Aller directement au contenu
Logo de Van Zon Makelaars

Johannes van Bijnenstraat 14

3132AE Vlaardingen • Zuid-Holland

Disponible

€ 440.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.650

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.800) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 450.650

Prix d'achat /m²: € 3.729

Galerie de photos

Description

Deze woning is zonder afspraak te bezichtigen op zaterdag 28 maart tussen 11.00 en 15.00 uur tijdens de NVM Open Huizendag. Wat een heerlijk ruime en goed verzorgde 6-kamer eengezinwoning! Aan de rand van Vlaardingen West is deze parel gelegen nabij het metrostation en nabij groenvoorzieningen en de Waterweg. Deze woning is vele jaren met liefde, plezier en zorg bewoond, de badkamer is in 2019 volledig vernieuwd en de keuken in 2021! Een tuin op het zuiden gelegen en een opbouw. Enfin, deze woning is echt een bezichtiging waard. Verder is de ligging centraal tov openbaar vervoer, scholen, winkels en de snelwegen. Wordt dit jouw nieuwe droomhuis? Maak dan een afspraak en wij nemen de tijd u rond te leiden. INDELING: BEGANE GROND: entree; gang; vernieuwde keuken aan de voorzijde van de woning voorzien van roestkleurig aanrechtblad en antracietgrijze inrichting, voorzien van Quooker, koel/vriescombinatie, afzuigkap, combiovenmagnetron; ruime berging alwaar de aansluiting voor de wasmachine en droger, losse vaatwasser en een cv combiketel (NEFIT 2018); vernieuwde meterkast; nette wit betegelde toiletruimte met wandclosetcombinatie; woonkamer is voorzien van laminaatvloer en openslaande deuren (met hor) naar de tuin. Vloerverwarming over de gehele beneden verdieping m.u.v. toilet en inpandige berging. 1e VERDIEPING: overloop; 1e slaapkamer aan achterzijde voorzien van schuifkastenwand en in gebruik als kastenkamer; 2e slaapkamer in gebruik als werkamer; badkamer (2019) met lichte grijze en mat witte betegeling en voorzien van inloopdouche, wastafelmeubel en 2e toilet; 3e slaapkamer aan voorzijde met schuifkastenwand. De hele verdieping is voorzien van hetzelfde laminaat, hardhouten kozijnen met dubbel glas en horren. 2e VERDIEPING: overloop met bergkast; 4e slaapkamer aan voorzijde met wastafelmeubel en airco; 5e slaapkamer aan achterzijde tevens met airco, bergkast en toegang tot het balkon. Deze verdieping is voorzien van nette laminaatvloeren en hardhouten kozijnen met dubbel glas. TUIN: de tuin is op het zuiden gelegen, netjes onderhouden met een stenen berging en een achteruitgang. Tevens is er elektrische zonwering BIJZONDERHEDEN: - Bouwjaar 1961 - Woonoppervlakte ca. 118 m² - Inhoud ca. 391 m³ - Gelegen op een perceel van 108 m² - Achtertuin op het zuid-zuid-westen gelegen - Tijdelijke erfpacht tot 1 oktober 2060 met een vaste jaarlijkse canon van € 63,53 - Oplevering in overleg, indicatie is september 2026 - Kijk meer o.a. de zonligging op de website van deze woning: JOHANNESVANBIJNENSTRAAT14.NL Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. NEN2580 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Indien de exacte maten voor een koper van cruciaal belang zijn, adviseren wij deze zelf na te meten. Ouderdomsclausule Bij woningen ouder dan 40 jaar zal standaard in de koopovereenkomst een ouderdomsclausule worden opgenomen. Notariskeuze De notariskeuze ligt in principe bij de koper. Het doorhalen van de hypothecaire inschrijving in het kadaster wordt door de verkoper betaald. Als de kosten voor deze doorhaling hoger zijn dan € 400 incl. BTW, dan wordt het meerdere bij de koper in rekening gebracht. Indien de koper een notaris kiest buiten een straal van 20 kilometer van de verkochte onroerende zaak dan zijn de eventuele kosten die de notaris berekent voor een verkoopvolmacht t.b.v. de verkoper voor rekening van de koper. Gunning De verkoper behoudt zich uitdrukkelijk het recht voor het object te gunnen aan de koper van zijn keuze. Aankoopmakelaar Interesse in dit huis? Neem uw eigen Vlaardingse aankoopmakelaar mee.

