Résidents
35.525
Dernière année: 2026
Starters en klussers opgelet! Op zoek naar een woning die je helemaal naar eigen zin kan maken? Dan is dit appartement een hele goede keuze. Het betreft een tweekamerappartement (voorheen drie) met verrassend ruime woonkamer, een slaapkamer, een afgesloten keuken en een badkamer met douche. Met een balkon aan de voor- én achterzijde is er altijd een zonnig of juist schaduwrijk plekje te vinden. Waar je voor een levendig uitzicht hebt op de straat, is er achter vrij uitzicht op groen. De woning is gelegen in Oranjewijk Noord, een rustige woonwijk met alle voorzieningen in de buurt. Zo zijn diverse supermarkten, winkels, eetgelegenheden en openbaar vervoer op loopafstand gelegen. Ook scholen, sportaccommodaties en zorgvoorzieningen liggen in de directe nabijheid. Uitvalswegen naar o.a. Gouda, Zoetermeer, Utrecht en Rotterdam zijn snel bereikbaar. Indeling Begane grond: Gezamenlijke, afgesloten entree met beltableau, brievenbussen, trappenhuis en toegang tot de bergingen. Aan de achterzijde is er en gezamenlijke tuin. Tweede verdieping: Entree/hal met meterkast, toilet en toegang tot alle vertrekken, waaronder de woonkamer. De woonkamer is een zogeheten doorzonwoonkamer. Doordat de woonkamer over de gehele lengte loopt is er veel lichtinval van twee kanten. Er is een muur doorgebroken waardoor de woonkamer bijzonder ruim is. Door de muur terug te plaatsen creëer je een extra slaapkamer. De woonkamer is voorzien van een moederhaard en radiatoren. Via de hal is eveneens de afgesloten keuken toegankelijk. De keuken beschikt over een keukenblok, een vaste kast en de wasmachine-aansluiting. Via de keuken is er toegang tot de badkamer, waarin zich een douche en wastafel bevinden. Ook de slaapkamer is via de hal bereikbaar, deze ligt aan de voorzijde. Er behoren twee balkons bij het appartement. Het grootste balkon ligt aan de voorkant en is bereikbaar via de slaapkamer. Door de ligging op het oosten schijnt hier de ochtend- en middagzon. Het tweede balkon bereik je via de keuken en ligt op het westen, waardoor hier de middag- en avondzon schijnt. Vanuit hier is er een mooi uitzicht op groen, waardoor je hier in alle privacy kunt vertoeven. Bijzonderheden: Er is een actieve VvE, de maandelijkse bijdrage bedraagt € 300,-. Deze bijdrage is recentelijk verhoogd in verband met het vernieuwen van de kozijnen en de beglazing van het complex.
€ 250.000
Coûts d'achat (estimés): € 6.850
2 % de taxe sur le transfert (€ 5.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 256.850
2,78%
Annuellement
€ 12.500
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).
Douche en wastafel
Explorez Waddinxveen et les environs
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Waddinxveen. En 2026 étaient 35.525 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 417.000.
Résidents
35.525
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 417.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 34.400
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
1.024
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 31.342 |
| 2023 | 32.601 |
| 2024 | 34.000 |
| 2025 | 35.031 |
| 2026 | 35.525 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 282.000 |
| 2022 | EUR 319.000 |
| 2023 | EUR 373.000 |
| 2024 | EUR 389.000 |
| 2025 | EUR 417.000 |
Hoger
30
Praktisch
28
Middelbaar
42
Europa
2.463
Nederland
27.047
Buiten Europa
5.521
Étiquette A
4.157
Étiquette C
3.470
Étiquette B
2.013
Étiquette D
1.251
Étiquette A+++
1.118
Étiquette E
1.071
Étiquette F
502
Étiquette G
440
Étiquette A++++
425
Étiquette A++
266
Étiquette A+
152
Étiquette A+++++
15
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.060 | 2.880 |
| 2021 | 1.150 | 2.960 |
| 2022 | 860 | 2.810 |
| 2023 | 720 | 2.710 |
| 2024 | 670 | 2.760 |
Hoekwoning
Gaz: 810 • Électricité: 2.890
Huurwoning
Gaz: 650 • Électricité: 2.160
Koopwoning
Gaz: 760 • Électricité: 2.990
Appartement
Gaz: 550 • Électricité: 2.070
Tussenwoning
Gaz: 710 • Électricité: 2.710
Vrijstaande woning
Gaz: 1.250 • Électricité: 4.450
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 880 • Électricité: 3.530
Nombre total d'établissements: 4.420
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2025 | 70 |
| jan 2026 | 103 |
| jul 2025 | 87 |
| jun 2025 | 102 |
| mei 2025 | 74 |
| mrt 2025 | 77 |
| nov 2024 | 77 |
| nov 2025 | 105 |
| okt 2024 | 88 |
| okt 2025 | 86 |
| sep 2024 | 88 |
| sep 2025 | 60 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Waddinxveen.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Waddinxveen telt in 2026 ongeveer 35.525 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Waddinxveen is in 2025 circa € 417.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Waddinxveen ligt rond € 34.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.024 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Waddinxveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.876 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
2743ER Waddinxveen
€ 450.000 k.k.
€ 4.455/m²
2741LD Waddinxveen
€ 1.500.000 k.k.
2741GP Waddinxveen
€ 285.000 k.k.
2743CZ Waddinxveen
€ 475.000 k.k.
2743EN Waddinxveen
€ 369.000 k.k.
2742PP Waddinxveen
€ 1.095.000 k.k.
€ 5.503/m²
2742NH Waddinxveen
€ 550.000 k.k.
€ 4.701/m²
2743CX Waddinxveen
€ 475.000 k.k.
€ 4.060/m²