Aller directement au contenu
Logo de Damen Makelaardij | Heerlen

Doornappel 8

6367DP Voerendaal • Limburg

Disponible

€ 339.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 347.630

Prix d'achat /m²: € 3.082

Galerie de photos

Description

Aan de Doornappel 8 te Voerendaal mogen wij u deze keurig verzorgde hoekwoning aanbieden met o.a. moderne keuken, ruime overkapping en 4 slaapkamers. De woning is gelegen in een relatief jonge woonwijk (jaren '90) met diverse groenvoorzieningen en speeltuin om de hoek, ideaal voor een breed scala aan doelgroepen. Indeling: Begane grond: Voortuin met gevarieerde aanplant. Entree/hal met plavuizenvloer, spuitwerk wanden, meterkast en trap naar verdieping. Volledig betegelde toiletruimte met hangcloset, fontein en afzuiging. Middels deels glazen deur is er toegang tot de woonkamer/keuken (samen ca. 36 m2 groot) met eiken parketvloer, spuitwerk en praktische bergkast onder de trap. De open keuken is v.v. een L-vormige keukenopstelling uit 2016 met 4-pits inductiekookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast en recent vernieuwde vaatwasser. De achtertuin is grotendeels beklinkerd en v.v. muren/schuttingen rondom. Naast de stenen berging van ca. 6 m2 is er enkele jaren geleden een eikenhouten overkapping gerealiseerd van ca. 21 m2 om heerlijk onder te genieten in de warmere maanden. Middels een poortje en pad langs de woning is de tuin bereikbaar vanaf de straat. Eerste verdieping: Overloop met lichte laminaatvloer en spuitwerk. Drie slaapkamers (ca. 14, 11 en 6 m2) eveneens met dezelfde laminaatvloer en spuitwerk. Volledig betegelde badkamer (ca. 6 m2) met ligbad/douche combinatie, hangcloset, dubbel wastafelmeubel en inbouwspots. Zolder: Middels vaste trap bereikbare zolder. Overloop met zeilvloer, spuitwerk, spotjes, groot dakraam en kleine dakkapel aan achterzijde. Tevens bevinden zich hier de witgoedaansluitingen, de mechanische ventilatie box en de heteluchtverwarming van Brink (1992, eigendom). De aanwezige huurgeiser zal door Volta worden verwijderd en zal door koper vervangen moeten worden door een nieuw warm water systeem. Tot slot slaapkamer 4 (ca. 12 m2 met stahoogte boven 1,50 meter) met vloerbedekking, spuitwerk, dakkapel aan achterzijde en diverse opbergmogelijkheden in de (schuif)kasten. Bijzonderheden: - Kunststof kozijnen met HR++ glas; - Rolluiken op eerste en tweede etage; - Woonkamerraam v.v. zonnescreen; - Glasvezel aanwezig; - Heteluchtverwarming systeem met inblaaskanalen per vertrek; - Energielabel C; - Oplevering rond 01-11-2026;

Prêt immobilier berekenen

€ 339.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 347.630

2,78%

Annuellement

%

€ 16.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 339.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, hoekwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
110 m²
Superficie du terrain
143 m²
Contenu
366 m³
Espace de stockage externe
6 m²
Aire de la cour arrière
62 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1991
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Heteluchtverwarming
Eau chaude
Geiser (huur)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
15-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie en rolluiken

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6367

Google Maps

Voir Voerendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Voerendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Voerendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Voerendaal. En 2026 étaient 8.015 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 334.618.

Résidents

8.015

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 334.618

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 28.089

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

213

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Voerendaal
Année Résidents
2021 8.125
2022 8.075
2023 8.030
2024 7.980
2025 8.020
2026 8.015

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Voerendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 247.400
2022 EUR 264.030
2023 EUR 309.394
2024 EUR 308.610
2025 EUR 334.618

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.370 0-15: 1.120 15-25: 700 25-45: 1.665 45-65: 2.135

Niveau d'enseignement

Hoger

2.020

Praktisch

1.270

Middelbaar

2.420

Origine des habitants (2025)

Europa

765

Nederland

6.765

Buiten Europa

485

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 732
Appartementen 552
Tussenwoningen 1.091
Vrijstaande woningen 705
Twee-onder-één-kap woningen 887

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 12
1700 tot 1900 161
1900 tot 1925 168
1925 tot 1950 217
1950 tot 1970 1.333
1970 tot 1980 676
1980 tot 1990 531
1990 tot 2000 230
2000 tot 2010 247
2010 tot 2020 162
2020 en later 37

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

997

Étiquette B

673

Étiquette A

641

Étiquette D

543

Étiquette F

434

Étiquette G

361

Étiquette E

219

Étiquette A+

36

Étiquette A++

21

Étiquette A++++

8

Étiquette A+++

7

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Voerendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.389 2.911
2021 1.600 2.984
2022 1.237 2.811
2023 1.010 2.732
2024 976 2.787

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 979 • Électricité: 2.681

Huurwoning

Gaz: 805 • Électricité: 2.060

Koopwoning

Gaz: 1.114 • Électricité: 3.057

Appartement

Gaz: 680 • Électricité: 1.756

Tussenwoning

Gaz: 914 • Électricité: 2.568

Vrijstaande woning

Gaz: 1.394 • Électricité: 3.782

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.073 • Électricité: 2.759

Activité dans Voerendaal (2025)

Handel en HORECA 150
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 190
Overheid, onderwijs en zorg 170
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 40
Cultuur, recreatie en overige diensten 95

Nombre total d'établissements: 825

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Voerendaal
Période Délits
jan 2026 11
jul 2025 16
jun 2025 18
mei 2025 12
mrt 2025 28
mrt 2026 9
nov 2024 19
nov 2025 9
okt 2024 18
okt 2025 19
sep 2024 25
sep 2025 18

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Voerendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Voerendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Voerendaal?

Voerendaal telt in 2026 ongeveer 8.015 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Voerendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Voerendaal is in 2025 circa € 334.618.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Voerendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Voerendaal ligt rond € 28.089 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Voerendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 213 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Voerendaal?

In Voerendaal komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.091 woningen.

Meer maisons in Voerendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.