Prêt immobilier berekenen

€ 440.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.650

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.800) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 450.650

2,78%

Annuellement

%

€ 22.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 440.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
118 m²
Superficie du terrain
108 m²
Contenu
391 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
4 m²
Espace de stockage externe
6 m²
Aire de la cour arrière
49 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1961
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Gemeentelijke erfpacht (einddatum erfpacht: 01-10-2060)

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
13-03-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • en mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3132

Google Maps

Voir Vlaardingen sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Vlaardingen

Chiffres de logement et de quartier dans Vlaardingen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Vlaardingen. En 2026 étaient 77.462 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 303.000.

Résidents

77.462

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 303.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 31.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.615

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Vlaardingen
Année Résidents
2022 74.143
2023 75.079
2024 76.409
2025 77.260
2026 77.462

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Vlaardingen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 220.000
2022 EUR 245.000
2023 EUR 278.000
2024 EUR 290.000
2025 EUR 303.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 16.006 0-15: 12.553 15-25: 8.360 25-45: 21.136 45-65: 19.205

Niveau d'enseignement

Hoger

24

Praktisch

33

Middelbaar

43

Origine des habitants (2025)

Europa

9.302

Nederland

47.215

Buiten Europa

20.743

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.497
Appartementen 23.640
Tussenwoningen 9.788
Vrijstaande woningen 389
Twee-onder-één-kap woningen 833

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 24
1700 tot 1900 1.118
1900 tot 1925 964
1925 tot 1950 3.139
1950 tot 1970 5.469
1970 tot 1980 2.424
1980 tot 1990 1.173
1990 tot 2000 1.542
2000 tot 2010 811
2010 tot 2020 1.306
2020 en later 968

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

9.031

Étiquette C

8.293

Étiquette B

5.395

Étiquette E

5.012

Étiquette D

3.409

Étiquette F

2.672

Étiquette G

2.256

Étiquette A+++

485

Étiquette A+

437

Étiquette A++

322

Étiquette A++++

282

Étiquette A+++++

7

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Vlaardingen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 970 2.470
2021 1.080 2.510
2022 840 2.370
2023 750 2.220
2024 740 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 960 • Électricité: 2.840

Huurwoning

Gaz: 680 • Électricité: 1.830

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.650

Appartement

Gaz: 660 • Électricité: 1.870

Tussenwoning

Gaz: 820 • Électricité: 2.660

Vrijstaande woning

Gaz: 1.640 • Électricité: 4.400

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.230 • Électricité: 3.380

Activité dans Vlaardingen (2025)

Handel en HORECA 1.385
Nijverheid en energie 2.060
Zakelijke dienstverlening 1.915
Overheid, onderwijs en zorg 1.640
Landbouw, bosbouw en visserij 160
Vervoer, informatie en communicatie 680
Financiele diensten en onroerendgoed 285
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Nombre total d'établissements: 8.965

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Vlaardingen
Période Délits
jan 2025 334
jan 2026 336
jul 2025 349
jun 2025 268
mei 2025 371
mrt 2025 300
nov 2024 291
nov 2025 306
okt 2024 367
okt 2025 317
sep 2024 245
sep 2025 228

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Vlaardingen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Vlaardingen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Vlaardingen?

Vlaardingen telt in 2026 ongeveer 77.462 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vlaardingen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vlaardingen is in 2025 circa € 303.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vlaardingen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vlaardingen ligt rond € 31.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vlaardingen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.615 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vlaardingen?

In Vlaardingen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.640 woningen.

Meer maisons in Vlaardingen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.