Direkt zum Inhalt
Logo von Nijland Makelaars Bilthoven

Laan van Niftarlake 39

3612BL Tienhoven • Utrecht

Verkauft

€ 600.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.850

2 % Übertragungssteuer (€ 12.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 613.850

Kaufpreis /m²: € 0

Fotoalbum

Beschreibung

Totaal gerenoveerde hoekwoning uit 1898, gelegen in het waterrijke gebied van Tienhoven. Deze charmante woning biedt een heerlijke ruime living met open leefkeuken, bijkeuken, twee royale slaapkamers, een eigentijdse badkamer en een grote berging. De woning ligt in de gezellige dorpskern van het sfeervolle, landelijk gelegen Tienhoven. In het dorp vindt u een basisschool en diverse verenigingen. Maarssen-dorp is binnen vijf autominuten bereikbaar. Tienhoven grenst enerzijds aan het Noorderpark en anderzijds aan de Tienhovense Plassen. Het dorp ligt midden in de natuur, omringd door de Maarsseveense- en Loosdrechtse Plassen. Woonoppervlakte: 95 m² Perceeloppervlakte: 330 m² BEGANE GROND: Binnenkomst in de ruime hal met trapopgang, toilet met fontein en garderobekast. Royale en lichte woonkamer met openslaande deuren naar de achtertuin en open keuken uit 2023/2024. De antracietkleurige keuken met licht aanrechtblad is uitgerust met een inductieplaat met geïntegreerde afzuiging, twee ovens, een vaatwasser, twee koelkasten en twee vriezers. Achter de keuken bevindt zich de bijkeuken, verbonden met de keuken via een klassieke staatsdeur. In de bijkeuken is plek voor de was- en droogmachine. De woonkamer is voorzien van een PVC parketvloer en een op maat gemaakte kastenwand met elektrische haard en ruimte voor de tv. 1E VERDIEPING: Via de trap in de hal bereikt u de overloop op de eerste verdieping met vaste kast en toegang tot de twee slaapkamers en de badkamer. Ook op deze etage zijn alle wanden strak gestuukt en de vloeren zijn voorzien van een PVC parketvloer. De grootste slaapkamer heeft ramen aan twee zijden en een nokhoogte van ruim 2,5 meter. De tweede slaapkamer wordt momenteel gebruikt als inloopkast. De recent verbouwde badkamer is uitgerust met een vrijstaand ligbad, inloopdouche en dubbele wastafel. De afwerking in beige tinten en koperkleurige kranen zorgt voor een warme uitstraling. BERGING: De berging heeft royale afmetingen met een oppervlakte van 28 m² en is voorzien van elektra. TUIN: Naast het huis is een fijne zitplek met veel privacy en ook achter het huis kunt u volop genieten van het buitenleven. Bijzonderheden: - Energielabel A; - De hele woning is gebouwd in 1898 en totaal gerenoveerd in 2023; - De keuken beschikt over twee koelkasten, twee vriezers en twee ovens; - De hele woning is straks gestuukt en voorzien van PVC parketvloer; - De inbouwkasten zijn door een interieurbouwer gemaakt; - De badkamer is op een speciale manier gestuukt, heeft in diverse (vak)bladen gestaan; - Ruime berging; - Oplevering in overleg.

Hypothek berekenen

€ 600.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.850

2 % Übertragungssteuer (€ 12.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 613.850

3,04%

Jährlich

%

€ 30.000

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 600.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, hoekwoning

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
95 m²
Fläche des Grundstücks
330 m²
Inhalt
307 m³
Externe Berghalle
28 m²

Bau und Energie

Baujahr
1898
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolierung
Volledig geïsoleerd
Heizung
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Warmes Wasser
Doorstroomboiler
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Garten
Achtertuin en zijtuin
Gartenlage
gelegen op het noordwesten
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein

Planung

Seit dem Angebot
26-08-2025
Verkaufsdatum
22-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, ligbad, toilet, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • alarminstallatie
  • domotica
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3612

Google Karten

Tienhoven auf der Karte

Entdecken Sie, wo Makler in Tienhoven aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Tienhoven

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Tienhoven. In 2025 waren da 1.810 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 565.000.

Einwohner

1.810

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 565.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 40.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

41

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Tienhoven
Jahr Einwohner
2021 1.775
2022 1.800
2023 1.780
2024 1.785
2025 1.810

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Tienhoven
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 401.000
2022 EUR 426.000
2023 EUR 472.000
2024 EUR 519.000
2025 EUR 565.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 405 0-15: 200 15-25: 180 25-45: 370 45-65: 660

Ausbildungsstufe

Hoger

650

Praktisch

320

Middelbaar

480

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

105

Nederland

1.585

Buiten Europa

120

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 45
Appartementen 11
Tussenwoningen 74
Vrijstaande woningen 610
Twee-onder-één-kap woningen 136

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 42
1900 tot 1925 54
1925 tot 1950 79
1950 tot 1970 96
1970 tot 1980 388
1980 tot 1990 95
1990 tot 2000 24
2000 tot 2010 37
2010 tot 2020 43
2020 en later 71

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

213

Bezeichnung G

101

Bezeichnung A

76

Bezeichnung F

63

Bezeichnung D

58

Bezeichnung B

55

Bezeichnung E

23

Bezeichnung A+++

11

Bezeichnung A+

5

Bezeichnung A++

4

Bezeichnung A++++

3

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Tienhoven
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.580 3.360
2021 1.750 3.600
2022 1.320 3.250
2023 1.070 3.230
2024 1.010 3.260

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.010 • Strom: 2.830

Huurwoning

Gas: 860 • Strom: 2.640

Koopwoning

Gas: 1.120 • Strom: 3.350

Appartement

Gas: 1.420 • Strom: 3.370

Tussenwoning

Gas: 990 • Strom: 2.910

Vrijstaande woning

Gas: 1.070 • Strom: 3.230

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.110 • Strom: 3.520

Betriebsaktivität in Tienhoven (2025)

Handel en HORECA 40
Nijverheid en energie 80
Zakelijke dienstverlening 140
Overheid, onderwijs en zorg 75
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Gesamtanzahl der Firmensitze: 460

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Tienhoven
Periode Verbrechen
jan 2026 6
jul 2025 2
jun 2025 2
mei 2025 7
mrt 2025 6
mrt 2026 3
nov 2024 6
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 4
sep 2024 2
sep 2025 2

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Tienhoven.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Tienhoven

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Tienhoven?

Tienhoven telt in 2025 ongeveer 1.810 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tienhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tienhoven is in 2025 circa € 565.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tienhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tienhoven ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tienhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 41 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tienhoven?

In Tienhoven komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 610 woningen.

Meer Häuser in Tienhoven

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.