Schonck, Schul & Compagnie Makelaardij
"Makelaarskantoor met een topsportmentaliteit!"
Schonck, Schul & Compagnie staat voor een sterke aanwezigheid in de makelaardij en vastgoedontwikkeling. Met een duidelijke focus op service en klantgerichtheid, biedt het kantoor een unieke benadering die zich onderscheidt in de markt. De organisatie is gekenmerkt door een dynamische werkwijze en een sterke wil om resultaten te behalen. De professionals binnen het kantoor combineren ervaring met innovatie, zodat klanten altijd op de ho...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bavelselaan 380
4834TK Breda
€ 419.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Leeuwerikstraat 75
4815CS Breda
€ 625.000 k.k.
€ 4.771/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 163 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kesterenlaan 90
4822WK Breda
€ 450.000 k.k.
€ 3.879/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 237 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kerkakkerstraat 12 a
4891AG Rijsbergen
€ 680.000 k.k.
€ 4.331/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 672 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Klokkenberg 127
4836AZ Breda
€ 875.000 k.k.
€ 5.645/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Jupiterlaan 29
4823ED Breda
€ 445.000 k.k.
€ 4.159/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 183 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (51)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
51 reviews totaal
Funda
34 reviews op Funda
17 reviews op Google
-
Slingerbos 15
9Fijn en goed contact met de makelaar vragen werden zeer snel beantwoord, mooie folders en foto s van de woning zijn er gemaakt en de woning was ook binnen een week verkocht.
-
Bergschot 35
10Na een fijn open gesprek, gekozen voor deze makelaar. Mijn verwachtingen waren hoog, heb in het verleden minder goede ervaringen gehad. Tamara Smit werd mij toegewezen en dat bleek een zeer goede keuze. Open, eerlijk, professioneel én gezellig in de communicatie, kennis van de huizenmarkt, altijd bereikbaar! Ik ben ontzorgd van A tot Z. De presentatie, de bezichtigingen, alles verliep snel en uitstekend! Ja, ik raad deze makelaar zeker aan.
-
Heilig Harthof 19
10Goede kennis van de markt en begeleiding bij verkoop! Verkoop ging snel. Fijne samenwerking was er met de fotograaf die klantvriendelijk en professioneel was.
-
Lange Weide 219
8Goed gegaan, fijn waardevol contact. Duidelijk in de afspraak en deskundig advies hoe te handelen bij de verkoop.
-
Lange Weide 210
9Schonck, Schul & Compagnie Makelaardij heeft alles netjes uit handen genomen en de verkoop is vlot verlopen.
-
Overaseweg 20
9Juiste marktbenadering, professioneel contact en communicatie, kort op de bal, proactief! Tijdens bezoeken goed gevoel voor de potentiële koper, goede onderhandelingen
-
Margot
10Ik ben ontzettend tevreden over de begeleiding van Schonck Schul en Compagnie bij de verkoop van mijn woning. Vooral Nicole heeft mij fantastisch geholpen. Ze zijn super professioneel, maar tegelijk heel vriendelijk en laagdrempelig in hun aanpak. Er werd echt de tijd genomen, met maar liefst 30 bezichtigingen, en ik voelde me van begin tot eind volledig ontzorgd. De communicatie was snel, duidelijk en prettig, en alles verliep soepel. Ook de prijs-kwaliteitverhouding is top. Een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een betrokken en kundige makelaar!