Ir directamente al contenido
Logotipo de Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

J.P.C. Leinweberstraat 61

3905EH Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 419.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 429.230

Precio de compra /m²: € 4.816

Galería de fotos

Descripción

Deze karakteristieke jaren’50 woning, met drie slaapkamers, ruime woonkamer en royale achtertuin, is misschien wel jouw nieuwe thuis. Wees alert, want J.P.C. Leinweberstraat 61 is nu te koop! Lees snel verder wat deze woning jouw te bieden heeft. De woning is gelegen in de populaire wijk ’t Hoorntje, vlak bij het centrum van Veenendaal. Terwijl de woning zich in een rustige en boomrijke straat, loop je binnen vijf minuten het bruisende centrum van Veenendaal in waar je terecht kunt voor heerlijk winkelen en een tal aan restaurants. Ook de supermarkt, verschillende scholen en sport- & gezondheidsvoorzieningen bevinden zich op loopafstand. Daarnaast rijd je binnen enkele minuten de snelwegen op richting Utrecht en Arnhem. Kortom; een perfecte locatie met alle voorzieningen binnen handbereik. Eerlijk is eerlijk, deze woning heeft een schilderskwast en wat liefde en aandacht nodig om er jouw thuis van te maken. Maar met de goede basis van deze woning en de perfecte ligging in deze fijne woonwijk, ben je al goed op weg! Specificaties: • Bouwjaar: 1954 • Woonoppervlakte: ca. 87 m² • Perceel eigen grond: 347 m² In het kort: • Gelegen nabij het centrum van Veenendaal; • drie slaapkamers; • Royale achtertuin op het westen; • Eigen oprit; • Kluswoning. Deze woning heeft een eigen site. Neem een kijkje op jpcleinweberstraat61.nl voor meer informatie. Indeling Op de oprit parkeer je je eigen auto en loop je naar de voordeur van de woning. In hal gekomen vind je de meterkast, toilet en de trapopgang naar de eerste verdieping. Woonkamer: Als je de woonkamer binnenkomst zie je in één opslag dat woning heerlijk licht is dankzij de grote raampartijen. De woonkamer ligt aan de voorzijde van de woning waardoor je leuk wegkijkt naar de groenrijke straat. De eethoek is gelegen aan de achterzijde van de woning en heeft een mooi uitzicht op de achtertuin. De woonkamer en de eethoek tellen samen ca. 28 m². Er zijn dus genoeg indelingsmogelijkheden. Keuken: Vanuit de hal bereik je de eenvoudige keuken, de keuken biedt veel handig werk- en opbergruimte. De keuken is voorzien van 4- pits gasfornuis, afzuigkap, oven en koelkast. Achtertuin: De zonnige en diepe achtertuin is gelegen op het westen. Je kunt hier de hele dag genieten van de zon. De tuin is fraai aangelegd met betontegels, gras en diverse begroeiing. In de tuin staat een ruime, stenen berging met veel opbergruimte. Door de grote oppervlakte aan de achterzijde van de tuin kan jij dat volop benutten voor bijvoorbeeld een moestuin of het plaatsen van een veranda. Dat wordt genieten buiten! Eerste verdieping: Via de vaste trap kom je op de bovenverdieping van de woning. Hier heb je vanaf de overloop toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn ieder van goed formaat (ca. 12 m², 11 m² en 7 m²). Twee slaapkamers beschikken over een vaste kast en één van de twee slaapkamers aan de achterzijde van de woning heeft een balkon waar je ’s ochtends heerlijk wakker kunt worden. De slaapkamers zijn aangenaam licht en netjes afgewerkt. De badkamer is voorzien van een douchehoek en een wastafel. Daarnaast zorgt het raam voor natuurlijke ventilatie. Tweede verdieping: Op de tweede verdieping heb je een vliering voor praktische opbergruimte. Tevens staat hier de C.V.- ketel (Intergas, 2013) opgesteld. Goed om te weten: * De woning heeft een oprit van 2,5 meter breed; * Buitenschilderwerk is in 2022 uitgevoerd door een erkend schilderbedrijf; * Voorzijde van de woning beschikt over een zonnescherm; * Voor deze woning is een energielabel E afgegeven. * De woning is qua inrichting gedateerd. * Oplevering in overleg. Kriebelen jouw handen al om van dit huis jouw ‘thuis’ te maken?? Neem contact op met ons kantoor en plan een bezichtiging met een van onze makelaars. Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Hipoteca berekenen

€ 419.000

Coste del comprador (estimado): € 10.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 429.230

2,78%

Anualmente

%

€ 20.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 419.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
87 m²
Área del lote
342 m²
Contenido
370 m³
Otra zona interior
18 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
3 m²
Espacio de almacenamiento externo
10 m²
Área del jardín trasero
224 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1954
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel en gasboiler (huur)
Caldera CV
Intergas (gas gestookt uit 2013, eigendom)
Etiqueta energética
E

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het westen
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
03-06-2025
Fecha de venta
01-07-2025

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • en natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3905

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.