Aller directement au contenu
Logo de VAN GINKEL MAKELAARDIJ

Nieuwendaal 8

3985AD Werkhoven • Utrecht

Vendu

€ 489.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 500.630

Prix d'achat /m²: € 4.405

Galerie de photos

Description

Instapklare, uitgebouwde tussenwoning met 14 zonnepanelen en energielabel A+ in de geliefde woonwijk "Klein Sonsbeek" Kom snel kijken bij deze verrassend ruime en lichte woning uit 2002! Deze uitstekend onderhouden gezinswoning beschikt over, o.a. 14 zonnepanelen en heeft een energielabel A+. Hier woon je comfortabel, energiezuinig én met veel leefruimte. De woning ligt op een rustige en kindvriendelijke locatie in de populaire wijk "Klein Sonsbeek", op loopafstand van school, sportvelden, bakker en een directe busverbinding naar Utrecht en Wijk bij Duurstede. De treinstations van Bunnik en Driebergen-Zeist zijn op ca. 15 minuten fietsen te bereiken. Indeling Begane grond Ruime entree met meterkast, toilet en trapopgang. De lichte en uitgebouwde woonkamer is strak afgewerkt met openslaande deuren naar de zonnige tuin. De keuken met inbouwapparatuur is aan de voorzijde gesitueerd. Eerste verdieping Vanaf de overloop bereikt u 3 ruime slaapkamers en de badkamer. De badkamer beschikt over een douche, toilet, wastafelmeubel en een raam voor natuurlijke ventilatie. Tweede verdieping Zeer royale zolderkamer met dakkapellen aan zowel de voor- als achterzijde. Op de overloop vind je de aansluitingen voor wasmachine en droger, en extra bergruimte. Tuin en berging De voor- en achtertuin zijn opvallend diep. De zonnige achtertuin ligt op het zuidwesten, er bevindt zich een vrijstaande houten schuur en is er een achterom. Pluspunten op een rij: • Energielabel A+ en 14 zonnepanelen • Instapklaar • Zonnige tuin op het zuidwesten met veel privacy • 3 ruime slaapkamers + grote zolderkamer met dakkapellen • Gelegen in een rustige, kindvriendelijke wijk met veel voorzieningen nabij Wonen in Werkhoven Werkhoven is een gezellig en actief dorp in de gemeente Bunnik, omgeven door prachtige natuur zoals de Kromme Rijn en de Utrechtse Heuvelrug. Met een bruisend verenigingsleven, basisschool op loopafstand en goede bereikbaarheid richting Utrecht (oprit A12 is binnen 6 minuten bereikbaar), is dit de ideale plek voor wie landelijk én centraal wil wonen. Benieuwd naar deze fijne woning? Neem contact op voor een bezichtiging – je bent van harte welkom!

Prêt immobilier berekenen

€ 489.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 500.630

3,04%

Annuellement

%

€ 24.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 489.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
111 m²
Superficie du terrain
157 m²
Contenu
558 m³
Espace de stockage externe
8 m²
Aire de la cour arrière
57 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2002
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt uit 2014, eigendom
Label\u00e9nergie
A+

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en landelijk gelegen
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
18-05-2025
Date de vente
22-07-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3985

Google Maps

Voir Werkhoven sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Werkhoven

Chiffres de logement et de quartier dans Werkhoven

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Werkhoven. En 2025 étaient 2.685 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 560.000.

Résidents

2.685

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 560.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 37.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

28

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Werkhoven
Année Résidents
2021 2.555
2022 2.590
2023 2.630
2024 2.640
2025 2.685

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Werkhoven
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 403.000
2022 EUR 433.000
2023 EUR 527.000
2024 EUR 533.000
2025 EUR 560.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 535 0-15: 475 15-25: 350 25-45: 600 45-65: 725

Niveau d'enseignement

Hoger

790

Praktisch

350

Middelbaar

870

Origine des habitants (2025)

Europa

165

Nederland

2.355

Buiten Europa

165

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 205
Appartementen 106
Tussenwoningen 337
Vrijstaande woningen 230
Twee-onder-één-kap woningen 194

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 58
1900 tot 1925 56
1925 tot 1950 60
1950 tot 1970 208
1970 tot 1980 269
1980 tot 1990 77
1990 tot 2000 18
2000 tot 2010 137
2010 tot 2020 128
2020 en later 54

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

277

Étiquette A

237

Étiquette B

129

Étiquette G

110

Étiquette D

82

Étiquette F

68

Étiquette A+++

42

Étiquette A+

32

Étiquette E

28

Étiquette A++

10

Étiquette A++++

3

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Werkhoven
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.420 3.290
2021 1.620 3.380
2022 1.250 3.250
2023 1.040 3.140
2024 1.010 3.180

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 960 • Électricité: 2.730

Huurwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.410

Koopwoning

Gaz: 1.070 • Électricité: 3.330

Appartement

Gaz: 760 • Électricité: 2.060

Tussenwoning

Gaz: 840 • Électricité: 2.570

Vrijstaande woning

Gaz: 1.470 • Électricité: 4.470

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.110 • Électricité: 3.510

Activité dans Werkhoven (2025)

Handel en HORECA 40
Nijverheid en energie 70
Zakelijke dienstverlening 120
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 15
Cultuur, recreatie en overige diensten 40

Nombre total d'établissements: 435

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Werkhoven
Période Délits
jan 2026 0
jul 2025 3
jun 2025 2
mei 2025 2
mrt 2025 2
mrt 2026 3
nov 2024 5
nov 2025 2
okt 2024 5
okt 2025 2
sep 2024 6
sep 2025 3

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Werkhoven.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Werkhoven

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Werkhoven?

Werkhoven telt in 2025 ongeveer 2.685 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Werkhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Werkhoven is in 2025 circa € 560.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Werkhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Werkhoven ligt rond € 37.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Werkhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 28 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Werkhoven?

In Werkhoven komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 337 woningen.

Meer maisons in Werkhoven

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.