Direkt zum Inhalt
Logo von Damen Makelaardij | Heerlen

Doornappel 8

6367DP Voerendaal • Limburg

Verfügbar

€ 339.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.630

2 % Übertragungssteuer (€ 6.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 347.630

Kaufpreis /m²: € 3.082

Fotoalbum

Beschreibung

Aan de Doornappel 8 te Voerendaal mogen wij u deze keurig verzorgde hoekwoning aanbieden met o.a. moderne keuken, ruime overkapping en 4 slaapkamers. De woning is gelegen in een relatief jonge woonwijk (jaren '90) met diverse groenvoorzieningen en speeltuin om de hoek, ideaal voor een breed scala aan doelgroepen. Indeling: Begane grond: Voortuin met gevarieerde aanplant. Entree/hal met plavuizenvloer, spuitwerk wanden, meterkast en trap naar verdieping. Volledig betegelde toiletruimte met hangcloset, fontein en afzuiging. Middels deels glazen deur is er toegang tot de woonkamer/keuken (samen ca. 36 m2 groot) met eiken parketvloer, spuitwerk en praktische bergkast onder de trap. De open keuken is v.v. een L-vormige keukenopstelling uit 2016 met 4-pits inductiekookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast en recent vernieuwde vaatwasser. De achtertuin is grotendeels beklinkerd en v.v. muren/schuttingen rondom. Naast de stenen berging van ca. 6 m2 is er enkele jaren geleden een eikenhouten overkapping gerealiseerd van ca. 21 m2 om heerlijk onder te genieten in de warmere maanden. Middels een poortje en pad langs de woning is de tuin bereikbaar vanaf de straat. Eerste verdieping: Overloop met lichte laminaatvloer en spuitwerk. Drie slaapkamers (ca. 14, 11 en 6 m2) eveneens met dezelfde laminaatvloer en spuitwerk. Volledig betegelde badkamer (ca. 6 m2) met ligbad/douche combinatie, hangcloset, dubbel wastafelmeubel en inbouwspots. Zolder: Middels vaste trap bereikbare zolder. Overloop met zeilvloer, spuitwerk, spotjes, groot dakraam en kleine dakkapel aan achterzijde. Tevens bevinden zich hier de witgoedaansluitingen, de mechanische ventilatie box en de heteluchtverwarming van Brink (1992, eigendom). De aanwezige huurgeiser zal door Volta worden verwijderd en zal door koper vervangen moeten worden door een nieuw warm water systeem. Tot slot slaapkamer 4 (ca. 12 m2 met stahoogte boven 1,50 meter) met vloerbedekking, spuitwerk, dakkapel aan achterzijde en diverse opbergmogelijkheden in de (schuif)kasten. Bijzonderheden: - Kunststof kozijnen met HR++ glas; - Rolluiken op eerste en tweede etage; - Woonkamerraam v.v. zonnescreen; - Glasvezel aanwezig; - Heteluchtverwarming systeem met inblaaskanalen per vertrek; - Energielabel C; - Oplevering rond 01-11-2026;

Hypothek berekenen

€ 339.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.630

2 % Übertragungssteuer (€ 6.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 347.630

2,78%

Jährlich

%

€ 16.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 339.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, hoekwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
110 m²
Fläche des Grundstücks
143 m²
Inhalt
366 m³
Externe Berghalle
6 m²
Hinterhof Fläche
62 m²

Bau und Energie

Baujahr
1991
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Heteluchtverwarming
Warmes Wasser
Geiser (huur)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
15-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Mechanische ventilatie en rolluiken

Karten

Postkarten

Postkarten für 6367

Google Karten

Betrachten Sie Voerendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Voerendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Voerendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Voerendaal. In 2026 waren da 8.015 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 334.618.

Einwohner

8.015

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 334.618

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.089

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

213

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Voerendaal
Jahr Einwohner
2021 8.125
2022 8.075
2023 8.030
2024 7.980
2025 8.020
2026 8.015

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Voerendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 247.400
2022 EUR 264.030
2023 EUR 309.394
2024 EUR 308.610
2025 EUR 334.618

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 2.370 0-15: 1.120 15-25: 700 25-45: 1.665 45-65: 2.135

Ausbildungsstufe

Hoger

2.020

Praktisch

1.270

Middelbaar

2.420

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

765

Nederland

6.765

Buiten Europa

485

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 732
Appartementen 552
Tussenwoningen 1.091
Vrijstaande woningen 705
Twee-onder-één-kap woningen 887

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 12
1700 tot 1900 161
1900 tot 1925 168
1925 tot 1950 217
1950 tot 1970 1.333
1970 tot 1980 676
1980 tot 1990 531
1990 tot 2000 230
2000 tot 2010 247
2010 tot 2020 162
2020 en later 37

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

997

Bezeichnung B

673

Bezeichnung A

641

Bezeichnung D

543

Bezeichnung F

434

Bezeichnung G

361

Bezeichnung E

219

Bezeichnung A+

36

Bezeichnung A++

21

Bezeichnung A++++

8

Bezeichnung A+++

7

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Voerendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.389 2.911
2021 1.600 2.984
2022 1.237 2.811
2023 1.010 2.732
2024 976 2.787

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 979 • Strom: 2.681

Huurwoning

Gas: 805 • Strom: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.114 • Strom: 3.057

Appartement

Gas: 680 • Strom: 1.756

Tussenwoning

Gas: 914 • Strom: 2.568

Vrijstaande woning

Gas: 1.394 • Strom: 3.782

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.073 • Strom: 2.759

Betriebsaktivität in Voerendaal (2025)

Handel en HORECA 150
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 190
Overheid, onderwijs en zorg 170
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 40
Cultuur, recreatie en overige diensten 95

Gesamtanzahl der Firmensitze: 825

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Voerendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 11
jul 2025 16
jun 2025 18
mei 2025 12
mrt 2025 28
mrt 2026 9
nov 2024 19
nov 2025 9
okt 2024 18
okt 2025 19
sep 2024 25
sep 2025 18

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Voerendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Voerendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Voerendaal?

Voerendaal telt in 2026 ongeveer 8.015 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Voerendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Voerendaal is in 2025 circa € 334.618.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Voerendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Voerendaal ligt rond € 28.089 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Voerendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 213 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Voerendaal?

In Voerendaal komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.091 woningen.

Meer Häuser in Voerendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.