Makelaardij De Munt
Makelaardij De Munt staat voor vertrouwd en betrouwbaar advies in de vastgoedmarkt van Emmeloord en de omgeving. Met meer dan 30 jaar ervaring in de regio Noordoostpolder begeleiden wij u bij het kopen, verkopen of verhuren van woningen en bedrijfspanden. Onze diepgaande kennis van de lokale markt zorgt voor doelgerichte oplossingen die aansluiten bij uw wensen. Wij combineren deskundigheid met persoonlijke service, ondersteund door onz...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Land van Horn 6
8302PR Emmeloord
€ 850.000 k.k.
€ 4.126/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 206 m²
- Perceeloppervlakte
- 835 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Plein Almere 19
8302BH Emmeloord
€ 999.000 k.k.
€ 4.500/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 222 m²
- Perceeloppervlakte
- 1544 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Slijkenburg 17
8489KR Slijkenburg
€ 329.000 k.k.
€ 3.323/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 363 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Onderduikerspad 14 C
8311PW Espel
€ 325.000 k.k.
€ 3.963/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 605 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Baronielaan 14
8302MZ Emmeloord
€ 475.000 k.k.
€ 3.598/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 364 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Binnenkruier 1
8311BJ Espel
€ 750.000 k.k.
€ 4.688/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 536 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (46)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
46 reviews totaal
46 reviews op Google
-
Mark Dieleman
10Geweldige service, vriendelijke mensen en erg persoonlijke benadering.
-
Sjoerd Kramer
10 -
Helena de Vries
2Onbetrouwbaar, houdt zich niet aan de gemaakte afspraken. Betrapt op een aantal onwaarheden tijdens de bezichtiging. Het gevoel dat ze vooral voor eigen belang gaat. Niet aan te raden.
-
Stefan Berendsen
10Goed geholpen en goed advies!
-
De Anomalie
2Diverse mails gestuurd maar na 3.5 week nog geen enkele reactie gekregen
-
Floor Croese
10Heel fijne makelaar. De negatieve ervaringen die ik/wij hier lezen kunnen wij ons totaal niet in vinden! Wij hebben juni 2025 een woning gekocht waar deze makelaar bij hielp. We konden ten alle tijde onze vragen stellen, ook in het weekend. Deze werden altijd snel beantwoord (via whatsapp). Super fijne communicatie. Als er dingen moesten gebeuren, dan werd daar ook nooit moeilijk over gedaan. Hele korte lijntjes. En een soepel verloop van het hele proces.
-
Jannie Epping
10Heel tevreden over Makelaar de Munt, en haar team. Herma Weckessen, komt aan het begin van de verkoop met een realistische visie op verkooptraject en prijs. Tijdens het traject is Herma steeds bezig Met vervolgstappen, ook achter de schermen, tot aan het moment van verkoop. Onze eigen inbreng wordt zeker meegenomen. Wij ervaarden haar inzet als zeer betrokken en deskundig. Zelfs buiten kantooruren. Fam.S.Veenstra.