Ir directamente al contenido
Logotipo de Floor Real Estate

Westbroekse Binnenweg 78

3612AK Tienhoven • Utrecht

Vendido

€ 550.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 562.850

Precio de compra /m²: € 5.612

Galería de fotos

Descripción

Wonen aan de Westbroekse Binnenweg 78 in Tienhoven betekent wonen op een plek waar sfeer, rust en karakter perfect samenkomen. Een verrassend ruime woning met drie slaapkamers, een luxe badkamer op de begane grond en een diepe, groenrijke tuin die voelt als een privé-oase. Wat deze plek écht bijzonder maakt, is het unieke vrije uitzicht: regelmatig lopen de reeën door het weiland direct voor het huis. Hier woon je letterlijk midden in de natuur. Ligging: De Westbroekse Binnenweg is een geliefde, landelijke straat midden in het prachtige buitengebied van Tienhoven. Hier woon je met vrij uitzicht over groen en water, terwijl alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik liggen. De Loosdrechtse Plassen, de Maarsseveense Plassen en diverse natuurgebieden liggen letterlijk om de hoek. Perfect voor liefhebbers van wandelen, fietsen, varen of simpelweg genieten van de natuur. Tegelijkertijd ben je binnen zo’n 15 minuten in Utrecht: de ideale balans tussen rust en bereikbaarheid. In de buurt vind je gezellige horeca, kleine boerderijwinkels en sfeervolle terrassen aan het water. Begane grond: Via de voortuin stap je binnen in de hal waar meteen de authentieke uitstraling van de woning voelbaar is. Vanuit hier loop je de ruime woonkamer in: een lichte, warme leefruimte met een mooie houten vloer, sierlijsten, grote ramen en een klassieke schouw die de kamer extra charme geeft. De zithoek aan de voorzijde kijkt uit over de groene omgeving; aan de achterzijde creëer je eenvoudig een fijne eethoek met uitzicht op de tuin. De halfopen keuken vormt het hart van de woning. Deze landelijke keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, een groot fornuis, veel kastruimte en een speelse tegelvloer die perfect aansluit bij de sfeer van het huis. Een heerlijke plek om te koken en tegelijk in contact te blijven met de woonkamer. Opvallend element op de begane grond zijn de drie grote elektrische Velux-lichtkoepels met zonwering, die zorgen voor uitzonderlijk veel lichtinval en comfort. Op de begane grond bevindt zich ook de moderne en luxe afgewerkte badkamer. Deze ruime badkamer is uitgevoerd met een vrijstaand ligbad, een royale inloopdouche met regendouche, dubbele wastafel en stijlvol tegelwerk. Daarnaast is er een apart toilet en een kast voor wasmachine en droger. 1e verdieping: De eerste verdieping beschikt over twee ruime slaapkamers, beide met dakkapellen waardoor er veel licht binnenkomt. De kamers hebben een prettige, rustige uitstraling en zijn goed in te delen als kinder-, werk- of logeerkamer. Bergruimte is er volop dankzij de knieschotten. Ook is er op deze verdieping een separaat toilet gesitueerd met inbouwkasten. Zolder: De zolder biedt een derde slaapkamer. Deze kamer heeft een speels karakter dankzij de dakvorm en is ideaal te gebruiken als slaapkamer, studio, werkplek of hobbyruimte. Deze verdieping is gerekend als inpandige ruimte. Tuin: De achtertuin is een absoluut hoogtepunt: ruim, diep, prachtig aangelegd en volledig gericht op ontspanning. Je vindt er meerdere zitplekken, veel groen en achterin een grote overkapping met loungehoek. Daarnaast beschikt de tuin over maar liefst twee veranda’s, waardoor je op elk moment van de dag een fijne plek in de schaduw of zon vindt. De berging is ruim van formaat en tot een meter hoog opgemetseld, wat zorgt voor extra stevigheid en een duurzame uitstraling. Dit is zo’n plek waar je het hele jaar door geniet, van zomeravonden met vrienden tot een kop koffie in de ochtendzon. Er is daarnaast een praktische berging en volop ruimte voor tuinliefhebbers. Ook is er een achterom beschikbaar. Kenmerken/details: • Badkamer op de begane grond met luxe afwerking; • Energielabel C; • Grote, diepe achtertuin met twee veranda’s en ruime, deels opgemetselde berging; • Woonkamer met houten vloer en karaktervolle details; • Drie elektrische Velux-lichtkoepels met zonnewering op de begane grond; • Gelegen in het prachtige buitengebied van Tienhoven, met reeën die regelmatig in het weiland voor het huis lopen; • Dicht bij natuur, plassen en recreatiemogelijkheden; • Op circa 15 minuten rijden van Utrecht; • De zolderverdieping is niet meegerekend in het woonoppervlakte (maar als inpandige ruimte); Kortom: zoek je een sfeervolle, karaktervolle woning op een unieke plek midden in het groen, maar toch vlak bij Utrecht? Plan dan snel een bezichtiging en ervaar zelf hoe bijzonder het wonen is aan de Westbroekse Binnenweg 78. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 550.000

