Aller directement au contenu
Logo de Molenbeek Makelaars Utrecht

Amsterdamsestraatweg 871 C B

3555HL Utrecht • Utrecht

€ 290.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.650

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.800) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 297.650

Prix d'achat /m²: € 6.744

Galerie de photos

Description

Een moderne, knusse én lichte woning! Een appartement met veel comfort en een fijne sfeer. Dit 2-kamerappartement heeft dankzij het bouwjaar (2005) een goede isolatie en energielabel B. Het betreft een leuk appartement gelegen op de tweede verdieping van een relatief kleinschalig complex. Dit complex bestaat uit 22 appartementen met bergingen op de begane grond. De woning beschikt over een woonkamer met een open keuken, een slaapkamer, een badkamer en een inpandige berging. Daarnaast is er een berging met elektra op de begane grond. Fijn voor het bergen van spullen die u niet in uw huis wilt bewaren, of bijvoorbeeld een extra vriezer. Het appartement is slim en praktisch ingedeeld en dankzij de grote raampartijen (schuifpuien met Frans balkon) heerlijk licht. Op het gebied van comfort beschikt de woning over isolatie en HR++ ramen. De woning wordt verwarmd door een cv-ketel en er is een mechanisch ventilatiesysteem aanwezig. De actieve en gezonde VvE verzorgt het onderhoud van het complex zodat er zorgeloos gewoond kan worden. Omgeving De woning is gelegen in de autoluwe buurt ‘Groen Zuilen’: een populaire, bruisende en gevarieerde wijk. De ligging is bijzonder gunstig: op een paar minuten lopen naar supermarkt Boni en vlakbij het winkelcentrum Rokade. Het stadscentrum is bereikbaar met 13 minuten fietsen. Parkeren is hier gratis en de bereikbaarheid met ov uitstekend. Tevens bevindt zich naast het pand een sportschool om jezelf fit te houden. Wat wilt u nog meer?! Zuilen heeft daarbij volop natuur in de omgeving: het van Heukelompark, het Julianapark, de Vecht, de Maarsseveense Plassen en het Gagelbos. Daarnaast is op loopafstand het Demkapark in ontwikkeling. Een avondje uit? Breng een bezoekje aan De Parel van Zuilen, Bistro Belle en Brasserie Oud Zuilen. Volop wat te beleven in de directe omgeving! De indeling is als volgt… Begane grond Afgesloten centrale entree met brievenbussen, de intercominstallatie en toegang tot de bergingen en appartementen. Aan de achterkant is een apart fietsenhok gecreëerd om de fiets te stallen. Tweede verdieping Hal met garderobe, meterkast en toegang tot de woonkamer. De woonkamer, voorzien van een intercom, heeft een prettige sfeer en biedt voldoende ruimte voor een gezellige zithoek (aan de voorzijde) en een eettafel. Deze tafel biedt een verbinding met de keuken, aangezien het een open keuken betreft. Vanuit de woonkamer kijkt u, vanwege de hogere ligging, vrij weg over de buurt. De open keuken heeft een L-opstelling en is uitgevoerd in een neutrale kleurstelling van matte witte frontjes en een kunststof aanrechtblad in een donkere tint houtlook. U treft hier de volgende inbouwapparatuur: een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast, vriezer en een vaatwasser. Door de onder- en bovenkasten heeft u hier volop bergruimte. Loopt u door dan komt u in de gang richting de slaapkamer en de badkamer. Ook heeft u hier de inbouwkast met hierin de cv-ketel en de installatie van de mechanische ventilatie. Allereerst naar de slaapkamer. Een fijne ruimte met ook weer veel lichtinval door de schuifpui. De kamer biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een kledingkast. Het balkon is gesitueerd op het zuiden en is een heerlijke plek om te genieten van uw vrije tijd en de zonnestralen tijdens de mooie maanden. Weer terug naar binnen…! De badkamer is voorzien van een douche, wastafelmeubel met spiegel en planchet, een staand toilet, een radiator én een opstelplaats voor de wasmachine en de droger. Zowel de wanden als het plafond zijn betegeld met lichtkleurige tegels, waardoor deze sanitaire ruimte een prettige sfeer heeft. Bijzonderheden - bouwjaar 2005; - woonoppervlakte circa 43 m², inhoud circa 148 m³; - energielabel B (geldig tot 6 maart 2029); - in 2023 heeft u de oven vernieuwd; - in 2023 is de vaatwasser vernieuwd; - de woning is volledig geïsoleerd en voorzien van HR++ glas in aluminium kozijnen - verwarming en warmwater middels cv-ketel; - er is een actieve en gezonde VvE aanwezig waar u maandelijks ongeveer € 95,- aan betaalt; - het complex is voorzien van een intercominstallatie; - de woning beschikt over een privéberging op de begane grond; - gratis parkeren in de straat en in de directe omgeving. Oplevering in overleg.

Prêt immobilier berekenen

€ 290.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.650

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.800) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 297.650

2,78%

Annuellement

%

€ 14.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 290.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
43 m²
Contenu
148 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
3 m²
Espace de stockage externe
2 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2005
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
28-08-2025
Date de vente
22-09-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Frans balkon
  • mechanische ventilatie
  • en schuifpui

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3555

Google Maps

Voir Utrecht sur la carte

Explorez Utrecht et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Utrecht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Utrecht. En 2025 étaient 325.510 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 474.416.

Résidents

325.510

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 474.416

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 38.255

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

25.985

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Utrecht
Année Résidents
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Utrecht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Niveau d'enseignement

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Origine des habitants (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

47.799

Étiquette C

25.699

Étiquette B

17.523

Étiquette D

13.066

Étiquette F

12.655

Étiquette G

11.728

Étiquette E

11.306

Étiquette A+

9.677

Étiquette A++

5.013

Étiquette A+++

4.232

Étiquette A++++

725

Étiquette A+++++

21

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Utrecht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 791 • Électricité: 2.601

Huurwoning

Gaz: 421 • Électricité: 1.821

Koopwoning

Gaz: 587 • Électricité: 2.316

Appartement

Gaz: 368 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 700 • Électricité: 2.361

Vrijstaande woning

Gaz: 1.325 • Électricité: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 898 • Électricité: 3.142

Activité dans Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Nombre total d'établissements: 55.750

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Utrecht
Période Délits
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Utrecht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Utrecht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer maisons in Utrecht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.