Logo van Mosae le Sud

Mosae le Sud

6211PE Maastricht • Limburg

9,1 uit 11 reviews

Team foto van Mosae le Sud
Kantoor foto van Mosae le Sud

Over Mosae le Sud

Brusselsestraat 34 Maastricht, 6211PE
Vastgoed Nederland Makelaar
Verkoopmakelaar
Deze makelaar helpt bij het verkopen van woningen.
Aankoopmakelaar
Deze makelaar helpt bij het kopen van woningen.
Nederlands
Deze makelaar spreekt: Nederlands
Engels
Deze makelaar spreekt: Engels
Expat makelaar
Specialisatie: Expat makelaar

"Wonen met gevoel. Financieren met verstand."

In Maastricht en de regio Zuid-Limburg staat Mosae le Sud voor betrouwbare makelaarsdienst met persoonlijk toewijding. Wij helpen u bij de keuze van uw woning of het vinden van de juiste koper, met aandacht voor detail en transparantie. Onze belofte is om u te begeleiden met deskundigheid en empathie, zodat uw woonwens tot stand komt. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop en financieel advies. Ons team werkt met een duidelijke, resultaatgerichte werkwijze en heeft expertise in het adviseren van expats. Wij spreken Nederlands en Engels, zodat we u in uw taal kunnen begeleiden. Onze benadering is open, direct en gericht op uw wensen. Laat ons u helpen met de volgende stap in uw woningdroom.

Neem contact op

Klaar om de volgende stap te zetten?

Vraag gratis en vrijblijvend een offerte aan bij Mosae le Sud. Vergelijk tarieven en kies de aanpak die bij jou past.

9.1 uit 11 reviews

Woningaanbod Mosae le Sud

Resultaten zijn gebaseerd op de laatste 12 maanden en tonen zowel aanbod als aangekochte woningen.

Reviews Mosae le Sud

Mosae le Sud is beoordeeld met een 9.1 uit totaal 11 reviews

Reviewplatformen

Bronscores

Totaalscore

9.1

11 reviews totaal

Funda Logo

Funda

9.6

5 reviews op Funda

Google Logo

Google

8.7

6 reviews op Google

Funda logo

Aalmoezenier Verheggenstraat 16

8

Mosae le Sud kent de markt in Maastricht. Prettige, helder en directe communicatie met de medewerkers. Wij hebben het verkoopproces als erg fijn ervaren en zijn zeer tevreden met de geboden service. Kortom, een aanrader voor iedereen die zijn huis wil verkopen!

Google logo

D S

10

Heel tevreden met de begeleiding van de verkoop van ons huis, en daarbij ook de begeleiding binnen het financiële stuk van de aankoop van mijn nieuwe huis. Ik voelde me ontzorgd in deze toch wel turbulente tijd. Indien nodig werd er snel gehandeld vanuit Mosae le Sud, iets wat in deze huizenmarkt zeker geen kwaad kan. Bedankt!

Funda logo

Ellecuylgaard 13

10

Voor ons was het ruim 35 jaar geleden dat we verhuisden. Intussen is de huizenmarkt totaal veranderd met eigen regels en wetten en dan is het super belangrijk om iemand te hebben, niet alleen met ruime ervaring maar ook met inlevingsvermogen om ons in dat proces te begeleiden. Hoe vaak wij niet te horen hebben gekregen: "rustig aan, neem de tijd, ontspan, laat je niet gek maken, het komt allemaal goed". En dat kwam het ook met 16 huisbezoeken en 11 biedingen. We wisten niet wat …

Google logo

Fernao Wouters

10

Huis gekocht bij Mosae le Sud en meteen ook onze hypotheek geregeld! Fantastische combinatie die ervoor heeft gezorgd dat wij ons huis hebben kunnen kopen. Zeer dankbaar voor alle hulp en goede communicatie!

