Aller directement au contenu
Logo de Nijland Makelaars Bilthoven

Laan van Niftarlake 39

3612BL Tienhoven • Utrecht

Vendu

€ 600.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 13.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 613.850

Prix d'achat /m²: € 0

Galerie de photos

Description

Totaal gerenoveerde hoekwoning uit 1898, gelegen in het waterrijke gebied van Tienhoven. Deze charmante woning biedt een heerlijke ruime living met open leefkeuken, bijkeuken, twee royale slaapkamers, een eigentijdse badkamer en een grote berging. De woning ligt in de gezellige dorpskern van het sfeervolle, landelijk gelegen Tienhoven. In het dorp vindt u een basisschool en diverse verenigingen. Maarssen-dorp is binnen vijf autominuten bereikbaar. Tienhoven grenst enerzijds aan het Noorderpark en anderzijds aan de Tienhovense Plassen. Het dorp ligt midden in de natuur, omringd door de Maarsseveense- en Loosdrechtse Plassen. Woonoppervlakte: 95 m² Perceeloppervlakte: 330 m² BEGANE GROND: Binnenkomst in de ruime hal met trapopgang, toilet met fontein en garderobekast. Royale en lichte woonkamer met openslaande deuren naar de achtertuin en open keuken uit 2023/2024. De antracietkleurige keuken met licht aanrechtblad is uitgerust met een inductieplaat met geïntegreerde afzuiging, twee ovens, een vaatwasser, twee koelkasten en twee vriezers. Achter de keuken bevindt zich de bijkeuken, verbonden met de keuken via een klassieke staatsdeur. In de bijkeuken is plek voor de was- en droogmachine. De woonkamer is voorzien van een PVC parketvloer en een op maat gemaakte kastenwand met elektrische haard en ruimte voor de tv. 1E VERDIEPING: Via de trap in de hal bereikt u de overloop op de eerste verdieping met vaste kast en toegang tot de twee slaapkamers en de badkamer. Ook op deze etage zijn alle wanden strak gestuukt en de vloeren zijn voorzien van een PVC parketvloer. De grootste slaapkamer heeft ramen aan twee zijden en een nokhoogte van ruim 2,5 meter. De tweede slaapkamer wordt momenteel gebruikt als inloopkast. De recent verbouwde badkamer is uitgerust met een vrijstaand ligbad, inloopdouche en dubbele wastafel. De afwerking in beige tinten en koperkleurige kranen zorgt voor een warme uitstraling. BERGING: De berging heeft royale afmetingen met een oppervlakte van 28 m² en is voorzien van elektra. TUIN: Naast het huis is een fijne zitplek met veel privacy en ook achter het huis kunt u volop genieten van het buitenleven. Bijzonderheden: - Energielabel A; - De hele woning is gebouwd in 1898 en totaal gerenoveerd in 2023; - De keuken beschikt over twee koelkasten, twee vriezers en twee ovens; - De hele woning is straks gestuukt en voorzien van PVC parketvloer; - De inbouwkasten zijn door een interieurbouwer gemaakt; - De badkamer is op een speciale manier gestuukt, heeft in diverse (vak)bladen gestaan; - Ruime berging; - Oplevering in overleg.

Prêt immobilier berekenen

€ 600.000

Coûts d'achat (estimés): € 13.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 613.850

3,04%

Annuellement

%

€ 30.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 600.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, hoekwoning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
95 m²
Superficie du terrain
330 m²
Contenu
307 m³
Espace de stockage externe
28 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1898
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Eau chaude
Doorstroomboiler
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin en zijtuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordwesten
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
26-08-2025
Date de vente
22-02-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, ligbad, toilet, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • alarminstallatie
  • domotica
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3612

Google Maps

Tienhoven sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Tienhoven

Chiffres de logement et de quartier dans Tienhoven

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Tienhoven. En 2025 étaient 1.810 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 565.000.

Résidents

1.810

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 565.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 40.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

41

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Tienhoven
Année Résidents
2021 1.775
2022 1.800
2023 1.780
2024 1.785
2025 1.810

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Tienhoven
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 401.000
2022 EUR 426.000
2023 EUR 472.000
2024 EUR 519.000
2025 EUR 565.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 405 0-15: 200 15-25: 180 25-45: 370 45-65: 660

Niveau d'enseignement

Hoger

650

Praktisch

320

Middelbaar

480

Origine des habitants (2025)

Europa

105

Nederland

1.585

Buiten Europa

120

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 45
Appartementen 11
Tussenwoningen 74
Vrijstaande woningen 610
Twee-onder-één-kap woningen 136

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 42
1900 tot 1925 54
1925 tot 1950 79
1950 tot 1970 96
1970 tot 1980 388
1980 tot 1990 95
1990 tot 2000 24
2000 tot 2010 37
2010 tot 2020 43
2020 en later 71

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

213

Étiquette G

101

Étiquette A

76

Étiquette F

63

Étiquette D

58

Étiquette B

55

Étiquette E

23

Étiquette A+++

11

Étiquette A+

5

Étiquette A++

4

Étiquette A++++

3

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Tienhoven
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.580 3.360
2021 1.750 3.600
2022 1.320 3.250
2023 1.070 3.230
2024 1.010 3.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.010 • Électricité: 2.830

Huurwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.640

Koopwoning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.350

Appartement

Gaz: 1.420 • Électricité: 3.370

Tussenwoning

Gaz: 990 • Électricité: 2.910

Vrijstaande woning

Gaz: 1.070 • Électricité: 3.230

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.110 • Électricité: 3.520

Activité dans Tienhoven (2025)

Handel en HORECA 40
Nijverheid en energie 80
Zakelijke dienstverlening 140
Overheid, onderwijs en zorg 75
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Nombre total d'établissements: 460

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Tienhoven
Période Délits
jan 2026 6
jul 2025 2
jun 2025 2
mei 2025 7
mrt 2025 6
mrt 2026 3
nov 2024 6
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 4
sep 2024 2
sep 2025 2

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Tienhoven.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Tienhoven

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Tienhoven?

Tienhoven telt in 2025 ongeveer 1.810 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tienhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tienhoven is in 2025 circa € 565.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tienhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tienhoven ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tienhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 41 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tienhoven?

In Tienhoven komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 610 woningen.

Meer maisons in Tienhoven

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.