Ir directamente al contenido
Logotipo de Nijland Makelaars Bilthoven

Laan van Niftarlake 39

3612BL Tienhoven • Utrecht

Vendido

€ 600.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 613.850

Precio de compra /m²: € 0

Galería de fotos

Descripción

Totaal gerenoveerde hoekwoning uit 1898, gelegen in het waterrijke gebied van Tienhoven. Deze charmante woning biedt een heerlijke ruime living met open leefkeuken, bijkeuken, twee royale slaapkamers, een eigentijdse badkamer en een grote berging. De woning ligt in de gezellige dorpskern van het sfeervolle, landelijk gelegen Tienhoven. In het dorp vindt u een basisschool en diverse verenigingen. Maarssen-dorp is binnen vijf autominuten bereikbaar. Tienhoven grenst enerzijds aan het Noorderpark en anderzijds aan de Tienhovense Plassen. Het dorp ligt midden in de natuur, omringd door de Maarsseveense- en Loosdrechtse Plassen. Woonoppervlakte: 95 m² Perceeloppervlakte: 330 m² BEGANE GROND: Binnenkomst in de ruime hal met trapopgang, toilet met fontein en garderobekast. Royale en lichte woonkamer met openslaande deuren naar de achtertuin en open keuken uit 2023/2024. De antracietkleurige keuken met licht aanrechtblad is uitgerust met een inductieplaat met geïntegreerde afzuiging, twee ovens, een vaatwasser, twee koelkasten en twee vriezers. Achter de keuken bevindt zich de bijkeuken, verbonden met de keuken via een klassieke staatsdeur. In de bijkeuken is plek voor de was- en droogmachine. De woonkamer is voorzien van een PVC parketvloer en een op maat gemaakte kastenwand met elektrische haard en ruimte voor de tv. 1E VERDIEPING: Via de trap in de hal bereikt u de overloop op de eerste verdieping met vaste kast en toegang tot de twee slaapkamers en de badkamer. Ook op deze etage zijn alle wanden strak gestuukt en de vloeren zijn voorzien van een PVC parketvloer. De grootste slaapkamer heeft ramen aan twee zijden en een nokhoogte van ruim 2,5 meter. De tweede slaapkamer wordt momenteel gebruikt als inloopkast. De recent verbouwde badkamer is uitgerust met een vrijstaand ligbad, inloopdouche en dubbele wastafel. De afwerking in beige tinten en koperkleurige kranen zorgt voor een warme uitstraling. BERGING: De berging heeft royale afmetingen met een oppervlakte van 28 m² en is voorzien van elektra. TUIN: Naast het huis is een fijne zitplek met veel privacy en ook achter het huis kunt u volop genieten van het buitenleven. Bijzonderheden: - Energielabel A; - De hele woning is gebouwd in 1898 en totaal gerenoveerd in 2023; - De keuken beschikt over twee koelkasten, twee vriezers en twee ovens; - De hele woning is straks gestuukt en voorzien van PVC parketvloer; - De inbouwkasten zijn door een interieurbouwer gemaakt; - De badkamer is op een speciale manier gestuukt, heeft in diverse (vak)bladen gestaan; - Ruime berging; - Oplevering in overleg.

Hipoteca berekenen

€ 600.000

Coste del comprador (estimado): € 13.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 613.850

3,04%

Anualmente

%

€ 30.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 600.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, hoekwoning

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
95 m²
Área del lote
330 m²
Contenido
307 m³
Espacio de almacenamiento externo
28 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1898
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Agua tibia
Doorstroomboiler
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordwesten
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
26-08-2025
Fecha de venta
22-02-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, ligbad, toilet, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • alarminstallatie
  • domotica
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3612

Mapas de Google

Tienhoven en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Tienhoven

Estadísticas de vivienda y vecindario en Tienhoven

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Tienhoven. En 2025 había 1.810 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 565.000.

Inhabitantes

1.810

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 565.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 40.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

41

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Tienhoven
Año Inhabitantes
2021 1.775
2022 1.800
2023 1.780
2024 1.785
2025 1.810

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Tienhoven
Año Promedio WOZ
2021 EUR 401.000
2022 EUR 426.000
2023 EUR 472.000
2024 EUR 519.000
2025 EUR 565.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 405 0-15: 200 15-25: 180 25-45: 370 45-65: 660

Nivel académico

Hoger

650

Praktisch

320

Middelbaar

480

Origen de los residentes (2025)

Europa

105

Nederland

1.585

Buiten Europa

120

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 45
Appartementen 11
Tussenwoningen 74
Vrijstaande woningen 610
Twee-onder-één-kap woningen 136

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 42
1900 tot 1925 54
1925 tot 1950 79
1950 tot 1970 96
1970 tot 1980 388
1980 tot 1990 95
1990 tot 2000 24
2000 tot 2010 37
2010 tot 2020 43
2020 en later 71

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

213

Etiqueta G

101

Etiqueta A

76

Etiqueta F

63

Etiqueta D

58

Etiqueta B

55

Etiqueta E

23

Etiqueta A+++

11

Etiqueta A+

5

Etiqueta A++

4

Etiqueta A++++

3

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Tienhoven
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.580 3.360
2021 1.750 3.600
2022 1.320 3.250
2023 1.070 3.230
2024 1.010 3.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.010 • Electricidad: 2.830

Huurwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.640

Koopwoning

Gas: 1.120 • Electricidad: 3.350

Appartement

Gas: 1.420 • Electricidad: 3.370

Tussenwoning

Gas: 990 • Electricidad: 2.910

Vrijstaande woning

Gas: 1.070 • Electricidad: 3.230

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.110 • Electricidad: 3.520

Actividad empresarial en Tienhoven (2025)

Handel en HORECA 40
Nijverheid en energie 80
Zakelijke dienstverlening 140
Overheid, onderwijs en zorg 75
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Número total de establecimientos empresariales: 460

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Tienhoven
Periodo Delitos
jan 2026 6
jul 2025 2
jun 2025 2
mei 2025 7
mrt 2025 6
mrt 2026 3
nov 2024 6
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 4
sep 2024 2
sep 2025 2

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Tienhoven.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Tienhoven

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Tienhoven?

Tienhoven telt in 2025 ongeveer 1.810 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tienhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tienhoven is in 2025 circa € 565.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tienhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tienhoven ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tienhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 41 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tienhoven?

In Tienhoven komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 610 woningen.

Meer viviendas in Tienhoven

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.