Aller directement au contenu
Logo de Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Van Maerlantstraat 21

3906EL Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 495.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 506.750

Prix d'achat /m²: € 3.897

Galerie de photos

Description

Een huis waar je met plezier binnenstapt: Van Maerlantstraat 21 is een verrassend ruime tussenwoning met een heerlijk lichte uitbouw, vier slaapkamers en een zonnige tuin op het zuidoosten. Met 127 m² aan wooncomfort, een fijne keuken, een moderne badkamer en volop lichtinval is dit de ideale basis voor wie lekker wil wonen in Veenendaal-West. Alles klopt hier – van de ruimte tot de sfeer. Veenendaal-West is zo’n wijk waar het dagelijks leven net wat makkelijker aanvoelt. Winkelcentrum De Ellekoot ligt letterlijk om de hoek, ideaal voor vers brood, bloemetje of al je andere dagelijkse boodschappen. Ook scholen, sportclubs en andere voorzieningen liggen op loop- of fietsafstand. Het NS-station is prettig dichtbij voor wie de trein naar werk of stad pakt. En wie houdt van buiten zijn, zit hier helemaal goed: aan het eind van het fietspad begint het bos. Perfect voor een ontspannen wandeling, een stevige hardloopsessie of een mooie fietstocht door het groen. Deze woning heeft een eigen website. Neem een kijkje op vanmaerlantstraat21.nl voor meer informatie. Specificaties • Bouwjaar: 1992 • Woonoppervlakte: ca. 127?m² • Perceeloppervlakte: 141?m² • Energielabel: C Indeling Begane grond Je komt binnen in een verzorgde hal met ruimte voor jassen en schoenen. Hier vind je ook de meterkast, het toilet met fonteintje en de trap naar de eerste verdieping. Via een stijlvolle taatsdeur stap je door naar de woonkamer, een mooi detail dat direct een gevoel van openheid en verbinding creëert. De woonkamer bevindt zich in het hart van de woning en voelt warm en uitnodigend aan. Dankzij de uitbouw aan de achterzijde is er een mooie open ruimte ontstaan, waar je met gemak een fijne zithoek en een ruime eettafel kwijt kunt. De openslaande deuren en de grote dakramen in de eetkamer zorgen voor veel lichtinval en een prettig uitzicht op de tuin. Een ideale plek voor samen zijn en ontspanning. Extra handig: aan de achterzijde is nog een tweede hal met de achterdeur, waardoor je in de koudere maanden geen last hebt van kou of tocht in de woonruimte. De keuken ligt aan de voorzijde van de woning en is uitgevoerd in een praktische hoekopstelling met veel werk- en opbergruimte, ideaal voor wie graag kookt of bakt. Dankzij de halfhoge muur blijf je tijdens het koken in contact met de woonkamer, terwijl je toch een duidelijke scheiding hebt tussen de ruimtes. De keuken is uitgerust met een oven, vaatwasser, koelkast en een inductiekookplaat, alles wat je nodig hebt om direct aan de slag te kunnen. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers, één aan de voorzijde en één aan de achterzijde. Oorspronkelijk waren dit drie kamers, dus als je liever een extra slaapkamer hebt: geen probleem, dit is eenvoudig weer aan te passen. De kamer aan de achterzijde beschikt tevens over een vaste kast. Op de gehele verdieping ligt een mooie PVC-vloer die zorgt voor een rustige en verzorgde uitstraling. De badkamer is in 2008 vernieuwd en stijlvol gehouden in rustige, neutrale kleuren. Hier vind je een comfortabele inloopdouche met regendouche, een designradiator, modern wastafelmeubel en een tweede toilet. Alles klopt. Tweede verdieping Via de voorzolder met dakkapel bereik je nog twee slaapkamers, beide voorzien van een eigen dakkapel en rolluiken. Zowel op de voorzolder als in de slaapkamers is er extra bergruimte achter de knieschotten, handig voor koffers, kerstspullen of voorraad. De verdieping is netjes afgewerkt met een laminaatvloer en biedt volop mogelijkheden. Tuin De achtertuin ligt op het zuidoosten en is grotendeels bestraat, perfect voor wie houdt van een onderhoudsvriendelijke buitenruimte. Liever wat meer groen? Met plantenbakken of potten voeg je eenvoudig kleur en levendigheid toe. Er is volop ruimte voor een fijne loungeset of buitentafel, en achterin staat een vrijstaande stenen berging voor fietsen en gereedschap. Dankzij de achterom is de tuin ook praktisch bereikbaar. Goed om te weten: • Voor deze woning is energielabel C afgeven; • Nefit Ecoline CV-installatie aanwezig (2006, eigendom); • Dak- en muurisolatie aanwezig; • Aanvaarding in overleg. Een frisse, verzorgde en verrassend ruime tussenwoning op een top locatie in Veenendaal-West. Licht, lucht, ruimte en alles wat je nodig hebt op loopafstand. Ben je nieuwsgierig geworden? Bel ons gerust voor een bezichtiging, dan laten we je graag alle fijne plekjes van dit huis zien. Ons kantoor staat voor je klaar! Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 495.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 506.750

3,04%

Annuellement

%

€ 24.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 495.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
127 m²
Superficie du terrain
141 m²
Contenu
449 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
1 m²
Espace de stockage externe
6 m²
Aire de la cour arrière
48 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1992
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (2006, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
31-10-2025
Date de vente
25-02-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3906

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.