Renée van der Linden Makelaardij & Taxaties
In de regio Velden staat Renée van der Linden Makelaardij & Taxaties voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een klein team en veel aandacht voor de klant, zorgen we ervoor dat elk proces soepel verloopt. Onze belofte is om met professionaliteit en empathie te werken, zodat jij je gerust kunt voelen tijdens dit belangrijke proces. Wij specialiseren ons in verkoop en taxaties, met een werkwijze die gericht is op transparant...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Solingerhof 25
5941JS Velden
€ 725.000 k.k.
€ 3.125/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 232 m²
- Perceeloppervlakte
- 681 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Markt 12 B
5941GA Velden
€ 339.000 k.k.
€ 4.708/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Rijksstraatweg 49
5943AA Lomm
€ 849.000 k.k.
€ 2.948/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 288 m²
- Perceeloppervlakte
- 6496 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Verkocht
Pastoor Baltesenstraat 1
5941CG Velden
€ 490.000 k.k.
€ 3.656/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 316 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Oude Heerweg 199
5941EM Velden
€ 309.000 k.k.
€ 3.551/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 162 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Lage Lei 59
5944CN Arcen
Prijs op aanvraag
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (13)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
13 reviews totaal
Funda
10 reviews op Funda
3 reviews op Google
-
Pastoor Baltesenstraat 1
10Het was een prettige, duidelijke en toegankelijke makelaar die steeds snel en adequaat reageerde bijvragen of onduidelijkheden van onze kant. Fijn persoon.
-
Lage Lei 59
10Het contact met Renée hebben wij als erg prettig ervaren. Vanaf het eerste moment nam zij de tijd om alles duidelijk uit te leggen en ons stap voor stap mee te nemen in het proces. Bij vragen kregen we snel en helder antwoord, zowel telefonisch als via de app of mail, wat voor ons erg fijn werkte. Renée straalt deskundigheid uit en weet haar kennis op een toegankelijke manier over te brengen. Daarnaast was de omschrijving van ons huis op Funda mooi en zorgvuldig opgesteld, met o…
-
Vinkenkamp 5
8had liever meer persoonlijk kontakt gehad met name bij de vele in te vullen papieren ik ben niet zo van die digitale torstanden maar begrijp ook dat dit de nieuwe wijze is.
-
St. Leonardsweg 0 ong
10Accuraat, inhoudelijk sterk, betrouwbaar en integer. Ik heb het contact met Renee als zeer prettig ervaren.
-
Bevrijdingsweg 5
10Wij zijn zeer tevreden over het contact met de makelaar. Op al onze vragen kregen wij zeer snel een deskundig antwoord. Zeer goede en prettige ervaring.
-
Twan Mulder