Ir directamente al contenido
Logotipo de LEF Makelaars & Taxateurs

Maarsseveensevaart 126

3612AA Tienhoven • Utrecht

Vendido bajo reserva

€ 649.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 14.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 663.830

Precio de compra /m²: € 4.992

Galería de fotos

Descripción

Luxe, volledig gerenoveerde en instapklare 6 kamer eengezinswoning in het groene Tienhoven – Oud Maarsseveen. Wat een prachtige eerste indruk! Deze volledig in 2022 gerenoveerde eengezinswoning combineert moderne luxe met een heerlijk landelijke ligging. De royale woonkamer, de luxe keuken met kookeiland, vijf goed bemeten slaapkamers én een diepe tuin aan het water maken deze woning tot een unieke kans in Tienhoven. Hier woon je rustig en groen, met vrij uitzicht aan zowel de voor- als achterzijde, een gevoel van ruimte en privacy dat je maar zelden vindt. De woning is met zorg gemoderniseerd en voorzien van hedendaagse comfortelementen zoals vloerverwarming, een moderne badkamer (2018), airconditioning op zolder en 7 zonnepanelen (2023). Het energielabel A geeft niet alleen duurzaamheid aan, maar zorgt ook voor lagere energielasten en toekomstbestendig wonen. V Royale 6-kamer woning in het rustige en groene Oud-Maarssenveen V Luxueuze, diepe tuin met overkapping, schuur én vlonder aan het water V Moderne keuken en badkamer met luxe afwerking V Volledig gerenoveerd in 2023 V Uitstekende ligging nabij natuur, scholen, horeca en uitvalswegen V Energielabel A (2035), 7 Zonnepanelen (2022), Airco V Vloerverwarming begane grond en badkamer V Oplevering in overleg Ook de ligging is een groot pluspunt. Vanuit het straatje loop je zó de natuur in. Het Klompenpad voert je door de weilanden richting molen de Trouwe Wachter, waar je kunt neerstrijken bij ’t Olde Reghthuys of de Kikker. Voor zwemmen, watersport, wandelen of hardlopen liggen de Maarsseveense Plassen en de Strook en Loosdrechtse Plassen binnen handbereik. Scholen, sportclubs en voorzieningen zijn dichtbij, en via de A2 en N230 ben je snel onderweg. Utrecht centrum bereik je in slechts 25 minuten fietsen langs de Vecht. Dit is wonen in het groen met het comfort van nieuwbouw, maar dan zónder de bouwtijd. Indeling Begane grond: Via de ruime voortuin met praktische overkapping voor de fietsen kom je binnen in de hal met ingebouwde kastruimte voor schoenen, jassen en tassen. Aan de voorzijde bevindt zich de gezellige eethoek, aansluitend aan de moderne open keuken (2023). Hier volgen gegarandeerd fijne momenten aan tafel met goed gezelschap en weids zicht op de weilanden. De keuken is uitgevoerd met een groot kookeiland en luxe Siemens apparatuur, waaronder een Quooker, vaatwasser, inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging en combi-oven. De Amerikaanse Hisense-koel/vries combinatie maakt het geheel compleet. De sfeervolle woonkamer aan de achterzijde is voorzien van een houtkachel en een grote schuifpui die toegang geeft tot de tuin. Achter een aparte deur vind je de hal met de trapopgang en het moderne toilet met een stijlvolle knipoog. De gehele begane grond is afgewerkt met een PVC-visgraatvloer mét vloerverwarming, sfeervol en comfortabel. Eerste verdieping: De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers, een separaat tweede toilet en de moderne badkamer. De ruime slaapkamer aan de achterzijde biedt vrij uitzicht over de weilanden. Aan de voorzijde bevinden zich twee nette slaapkamers met grote raampartijen en een rustige, doorlopende vloerafwerking. De luxe badkamer is compleet uitgerust met inloopdouche met 2 afzonderlijke douchekoppen (stort en regulier), ligbad, dubbel wastafelmeubel met spiegelkast, designradiator en elektrische vloerverwarming Tweede verdieping: Dankzij twee dakkapellen is dit een volwaardige verdieping geworden met nog eens twee lichte slaapkamers. Aan de voorzijde is het dakkapel voorzien van een screen. Deze kamer beschikt over een ingebouwde bedstede in standaard éénpersoonsformaat. Onder het schuine dak van de slaapkamer aan de achterzijde bevindt zich de cv installatie, netjes weggewerkt achter kastdeuren die tevens extra bergruimte bieden. Beide kamers zijn verder uitgerust met knieschotten, wat zorgt voor veel praktische opbergruimte. De ruime vaste bureaus creëren een fijne werkplek, met zowel aan de voor- als achterzijde vrij uitzicht over de weilanden. De overloop is verrassend ingedeeld als praktische wasruimte, voorzien van spoelbak, kastruimte en aansluitingen voor wasmachine en droger. Een airco splitunit houdt deze, en de 1e verdieping ook tijdens warme dagen comfortabel koel. In de hal is bovendien een ruime inbouwkast aanwezig, ideaal voor seizoenskleding en (winter)jassen. Tuin: De diepe achtertuin is een uitnodigende buitenruimte met meerdere zitplekken en directe ligging aan het water. Je vindt hier een sfeervolle houten overkapping met schuur (2025), een ruim terras en achterin een vlonder aan het water, een heerlijke plek om te ontspannen met uitzicht op groen en water. Met een kano kan je vanaf hier de Molenpolderse trekgaten bereiken (met één keer een landje oversteken). De tuin is aangelegd onder architectuur en ligt op het zuidoosten, waardoor je volop van de zon kunt genieten. Bijzonderheden op een rij: • Bouwjaar 1987, volledig vernieuwd in 2022 • Luxe 6-kamer eengezinswoning • Diepe achtertuin aan het water met overkapping, schuur en vlonder • Moderne keuken met kookeiland en luxe inbouwapparatuur • Energielabel A (geldig tot 2035) • 7 zonnepanelen (2023) • Vloerverwarming begane grond en badkamer • Airconditioning op zolder (2023) (Ook verwarmen) • Vrij uitzicht voor én achter • Rustige, groene ligging nabij natuur, horeca, sportverenigingen, scholen en uitvalswegen • Woonoppervlakte ±130 m² • Perceeloppervlakte 144 m² • Oplevering in overleg Dit huis voelt meteen goed zodra je binnenkomt: licht, ruim, verzorgd en omgeven door groen. Een plek waar je heerlijk kunt thuiskomen, werken, ontspannen en dichtbij de natuur kunt leven. Voelt dit als jouw nieuwe thuis? Je bent van harte welkom om het zelf te komen beleven. Maak dan snel een afspraak met je (NVM) makelaar of vraag een bezichtiging aan via Funda. Er zijn diverse NVM-clausules van toepassing (zie brochure). Gunning aan verkoper. We hebben ons best gedaan om alle info zo scherp en up-to-date mogelijk te presenteren. Fouten zijn nooit uit te sluiten. Check daarom altijd zelf de belangrijke details voordat je een beslissing neemt.

