De Interim Makelaar
"De persoonlijke schakel voor al uw woonwensen!"
De Interim Makelaar staat voor persoonlijk advies en gedetailleerde begeleiding bij de aankoop of verkoop van uw woning. In Almere en het omgevende gebied werken wij als NVM-makelaarskantoor met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit. Onze ervaring in beleggen, taxaties en het hele verkoop- of aankoopproces zorgt voor een betrouwbare partner bij uw woonwensen. Met specialisten die gespecialiseerd zijn in beleggen en ondersteu...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Urkwal 88
1324HR Almere
€ 325.000 k.k.
€ 5.000/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hartingstraat 190
3511HV Utrecht
€ 495.000 k.k.
€ 5.893/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Witte Klaverstraat 2 A
1314PC Almere
€ 275.000 k.k.
€ 4.741/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 58 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Eierlanden 106
1274CX Huizen
€ 497.500 k.k.
€ 4.522/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 143 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Gooimeerpromenade 109
1277EW Huizen
€ 695.000 k.k.
€ 4.964/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Archipelplein 71
1276NX Huizen
€ 545.000 k.k.
€ 6.193/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (32)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
32 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
14 reviews op Google
-
Gooimeerpromenade 109
10De Interim Makelaar ( vertegenwoordigd door Ingrid Terwal ) is zeer behulpzaam en een goede makelaar. Ze beheert het proces alsof haar eigen huis wordt verkocht en leidt met dat gevoel van eigenaarschap van begin tot eind. Het fijne is dat ze altijd openstaan voor vragen en ook haar ideeën eerlijk geven. Ingrid, bedankt!
-
Diepeweg 11 C
10Professionele en betrokken aankoopmakelaar . Zeer goede communicatie en echt oog voor mij wensen . Absoluut aan te raden !
-
Eierlanden 106
10deze gedreven makelaar heeft ons op buitengewoon deskundige wijze bij deze verkoop begeleid. Gewoon super!
-
Prik
10Duidelijk, eerlijk en vol passie! Zeer gedreven Makelaar. Zeker aan te raden 👌🏻 …
-
Archipelplein 71
10De begeleiding door de Interim Makelaar van het gehele aankoopproces is geschied op een buitengewoon vakkundige wijze.
-
Kastanjeleane 66 A
10Wat een fijne Makelaar, zeer gedreven en weet precies waar ze het over heeft. Geeft ook goede aanwijzingen en advies! Zeker aan te raden! Zij was onze verkoop makelaar
-
Henry Stanleystraat 113
10Prima en voor al vakkundig. Feedback erg snel en goed. Was geweldig de samenwerking dus ons en de makelaar
-
Eduard van Beinumstraat 53
10Prima contact gehad. Cijfers zeggen genoeg. Kennis van de markt is zeer goed. Goede begeleiding en daardoor al snel bij ons een gevoel te geven dat zij onze belang haar behang had gemaakt.