Aller directement au contenu
Logo de Kral Westen Makelaardij B.V.

Viaductstraat 118

9561AG Ter Apel • Groningen

Disponible

€ 521.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.270

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.420) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 533.270

Prix d'achat /m²: € 4.378

Galerie de photos

Description

Woonboerderij met inpandige schuurruimte, slaapkamers en badkamer op de begane grond, op een perceel van 1375 m². Ziet u zichzelf al zitten, onder de parasol met een kop koffie in de ene hand en de ochtendkrant in de andere genieten van de zonsopgang of na een drukke werkdag heerlijk achterover met een biertje of een goed glas wijn de zon zien ondergaan. U kunt natuurlijk ook de vishengel pakken en aan de overkant gaan ontstressen, heerlijk lijkt mij dat. Op een prachtige locatie gelegen, grenzend aan een groenstrook en aan doorgaand vaarwater en op steenworp afstand van het befaamde Nulbos. Tevens is het centrum, diverse basisscholen en het voortgezet onderwijs op korte afstand gelegen. De indeling is als volgt: Zeer ruime hal/entree; toilet met fontein en wc-bril reiniger; badkamer met ligbad, inloopdouche en dubb. wastafelmeubel; toegang tot 2 slaapkamers; tevens toegang tot deel; woonkeuken met aanbouwkeuken voorzien van diverse inbouwapparatuur en toegang tot 3e slaapkamer met vaste kastenwand; woonkamer met prachtig uitzicht op het Ter apelerkanaal. De deel is voorzien van baanderdeuren, aangebouwde carport, open zolder, eletra. en witgoedaansluitingen. Deze ruimte is uitermate geschikt voor meerdere doeleinden. Tevens is op het terrein voldoende parkeergelegenheid. Omgeving: Ter Apel is het grootste dorp in de gemeente Westerwolde, in het uiterste zuidoosten van de provincie Groningen. Ter Apel ligt in het zuiden van Westerwolde en telt ca. 8.679 inwoners. Het dorp ligt bij de Ruiten Aa. Waarvan het dal samen met de Ter Apelerbossen hoort bij de ecologische hoofdstructuur van Nederland. Ter Apel ligt aan de N366, de N976 de N391 en de Duitse snelweg A31 . Met een bosrijke omgeving heeft u prachtige wandel en fietsroutes in de buurt. Het centrum van Ter Apel is van alle gemakken voorzien zoals supermarkten, winkels, eetgelegenheden en op donderdag is er een versmarkt. Deze zijn makkelijk te bereiken op de fiets of met de auto. Het centrum is voorzien van ruime parkeergelegenheid. Ook zijn er verschillende basisscholen in de buurt en een voortgezet onderwijs.

Prêt immobilier berekenen

€ 521.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.270

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.420) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 533.270

3,04%

Annuellement

%

€ 26.050

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 521.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Woonboerderij, vrijstaande woning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
119 m²
Superficie du terrain
1375 m²
Contenu
819 m³
Autre espace intérieur
115 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
25 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1910
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt uit 2016, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan vaarwater en in bosrijke omgeving
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Garage mogelijk en inpandig
Capacité du garage
2 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, en ligbad

Équipements de garage

Vliering en elektra

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 9561

Google Maps

Ter Apel sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Ter Apel

Chiffres de logement et de quartier dans Ter Apel

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Ter Apel. En 2025 étaient 10.759 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 241.602.

Résidents

10.759

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 241.602

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 11.656

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

743

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Ter Apel
Année Résidents
2021 9.779
2022 10.123
2023 9.908
2024 9.840
2025 10.759

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Ter Apel
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 172.888
2022 EUR 199.954
2023 EUR 231.175
2024 EUR 243.049
2025 EUR 241.602

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.379 0-15: 1.765 15-25: 1.696 25-45: 2.305 45-65: 2.608

Niveau d'enseignement

Hoger

768

Praktisch

1.838

Middelbaar

2.697

Origine des habitants (2025)

Europa

476

Nederland

7.442

Buiten Europa

2.831

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 425
Appartementen 1.173
Tussenwoningen 615
Vrijstaande woningen 1.433
Twee-onder-één-kap woningen 738

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 8
1900 tot 1925 322
1925 tot 1950 669
1950 tot 1970 868
1970 tot 1980 581
1980 tot 1990 338
1990 tot 2000 429
2000 tot 2010 193
2010 tot 2020 158
2020 en later 94

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

1.043

Étiquette C

842

Étiquette B

750

Étiquette G

589

Étiquette D

531

Étiquette F

308

Étiquette E

195

Étiquette A+

34

Étiquette A+++

34

Étiquette A++

25

Étiquette A++++

13

Étiquette A+++++

2

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Ter Apel
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.541 3.091
2021 1.738 3.090
2022 1.376 2.955
2023 1.132 2.793
2024 1.070 2.917

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 786 • Électricité: 1.600

Huurwoning

Gaz: 986 • Électricité: 1.995

Koopwoning

Gaz: 1.185 • Électricité: 3.137

Appartement

Gaz: 869 • Électricité: 1.619

Tussenwoning

Gaz: 693 • Électricité: 1.594

Vrijstaande woning

Gaz: 1.303 • Électricité: 3.473

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 954 • Électricité: 2.409

Activité dans Ter Apel (2025)

Handel en HORECA 187
Nijverheid en energie 199
Zakelijke dienstverlening 136
Overheid, onderwijs en zorg 119
Landbouw, bosbouw en visserij 53
Vervoer, informatie en communicatie 31
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 96

Nombre total d'établissements: 919

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Ter Apel
Période Délits
jan 2025 49
jan 2026 92
jul 2025 85
jun 2025 46
mei 2025 56
mrt 2025 57
nov 2024 48
nov 2025 91
okt 2024 58
okt 2025 73
sep 2024 52
sep 2025 65

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Ter Apel.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Ter Apel

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Ter Apel?

Ter Apel telt in 2025 ongeveer 10.759 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ter Apel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ter Apel is in 2025 circa € 241.602.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ter Apel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ter Apel ligt rond € 11.656 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ter Apel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 743 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ter Apel?

In Ter Apel komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.433 woningen.

Meer maisons in Ter Apel

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.