In Breda staat By Casper Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij combineren kennis van de regio met een klantgerichte aanpak om uw wensen in kaart te brengen. Of u nu koopt of verkoopt, wij staan voor u klaar met transparante en gedetailleerde informatie. Wij bieden dienstverlening in de vorm van verkoop en aankoop, met een focus op betrouwbare communicatie en professionele afhandeling. Onze kennis van de lokal...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Burgemeester van Grotenhuisstraat 39
4904LP Oosterhout
€ 650.000 k.k.
€ 4.088/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 284 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Veilingstraat 10
4881CX Zundert
€ 439.000 k.k.
€ 3.326/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 176 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Rubensstraat 25
4812AK Breda
€ 575.000 k.k.
€ 4.792/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Wolvenring 62
4817GD Breda
€ 398.000 k.k.
€ 3.554/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 164 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Middellaan 316
4811VM Breda
€ 295.000 k.k.
€ 5.268/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Hobokenstraat 47
4826EA Breda
€ 289.000 k.k.
€ 3.360/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (56)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
56 reviews totaal
Funda
22 reviews op Funda
34 reviews op Google
-
Minca Joosen
10Een zeer gemotiveerde, enthousiaste, meedenkende, vriendelijke makelaar. Écht van alle markten thuis, geeft uitstekend advies en werkt alles tot in de puntjes af. Hij ontzorgt en helpt je van A tot Z in het hele proces. SUPER makelaar !!
-
Linde de Looijer
10Casper is heel prettig in contact, snel bereikbaar en meedenkend. Zeker aan te raden!
-
Daan
10Erg fijne makelaar. Communicatie was duidelijk en snel. We hebben goed advies gekregen tijdens het hele proces. Ons huis is vlot verkocht voor een mooie prijs. Zeker een aanrader!
-
Sperwer 22
10Super makelaar, toegankelijk en zeer professioneel! Zelfs na de verkoop/koop behulpzaam en belangstellend naar de gang van zaken.
-
Jadestraat 45
10Zeer fijne ervaring met Casper. Professioneel, goed bereikbaar en duidelijk in de communicatie. Alles verliep soepel en prettig.
-
Jan Nieuwenhuyzenstraat 38 A
10Ik beveel Casper aan omdat hij een betrokken persoon is die er een mooie verkoop van heeft gemaakt. Hij is prettig in contact en hij reageert snel als je iets wilt weten
-
Steijnlaan 72
10Na meerdere keren het nét niet te zijn geworden toch een aankoopmakelaar ingeschakeld om ons te helpen met de zoektocht. Onze keuze viel op Casper, omdat hij een van de weinige aankoopmakelaars in Breda is die oprecht interesse toont en actief meedenkt tijdens bezichtigingen. Toen we hem als aankoop makelaar inschakelde voelde het vertrouwd en wisten we na 1 gesprek al snel wat we aan elkaar hadden door de duidelijke en snelle communicatie. Zijn kennis van de markt in combinatie…