Coste del comprador (estimado): € 12.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 562.850

3,04%

Anualmente

%

€ 27.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 550.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
98 m²
Área del lote
272 m²
Contenido
332 m³
Otra zona interior
6 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
1 m²
Espacio de almacenamiento externo
19 m²
Área del jardín trasero
143 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1957
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Tzerra M 28c Plus (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan bosrand, aan water, beschutte ligging en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
02-12-2025
Fecha de venta
28-02-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • en natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3612

Mapas de Google

Tienhoven en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Tienhoven

Estadísticas de vivienda y vecindario en Tienhoven

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Tienhoven. En 2025 había 1.810 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 565.000.

Inhabitantes

1.810

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 565.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 40.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

41

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Tienhoven
Año Inhabitantes
2021 1.775
2022 1.800
2023 1.780
2024 1.785
2025 1.810

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Tienhoven
Año Promedio WOZ
2021 EUR 401.000
2022 EUR 426.000
2023 EUR 472.000
2024 EUR 519.000
2025 EUR 565.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 405 0-15: 200 15-25: 180 25-45: 370 45-65: 660

Nivel académico

Hoger

650

Praktisch

320

Middelbaar

480

Origen de los residentes (2025)

Europa

105

Nederland

1.585

Buiten Europa

120

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 45
Appartementen 11
Tussenwoningen 74
Vrijstaande woningen 610
Twee-onder-één-kap woningen 136

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 42
1900 tot 1925 54
1925 tot 1950 79
1950 tot 1970 96
1970 tot 1980 388
1980 tot 1990 95
1990 tot 2000 24
2000 tot 2010 37
2010 tot 2020 43
2020 en later 71

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

213

Etiqueta G

101

Etiqueta A

76

Etiqueta F

63

Etiqueta D

58

Etiqueta B

55

Etiqueta E

23

Etiqueta A+++

11

Etiqueta A+

5

Etiqueta A++

4

Etiqueta A++++

3

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Tienhoven
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.580 3.360
2021 1.750 3.600
2022 1.320 3.250
2023 1.070 3.230
2024 1.010 3.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.010 • Electricidad: 2.830

Huurwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.640

Koopwoning

Gas: 1.120 • Electricidad: 3.350

Appartement

Gas: 1.420 • Electricidad: 3.370

Tussenwoning

Gas: 990 • Electricidad: 2.910

Vrijstaande woning

Gas: 1.070 • Electricidad: 3.230

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.110 • Electricidad: 3.520

Actividad empresarial en Tienhoven (2025)

Handel en HORECA 40
Nijverheid en energie 80
Zakelijke dienstverlening 140
Overheid, onderwijs en zorg 75
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Número total de establecimientos empresariales: 460

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Tienhoven
Periodo Delitos
jan 2026 6
jul 2025 2
jun 2025 2
mei 2025 7
mrt 2025 6
mrt 2026 3
nov 2024 6
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 4
sep 2024 2
sep 2025 2

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Tienhoven.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Tienhoven

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Tienhoven?

Tienhoven telt in 2025 ongeveer 1.810 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tienhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tienhoven is in 2025 circa € 565.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tienhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tienhoven ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tienhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 41 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tienhoven?

In Tienhoven komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 610 woningen.

Meer viviendas in Tienhoven

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.