Jan Wolters Makelaardij
"Welkom bij Jan Wolters Makelaardij"
Sinds 2003 is Jan Wolters Makelaardij actief in Nieuwegein en de omgeving. Ons kantoor ligt centraal aan het plein bij winkelcentrum "Galecop", waar we graag persoonlijk voor u beschikbaar zijn. Binnen onze expertise vallen de aankoop en verkoop van woningen in Nieuwegein en het Utrechtse gebied. Daarnaast leveren we NWWI-gevalideerde taxatierapporten, zodat u altijd op de hoogte bent van de marktwaarde. We leggen veel nadruk op persoon...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kraageend 7
3435VN Nieuwegein
€ 599.000 k.k.
€ 3.791/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 282 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Govert Flinckhage 22
3438JD Nieuwegein
€ 475.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hoornseschans 111
3432TK Nieuwegein
€ 275.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 42 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Schermerhornpark 248
3437PR Nieuwegein
€ 435.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Dirk Boutslaan 14
3723PD Bilthoven
€ 575.000 k.k.
€ 5.044/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Anne de Vrieshove 41
3437ZB Nieuwegein
€ 525.000 k.k.
€ 4.008/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (70)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
70 reviews totaal
Funda
26 reviews op Funda
44 reviews op Google
-
Nedereindseweg 75
8Contact verloopt goed. Kunnen bellen wanneer het nodig is Als wij vragen hebben. Zitten nog midden in het proces van de verkoop van ons huis.
-
Schansstraat 15
10Gewoon no nonsens makelaar, geen mooie praatjes maar gewoon zeggen waar het op staat. Altijd bereikbaar , snelle en goede communicatie. Een prettig persoon in de omgang, die altijd tijd voor je maakt.
-
nico m
10Geweldig bedrijf! Super goede en duidelijke no nonsense communicatie. Wij hebben 2 huizen aangekocht (aankoopmakelaar) en eentje verkocht altijd alles tot in de puntjes geregeld. Lex&Team, Bedankt voor alle hulp!
-
Veldhoeve 94
10Eind oktober 2025 besloot ik mijn woning te gaan verkopen en heb ik een aantal makelaars gebeld die bekend zijn met de woningen aan de Veldhoeve. Eigenlijk wist ik al na het telefoontje met Lex Wolters dat hij mijn makelaar moest worden. Waar sommige van de collega's erg terughoudend waren dacht Lex juist volop mee en uiteindelijk heb ik hem uitgenodigd om de woning te bekijken. Lex was zeer voorbereid, had zijn huiswerk goed gedaan en kon ook duidelijk uitleggen waarom hij d…
-
Herman Heijermanshove 39
10Zeer goede communicatie met de makelaars, en medewerkers. Goede begeleiding op gebied van plan en aanpak. Ook de nazorg is keurig geregeld.
-
Louis Couperushove 37
10Deskundig in de wijk Galecop, waardoor Joep veel over het huis kon vertellen en we goed wisten waar we een bod op deden. Uiteindelijk met behulp van zijn advies en door zijn aanpak het huis kunnen kopen, zonder dat hier voor ons een jarenlang zoek- en biedproces aan vooraf ging. Dus heel erg blij mee!