Hipoteca berekenen

€ 649.000

Coste del comprador (estimado): € 14.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 663.830

3,04%

Anualmente

%

€ 32.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 649.000 k.k.
Estado
Vendido bajo reserva
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
130 m²
Área del lote
144 m²
Contenido
449 m³
Otra zona interior
6 m²
Espacio de almacenamiento externo
2 m²
Área del jardín trasero
57 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1987
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha CW 5 (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan bosrand, in woonwijk, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuidoosten
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
03-03-2026
Fecha de venta
10-04-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • mechanische ventilatie
  • rookkanaal
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3612

Mapas de Google

Tienhoven en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Tienhoven

Estadísticas de vivienda y vecindario en Tienhoven

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Tienhoven. En 2025 había 1.810 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 565.000.

Inhabitantes

1.810

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 565.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 40.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

41

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Tienhoven
Año Inhabitantes
2021 1.775
2022 1.800
2023 1.780
2024 1.785
2025 1.810

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Tienhoven
Año Promedio WOZ
2021 EUR 401.000
2022 EUR 426.000
2023 EUR 472.000
2024 EUR 519.000
2025 EUR 565.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 405 0-15: 200 15-25: 180 25-45: 370 45-65: 660

Nivel académico

Hoger

650

Praktisch

320

Middelbaar

480

Origen de los residentes (2025)

Europa

105

Nederland

1.585

Buiten Europa

120

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 45
Appartementen 11
Tussenwoningen 74
Vrijstaande woningen 610
Twee-onder-één-kap woningen 136

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 42
1900 tot 1925 54
1925 tot 1950 79
1950 tot 1970 96
1970 tot 1980 388
1980 tot 1990 95
1990 tot 2000 24
2000 tot 2010 37
2010 tot 2020 43
2020 en later 71

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

213

Etiqueta G

101

Etiqueta A

76

Etiqueta F

63

Etiqueta D

58

Etiqueta B

55

Etiqueta E

23

Etiqueta A+++

11

Etiqueta A+

5

Etiqueta A++

4

Etiqueta A++++

3

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Tienhoven
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.580 3.360
2021 1.750 3.600
2022 1.320 3.250
2023 1.070 3.230
2024 1.010 3.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.010 • Electricidad: 2.830

Huurwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.640

Koopwoning

Gas: 1.120 • Electricidad: 3.350

Appartement

Gas: 1.420 • Electricidad: 3.370

Tussenwoning

Gas: 990 • Electricidad: 2.910

Vrijstaande woning

Gas: 1.070 • Electricidad: 3.230

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.110 • Electricidad: 3.520

Actividad empresarial en Tienhoven (2025)

Handel en HORECA 40
Nijverheid en energie 80
Zakelijke dienstverlening 140
Overheid, onderwijs en zorg 75
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Número total de establecimientos empresariales: 460

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Tienhoven
Periodo Delitos
jan 2026 6
jul 2025 2
jun 2025 2
mei 2025 7
mrt 2025 6
mrt 2026 3
nov 2024 6
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 4
sep 2024 2
sep 2025 2

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Tienhoven.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Tienhoven

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Tienhoven?

Tienhoven telt in 2025 ongeveer 1.810 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tienhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tienhoven is in 2025 circa € 565.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tienhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tienhoven ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tienhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 41 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tienhoven?

In Tienhoven komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 610 woningen.

Meer viviendas in Tienhoven

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.