Aller directement au contenu
Logo de Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

J.P.C. Leinweberstraat 61

3905EH Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 419.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 429.230

Prix d'achat /m²: € 4.816

Galerie de photos

Description

Deze karakteristieke jaren’50 woning, met drie slaapkamers, ruime woonkamer en royale achtertuin, is misschien wel jouw nieuwe thuis. Wees alert, want J.P.C. Leinweberstraat 61 is nu te koop! Lees snel verder wat deze woning jouw te bieden heeft. De woning is gelegen in de populaire wijk ’t Hoorntje, vlak bij het centrum van Veenendaal. Terwijl de woning zich in een rustige en boomrijke straat, loop je binnen vijf minuten het bruisende centrum van Veenendaal in waar je terecht kunt voor heerlijk winkelen en een tal aan restaurants. Ook de supermarkt, verschillende scholen en sport- & gezondheidsvoorzieningen bevinden zich op loopafstand. Daarnaast rijd je binnen enkele minuten de snelwegen op richting Utrecht en Arnhem. Kortom; een perfecte locatie met alle voorzieningen binnen handbereik. Eerlijk is eerlijk, deze woning heeft een schilderskwast en wat liefde en aandacht nodig om er jouw thuis van te maken. Maar met de goede basis van deze woning en de perfecte ligging in deze fijne woonwijk, ben je al goed op weg! Specificaties: • Bouwjaar: 1954 • Woonoppervlakte: ca. 87 m² • Perceel eigen grond: 347 m² In het kort: • Gelegen nabij het centrum van Veenendaal; • drie slaapkamers; • Royale achtertuin op het westen; • Eigen oprit; • Kluswoning. Deze woning heeft een eigen site. Neem een kijkje op jpcleinweberstraat61.nl voor meer informatie. Indeling Op de oprit parkeer je je eigen auto en loop je naar de voordeur van de woning. In hal gekomen vind je de meterkast, toilet en de trapopgang naar de eerste verdieping. Woonkamer: Als je de woonkamer binnenkomst zie je in één opslag dat woning heerlijk licht is dankzij de grote raampartijen. De woonkamer ligt aan de voorzijde van de woning waardoor je leuk wegkijkt naar de groenrijke straat. De eethoek is gelegen aan de achterzijde van de woning en heeft een mooi uitzicht op de achtertuin. De woonkamer en de eethoek tellen samen ca. 28 m². Er zijn dus genoeg indelingsmogelijkheden. Keuken: Vanuit de hal bereik je de eenvoudige keuken, de keuken biedt veel handig werk- en opbergruimte. De keuken is voorzien van 4- pits gasfornuis, afzuigkap, oven en koelkast. Achtertuin: De zonnige en diepe achtertuin is gelegen op het westen. Je kunt hier de hele dag genieten van de zon. De tuin is fraai aangelegd met betontegels, gras en diverse begroeiing. In de tuin staat een ruime, stenen berging met veel opbergruimte. Door de grote oppervlakte aan de achterzijde van de tuin kan jij dat volop benutten voor bijvoorbeeld een moestuin of het plaatsen van een veranda. Dat wordt genieten buiten! Eerste verdieping: Via de vaste trap kom je op de bovenverdieping van de woning. Hier heb je vanaf de overloop toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn ieder van goed formaat (ca. 12 m², 11 m² en 7 m²). Twee slaapkamers beschikken over een vaste kast en één van de twee slaapkamers aan de achterzijde van de woning heeft een balkon waar je ’s ochtends heerlijk wakker kunt worden. De slaapkamers zijn aangenaam licht en netjes afgewerkt. De badkamer is voorzien van een douchehoek en een wastafel. Daarnaast zorgt het raam voor natuurlijke ventilatie. Tweede verdieping: Op de tweede verdieping heb je een vliering voor praktische opbergruimte. Tevens staat hier de C.V.- ketel (Intergas, 2013) opgesteld. Goed om te weten: * De woning heeft een oprit van 2,5 meter breed; * Buitenschilderwerk is in 2022 uitgevoerd door een erkend schilderbedrijf; * Voorzijde van de woning beschikt over een zonnescherm; * Voor deze woning is een energielabel E afgegeven. * De woning is qua inrichting gedateerd. * Oplevering in overleg. Kriebelen jouw handen al om van dit huis jouw ‘thuis’ te maken?? Neem contact op met ons kantoor en plan een bezichtiging met een van onze makelaars. Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Prêt immobilier berekenen

€ 419.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 429.230

2,78%

Annuellement

%

€ 20.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 419.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
87 m²
Superficie du terrain
342 m²
Contenu
370 m³
Autre espace intérieur
18 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
3 m²
Espace de stockage externe
10 m²
Aire de la cour arrière
224 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1954
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel en gasboiler (huur)
Chaudière
Intergas (gas gestookt uit 2013, eigendom)
Label\u00e9nergie
E

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het westen
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
03-06-2025
Date de vente
01-07-2025

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • en natuurlijke ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3905

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.