Aller directement au contenu
Logo de 3D Makelaars B.V.

Schipluidersluis 15

3133MC Vlaardingen • Zuid-Holland

Disponible

€ 595.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 13.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 608.750

Prix d'achat /m²: € 4.722

Galerie de photos

Description

Schipluidersluis 15 - 3133 MC VLAARDINGEN Ruime 5 kamer hoekeengezinswoning van 126m2 gebruiksoppervlakte en een heerlijke achtertuin. De woning is in 2018 opgeleverd in de nieuwbouwwijk ‘Nieuw Sluis’ die zich op steenworpafstand bevindt van het Vlaardingse centrum. De woning heeft o.a. vloerverwarming welke per verdieping regelbaar is, airco, moderne keuken en sanitair en maar liefst 21 zonnepanelen. De locatie is zeer gunstig vlakbij de Nieuwe Waterweg, supermarkt, de oude haven en het centrum van Vlaardingen. De bereikbaarheid is eveneens goed met de metro (Vlaardingen centrum) en met de auto vanaf de A4/A20. Er is voldoende parkeergelegenheid en oplaadmogelijkheid in de straat en wijk. Indeling: Begane grond: Entree, ruime hal, meterkast, modern toilet met hangend closet en fonteintje, trapopgang naar de 1e verdieping. De woonkamer met open keuken van bijna 45m2 heeft een prettige lichtinval wat mede wordt veroorzaakt door het extra raam in de zij aanbouw. Deze aanbouw zorgt voor een heerlijke ruimte die goed in te delen is in een woongedeelte, eetgedeelte en er is zelfs de mogelijkheid om een speelplek te creëren voor kinderen. Via openslaande deuren is er toegang tot de tuin en er is extra provisie ruimte aanwezig door de trapkast. De keuken ligt aan de voorzijde en is voorzien van een U opstelling met een wit front en een kunststof aanrechtblad. De grote hoeveelheid kasten wordt aangevuld met de navolgende inbouwapparatuur: koelkast, vriezer, oven, combimagnetron, vaatwasser, 5 pits gaskookplaat en een afzuigkap. 1e verdieping: Overloop, trapopgang naar de 2e verdieping. Riante hoofdslaapkamer van ca. 13m2. De twee overige slaapkamers op deze verdieping zijn respectievelijk ca. 5.4m2 en ca. 8.7m2. Modern en compleet uitgevoerde badkamer voorzien van ligbad, aparte douche, 2e toilet en een wastafelmeubel, extra handdoeken kast, elektrische handdoeken radiator en spiegel. De badkamer heeft tevens mechanische ventilatie. 2e verdieping: Overloop met een apart gedeelte met de CV opstelling en wasmachineaansluiting. Riante inloopkast/berging van 7,2m2. Ruime slaapkamer van bijna 12m2 voorzien van een dakkapel wat zorgt voor extra licht en ruimte. Tuin: De achtertuin ligt op het oosten en is bijna 9 meter diep en loopt van breed bij de gevel naar wat smaller ter hoogte van de berging. De tuin is op het breedste punt 6 meter, heeft vaste plantenbakken, een kunstgras gazon en mooie tegels. De tuin heeft een achterom en achter in de tuin staat een berging van 6m2. Daarnaast is er ook nog een voortuin aanwezig die op het westen ligt. Bijzonderheden: Vanaf eind 2026 is het verboden voor vrachtwagens om over de Galgkade/Deltaweg te rijden. Overige: -Indicatie oplevering november 2026; -Volledig geïsoleerd; -Airco aanwezig; -Rolluik aanwezig aan de zijgevel; -21 zonnepanelen; -Geheel voorzien van vloerverwarming; -Eigen grond; -CV uit 2018; -Perceeloppervlakte 120m2 (Kadaster); -Gebruiksoppervlakte 125.5m2 (NEN2580); -Inhoud 496.8m3 (NEN2580). Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. U kunt indien gewenst de woning voor het tekenen van de koopakte zelf inmeten en controleren. Toelichtingsclausule NEN2580 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Notariskeuze en kosten In principe ligt de notariskeuze bij de koper. Het doorhalen van de hypothecaire inschrijving in het kadaster moet door de verkoper betaald worden. Zijn de kosten voor deze doorhaling hoger dan € 400,- inclusief BTW dan wordt het meerdere bij de koper in rekening gebracht. Indien de koper een notaris kiest buiten een straal van 20 kilometer van de verkochte onroerende zaak dan zijn de eventuele kosten die de notaris berekent voor een eventuele verkoopvolmacht ten behoeve van de verkoper voor rekening van de koper.

