MASTEBROEK MAKELAARDIJ
"MASTEBROEK MAKELAARDIJ - Vertrouwd en deskundig!"
In 2020 startte Han Mastebroek met MASTEBROEK MAKELAARDIJ, vanuit haar woning in Emmeloord. Het bedrijf groeide snel en kreeg in 2023 een extra impuls met de komst van Jolanda Mastebroek. In maart 2024 werd het team verder uitgebreid met Eline Schoemaker. Sinds 1 mei 2023 is het kantoor gevestigd aan de Koningin Julianastraat 9 in Emmeloord, in een historisch pand met directe parkeermogelijkheden. De ruimte biedt een unieke sfeer, maar...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kerkstraat 23
8315AD Luttelgeest
€ 339.000 k.k.
€ 3.685/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 237 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Gentiaan 4
8316NZ Marknesse
€ 349.000 k.k.
€ 2.884/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 165 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
John Daltonhage 8
8302WT Emmeloord
€ 795.000 k.k.
€ 3.859/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 206 m²
- Perceeloppervlakte
- 737 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
De Bolder 9
8302DB Emmeloord
€ 485.000 k.k.
€ 3.345/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 93 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
het Waterland 54
8302XD Emmeloord
€ 487.500 k.k.
€ 3.693/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 532 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bunschotenlaan 85
8304EX Emmeloord
€ 495.000 k.k.
€ 4.125/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 396 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (95)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
95 reviews totaal
Funda
49 reviews op Funda
46 reviews op Google
-
Noordakker 40
10Prettig in contact, snel in reactie geven, professionele samenwerking met oa fotograaf en energielabel e.d., wij zijn zeer te spreken.
-
Prof. Granpré Molièrelaan 16
10Het was het eerste huis dat we verkocht hadden, dus waren erg onervaren. Han en zijn team hebben ons uitstekend voorgelicht, begeleid en geholpen. Geregeld werden we via de app op de hoogte gehouden van de vorderingen. We raden daarom deze makelaar zeer zeker aan.
-
Rozenstraat 2
9Goede contact, deskundig advies, mooie reportage en presentatie van de woning. Snel verkocht. Bravo!!!
-
Meteorenstraat 29
10Graag wil ik mijn hartelijke waardering uitspreken voor de makelaar die mij heeft begeleid bij de verkoop van mijn woning. Vanaf het eerste gesprek werd ik professioneel en eerlijk geïnformeerd, met duidelijk advies over prijs, presentatie en de beste aanpak om kopers aan te trekken. De communicatie verliep vlot en transparant: ik kreeg regelmatig updates en er werd snel gereageerd op mijn vragen. Dankzij de sterke marketing en doordachte bezichtigingen verliep het traject effic…
-
Grachtwal 29
10Alles verliep naar wens! Van begin tot eind. Snel verkocht voor goede prijs. Nette service ook daarbij.
-
Taco Buissant des Amorie
10Zeer attente service gerichte dienstverlening.
-
Reggestraat 31
8Contact was concreet, begeleiding en tussentijdse communicatie was transparant en correct. Veel vrijheid voor eigen inbreng en verder goede ondersteuning in de verschillende stadia van het proces.