Aller directement au contenu
Logo de Waterrijk wonen Friesland Makelaars

Middelweg 107

8715EW Stavoren • Fryslân

Disponible

€ 398.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.810

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.960) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 407.810

Galerie de photos

Description

Op toplocatie aan de oevers van het IJsselmeer, direct naast het Johan Frisokanaal staat deze rietgedekte schiphuisvilla. De recreatievilla beschikt over een inpandig schiphuis (water 4 m x 13.15 m) en eigen aanlegsteiger. Het leefgedeelte bevindt zich op de 1e verdieping waardoor er optimaal kan worden genoten van een fantastisch uitzicht over het water en Friese weidelandschap. Bouwjaar 2003. Oppervlakte perceel en water 194 m2. Indeling Inpandig schiphuis voorzien van steiger aan beide zijkanten, kopse kant, elektrische roldeur naar het water en buitenverlichting aan voorkant. Aan de waterkant bevindt zich een aanlegsteiger, meerpaal en zwemtrap. Inpandige berging met witgoedaansluiting. Trapopgang naar leefgedeelte op de 1e verdieping. Eerste verdieping Ruime hal, toilet, L-vormige living met draairamen aan de zijkant en dubbele openslaande deuren naar beide balkons (ca 2,70 m x 5,18 m) , (ca 1,24 m x 4,70 m). Hardhouten vlonderterras met verlichting. Luxe open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanaf beide balkons heeft u een fantastisch uitzicht over het Johan Frisokanaal en Friese weidelandschap. Tweede verdieping Ruime overloop, 3 slaapkamers. Luxe badkamer voorzien van douchecabine, ligbad, 2e toilet en wastafel. Overige verdiepingen Vlizotrap naar zolderverdieping met opstelling CV combiketel en WTW systeem. Bijzonderheden Verwarming/warmwatervoorziening d.m.v. CV combiketel. WTW systeem. Vloer-, muur- en dak isolatie en isolerende beglazing. Waterrijck Stavoren is gelegen op loop/fietsafstand van het historische Zuiderzeestadje Stavoren, de sluis en het IJsselmeer strand. Hier vindt u talrijke gezellige cafeetjes en goede restaurants. Door de ligging tussen de Friese meren en het IJsselmeer biedt Stavoren u ook tal van watersportmogelijkheden. De Gaasterlandse bossen en kliffen liggen op fietsafstand. In het afwisselende landschap liggen een aantal unieke natuurgebieden. Het kleinschalige park ligt naast jachthaven Marina Stavoren. Hier vindt u in het hoofdgebouw een overdekt zwembad (gratis gebruik van het binnenbad), een watersportwinkel met supermarkt en een restaurant. Daarnaast is er voor de kinderen een speelterrein aanwezig. Op 200 meter afstand van Marina Stavoren ligt jachthaven Marina Stavoren Buitenhaven. Deze jachthaven behoort tot de beste surf- en zeillocaties aan het IJsselmeer. Ook vindt u hier een prachtig zwemstrand. Aanvaarding in overleg inclusief inventaris.

Prêt immobilier berekenen

€ 398.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.810

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.960) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 407.810

2,78%

Annuellement

%

€ 19.900

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 398.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
recreatiewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
80 m²
Superficie du terrain
194 m²
Contenu
545 m³
Autre espace intérieur
16 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
24 m²
Espace de stockage externe
73 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2003
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Schilddak bedekt met riet
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt combiketel
Label\u00e9nergie
A

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan park, aan vaarwater, aan water, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen en open ligging
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8715

Google Maps

Carte de Stavoren

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Stavoren

Chiffres de logement et de quartier dans Stavoren

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Stavoren. En 2025 étaient 950 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 310.576.

Résidents

950

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 310.576

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 25.495

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

14

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Stavoren
Année Résidents
2021 960
2022 970
2023 965
2024 945
2025 950

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Stavoren
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 211.439
2022 EUR 240.812
2023 EUR 273.668
2024 EUR 285.356
2025 EUR 310.576

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 285 0-15: 125 15-25: 90 25-45: 195 45-65: 265

Niveau d'enseignement

Hoger

140

Praktisch

140

Middelbaar

340

Origine des habitants (2025)

Europa

55

Nederland

855

Buiten Europa

45

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 95
Appartementen 31
Tussenwoningen 111
Vrijstaande woningen 167
Twee-onder-één-kap woningen 118

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 49
1900 tot 1925 87
1925 tot 1950 40
1950 tot 1970 80
1970 tot 1980 99
1980 tot 1990 38
1990 tot 2000 91
2000 tot 2010 104
2010 tot 2020 87
2020 en later 26

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

180

Étiquette B

139

Étiquette C

114

Étiquette G

107

Étiquette F

27

Étiquette D

26

Étiquette E

9

Étiquette A+

7

Étiquette A++

7

Étiquette A+++

6

Étiquette A++++

1

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Stavoren
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.267 2.486
2021 1.420 2.574
2022 1.091 2.397
2023 941 2.271
2024 922 2.367

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 784 • Électricité: 1.924

Huurwoning

Gaz: 784 • Électricité: 1.772

Koopwoning

Gaz: 1.032 • Électricité: 2.591

Appartement

Gaz: 683 • Électricité: 1.709

Tussenwoning

Gaz: 768 • Électricité: 1.658

Vrijstaande woning

Gaz: 1.133 • Électricité: 2.721

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 985 • Électricité: 2.397

Activité dans Stavoren (2025)

Handel en HORECA 40
Nijverheid en energie 30
Zakelijke dienstverlening 20
Overheid, onderwijs en zorg 10
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 20

Nombre total d'établissements: 155

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Stavoren
Période Délits
jan 2025 1
jan 2026 0
jul 2025 1
jun 2025 1
mei 2025 4
mrt 2025 1
nov 2024 1
nov 2025 1
okt 2024 1
okt 2025 2
sep 2024 1
sep 2025 0

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Stavoren.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Stavoren

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Stavoren?

Stavoren telt in 2025 ongeveer 950 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Stavoren?

De gemiddelde WOZ-waarde in Stavoren is in 2025 circa € 310.576.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Stavoren?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Stavoren ligt rond € 25.495 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Stavoren?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 14 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Stavoren?

In Stavoren komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 167 woningen.

Meer maisons in Stavoren

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.