Prêt immobilier berekenen

€ 595.000

Coûts d'achat (estimés): € 13.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 608.750

3,04%

Annuellement

%

€ 29.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 595.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, hoekwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
126 m²
Superficie du terrain
120 m²
Contenu
497 m³
Espace de stockage externe
6 m²
Aire de la cour arrière
56 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2018
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Extreme 36 (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3133

Google Maps

Voir Vlaardingen sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Vlaardingen

Chiffres de logement et de quartier dans Vlaardingen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Vlaardingen. En 2026 étaient 77.462 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 303.000.

Résidents

77.462

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 303.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 31.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.615

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Vlaardingen
Année Résidents
2022 74.143
2023 75.079
2024 76.409
2025 77.260
2026 77.462

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Vlaardingen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 220.000
2022 EUR 245.000
2023 EUR 278.000
2024 EUR 290.000
2025 EUR 303.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 16.006 0-15: 12.553 15-25: 8.360 25-45: 21.136 45-65: 19.205

Niveau d'enseignement

Hoger

24

Praktisch

33

Middelbaar

43

Origine des habitants (2025)

Europa

9.302

Nederland

47.215

Buiten Europa

20.743

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.497
Appartementen 23.640
Tussenwoningen 9.788
Vrijstaande woningen 389
Twee-onder-één-kap woningen 833

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 24
1700 tot 1900 1.118
1900 tot 1925 964
1925 tot 1950 3.139
1950 tot 1970 5.469
1970 tot 1980 2.424
1980 tot 1990 1.173
1990 tot 2000 1.542
2000 tot 2010 811
2010 tot 2020 1.306
2020 en later 968

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

9.031

Étiquette C

8.293

Étiquette B

5.395

Étiquette E

5.012

Étiquette D

3.409

Étiquette F

2.672

Étiquette G

2.256

Étiquette A+++

485

Étiquette A+

437

Étiquette A++

322

Étiquette A++++

282

Étiquette A+++++

7

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Vlaardingen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 970 2.470
2021 1.080 2.510
2022 840 2.370
2023 750 2.220
2024 740 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 960 • Électricité: 2.840

Huurwoning

Gaz: 680 • Électricité: 1.830

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.650

Appartement

Gaz: 660 • Électricité: 1.870

Tussenwoning

Gaz: 820 • Électricité: 2.660

Vrijstaande woning

Gaz: 1.640 • Électricité: 4.400

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.230 • Électricité: 3.380

Activité dans Vlaardingen (2025)

Handel en HORECA 1.385
Nijverheid en energie 2.060
Zakelijke dienstverlening 1.915
Overheid, onderwijs en zorg 1.640
Landbouw, bosbouw en visserij 160
Vervoer, informatie en communicatie 680
Financiele diensten en onroerendgoed 285
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Nombre total d'établissements: 8.965

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Vlaardingen
Période Délits
jan 2025 334
jan 2026 336
jul 2025 349
jun 2025 268
mei 2025 371
mrt 2025 300
nov 2024 291
nov 2025 306
okt 2024 367
okt 2025 317
sep 2024 245
sep 2025 228

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Vlaardingen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Vlaardingen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Vlaardingen?

Vlaardingen telt in 2026 ongeveer 77.462 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vlaardingen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vlaardingen is in 2025 circa € 303.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vlaardingen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vlaardingen ligt rond € 31.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vlaardingen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.615 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vlaardingen?

In Vlaardingen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.640 woningen.

Meer maisons in Vlaardingen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.