

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Staphorst?

Staphorst telt in 2026 ongeveer 11.469 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Staphorst?

De gemiddelde WOZ-waarde in Staphorst is in 2025 circa € 371.008.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Staphorst?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Staphorst ligt rond € 22.573 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Staphorst?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 198 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Staphorst?

In Staphorst komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.516 woningen.

Meer Häuser in Staphorst

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.