Topmakelaars
"Zelfstandig opererende makelaars"
Topmakelaars in Maastricht staat voor persoonlijke begeleiding bij de verkoop, aankoop en verhuur van woningen. Ons team bestaat uit zelfstandig opererende makelaars die met veel inzet en professionaliteit voor u werken. Wij zijn actief in Maastricht en de omgeving, met een focus op klantvriendelijkheid en resultaatgerichtheid. Onze unieke aanpak garandeert dat uw woning binnen een bepaalde periode wordt verkocht, op basis van een succe...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Dokter van Kleefstraat 24 B
6217JK Maastricht
€ 225.000 k.k.
€ 4.412/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 51 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Adelbert van Scharnlaan S 4
6226EZ Maastricht
€ 1.050 p/m
€ 14/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Martenslindestraat 5
6215JP Maastricht
€ 995.000 k.k.
€ 4.761/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 209 m²
- Perceeloppervlakte
- 801 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Hovenstraat 15
6227ST Maastricht
€ 265.000 k.k.
€ 2.944/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 170 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Roserije 239 A
6228DP Maastricht
€ 275.000 k.k.
€ 3.395/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kasteel Daelenbroeckstraat 38
6222VP Maastricht
€ 396.000 k.k.
€ 3.536/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 558 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (53)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
53 reviews totaal
Funda
2 reviews op Funda
51 reviews op Google
-
Tom Hermans
10Top geregeld!
-
Silvio Baldussu
10Inge is een supermakelaar die net die paar stappen extra zet om het de klant volledig naar de zin te maken. Geen opdringerige verkooppraatjes maar daad bij het woord. We hadden geen betere kunnen treffen!
-
Paolo Baldussu
10Inge mag zich met recht een Topmakelaar noemen! Hoe zij met onvermoeibaar enthousiasme de probleempjes die zich voordeden aanpakte en oploste is echt een kwaliteit die je nog maar zelden ziet. Complimenten en voor iedereen een aanrader die een kundige, sympathieke en premium makelaar zoekt!
-
Sanne Dreesen
10Hele fijne samenwerking met zowel koop als verkoop van de woning. Warm en persoonlijk
-
sammantha fanning
2Eerder heb ik uitstekende ervaringen gehad met Top Makelaar Curaçao; zij hebben me fantastisch begeleid. Toen ik wilde verhuizen naar Maastricht, nam ik contact op met Top Makelaars in Maastricht. Helaas was dit een enorme teleurstelling: communicatie was altijd indirect en vaag, het contract zat vol met slordige spellingsfouten, ze kwamen standaard te laat op afspraken, de telefoon werd nooit opgenomen en callbacks bleven uit. Al met al een zeer onprofessionele service – absoluut niet aan te raden!
-
History Scope
2edit: Wat opvalt is dat Topmakelaar de afgelopen 9 maanden geen recencies kreeg... totdat ik 1 ster achterlaat zijn er 'ineens' weer mensen goede reviews achterlaten... Dit lijkt wel een patroon: Elke keer als er een slechte review wordt achtergelaten zijn er 'ineens' 4 mensen die een positieve review achterlaten. Mijn review: Vrijwel alles wat hij zegt is een leugen en je moet constant achter hem aan voordat hij zijn werk doet. Hij reageert niet op emails, ik heb meneer eens 10 keer op 1 dag gebeld maar geen reactie, altijd laat voor afspraken en het werk dat hij WEL doet is super slecht. Topmakelaar is een obstakel van begin tot eind. Een grote verspilling van geld.