Bij Verlaan Makelaardij staan we voor u klaar met een persoonlijke en gedetailleerde aanpak bij het kopen of verkopen van uw woning. Wij begrijpen dat een succesvolle verkoop begint met de juiste presentatie van uw woning, waar we veel aandacht aan besteden. Samen met de juiste promotie zorgt dit voor een sterke kans op verkoop. Omdat wij als klein bedrijf werken, kunnen we ons volledig richten op uw woning gedurende het hele verkooptra...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Cyclaamrood 2
2718SE Zoetermeer
€ 750.000 k.k.
€ 3.191/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 235 m²
- Perceeloppervlakte
- 240 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Mariaplaats 7
2713EB Zoetermeer
€ 550.000 k.k.
€ 3.691/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Dorpsstraat 135
2731AN Benthuizen
€ 795.000 k.k.
€ 6.163/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 245 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hagesteinstraat 60
2729BB Zoetermeer
€ 562.500 k.k.
€ 3.906/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 161 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Molenstraat 57
2712XH Zoetermeer
€ 650.000 k.k.
€ 6.190/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 263 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Koraalrood 46
2718SC Zoetermeer
€ 839.500 k.k.
€ 3.192/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 263 m²
- Perceeloppervlakte
- 228 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (247)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
247 reviews totaal
Funda
119 reviews op Funda
128 reviews op Google
-
sandra van Eijbergen
10 -
Tristan Sevink
10snelle en duidelijke afspraken, goede service en perfecte begeleiding. echt een aanrader, zeer tevreden mee van A tot Z.
-
Bart Hakkenberg
10 -
Tara Seeger
10Zeer professioneel, verstand van zaken en goed advies. Ze ontzorgen en geven fijne en frequente terugkoppeling.
-
Kyra Smits
10Super fijne ervaring gehad. Vanaf het eerste contact werden we vriendelijk en professioneel geholpen. Er werd goed meegedacht, duidelijk gecommuniceerd en alles verliep snel en soepel. We voelden ons serieus genomen en goed begeleid tijdens het hele proces. Zeker een aanrader!
-
Bisschopsberg 4
10Alles verliep heel soepel, terwijl ik toch bij de les gehouden werd door goede deadlines etc. Verder waren alle medewerkers en ingehuurde krachten zeer betrokken en doelgericht.
-
Loosduinsekade 336
8Het contact met de makelijk verliep deskundig en goed. Er werd adequaat en snel gereageerd op vragen. Doormiddel inzage in het verkoopdossier werd ik goed op de hoogte gehouden van de stappen die genomen werden in het verkoopproces.
-
Camiel van der Horst
10Meerdere malen gebruik gemaakt van de diensten van Verlaan voor aankoop en verkoop. Erg tevreden met de service. Realistisch, niet opdringerig, goede communicatie en resultaat.
-
Valenberg 77