Google logo

Arrow Hellish

2

Google logo

Pablo MC

10

De samenwerking met hen tijdens de aankoop van ons huis was van begin tot eind een fantastische ervaring. Ze zijn zeer professioneel, betrouwbaar en oprecht toegewijd aan hun klanten. Dankzij hun expertise konden we ons huis kopen voor een onverslaanbare prijs en met volledige gemoedsrust. Ze gaven ons waardevol advies gedurende het hele proces, hielpen ons de juiste beslissingen te nemen en organiseerden alle bezichtigingen en onderhandelingen efficiënt. Hun kennis van de markt en oog voor detail maakten een enorm verschil. Ze begeleidden ons ook bij het kiezen van de beste hypotheekopties en zochten altijd naar de meest gunstige oplossing voor onze situatie. Wat we het meest waardeerden, was hoe stressvrij ze alles maakten – vooral met kinderen erbij, wat al snel overweldigend kan zijn. We hoefden ons nooit zorgen te maken over papierwerk, communicatie of de meer gecompliceerde aspecten van het kopen van een huis. Ze pakten alles professioneel aan, hielden ons in elke fase op de hoogte en zorgden ervoor dat de hele ervaring soepel en geruststellend verliep voor ons gezin. We zijn ontzettend blij met de ervaring die we met hen hebben gehad en kunnen hen van harte aanbevelen. Als u overweegt een huis te kopen, bent u bij hen in uitstekende handen.

Funda logo

Roserije 3 C

10

Wij zijn ontzettend tevreden over de samenwerking met Mosae le Sud. Vanaf het eerste gesprek tot en met de succesvolle verkoop van onze woning was alles tot in de puntjes geregeld. De communicatie was helder, snel en professioneel, en er werd altijd de tijd genomen om onze vragen te beantwoorden. Dankzij de deskundige aanpak, sterke marktkennis en uitstekende presentatie van de woning is ons huis snel en tegen een zeer goed resultaat verkocht. Wij hebben het hele proces als bijz…

Google logo

Bas Maas

10

Heel prettige ervaring met Mosae le Sud. Hele verkooptraject is prima verlopen en ik ben erg blij met het resultaat.

Funda logo

Herculeshof 7 D

10

Heel prettige ervaring met Mosae le Sud. Hele verkooptraject is prima verlopen en ik ben erg blij met het resultaat.

Google logo

JC JC

10

Wij zijn ontzettend tevreden over de samenwerking met Mosae le Sud. Vanaf het eerste gesprek tot en met de succesvolle verkoop van onze woning was alles tot in de puntjes geregeld. De communicatie was helder, snel en professioneel, en er werd altijd de tijd genomen om onze vragen te beantwoorden. Dankzij de deskundige aanpak, sterke marktkennis en uitstekende presentatie van de woning is ons huis snel en tegen een zeer goed resultaat verkocht. Wij hebben het hele proces als bijzonder prettig en stressvrij ervaren. Een absolute aanrader voor iedereen die zijn woning wil verkopen!

Funda logo

Erasmusdomein 34 C

10

Prettige, duidelijke en open communicatie en doen wat ze zeggen. Kan ik alleen maar aanbevelen! Dus wil je verkopen, schakel ze dan in.

Praktische informatie

Locatie, website-impressie en openingstijden van Mosae le Sud

Screenshot van de website van www.mosaelesud.nl

Openingstijden

Maandag: 09:00 - 17:00
Dinsdag: 09:00 - 17:00
Woensdag: 09:00 - 17:00
Donderdag: 09:00 - 17:00
Vrijdag: 09:00 - 17:00
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten

Huis verkopen

Verkoop je huis in Maastricht?

Vergelijk Mosae le Sud met andere verkoopmakelaars in Maastricht en vraag vrijblijvend meerdere offertes aan voordat je een makelaar kiest.

Vergelijk Mosae le Sud met andere makelaars in Maastricht

Een goede keuze maak je door meerdere offertes naast elkaar te leggen en de lokale ranking te bekijken.

Werkgebied Mosae le Sud

Mosae le Sud is actief in de volgende werkgebieden:

Gerelateerde Makelaars

Makelaars in de omgeving van Maastricht