bosma de witte makelaars
"Meer dan makelaars alleen!"
Bij Bosma de Witte makelaars staat klantgerichtheid centraal. Met een klein, betrokken team van geregistreerde makelaars en taxateurs bieden we persoonlijke begeleiding op de woningmarkt. Onze ervaring, samen met onze unieke samenwerkingen en frisse benadering, zorgt voor een vertrouwd gevoel. We combineren professionaliteit met toegankelijkheid, betrokkenheid en een beetje humor. Jan de Witte kent Leeuwarden als zijn broodje boter, net...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hunze 210
9204BW Drachten
€ 299.500 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kobbeflecht 38
9254AE Hurdegaryp
€ 275.000 k.k.
€ 3.274/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- 297 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Zuiderplein 27
8911AN Leeuwarden
€ 575.000 k.k.
€ 3.549/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Eilânsgrien 8
9264TC Earnewâld
€ 335.000 k.k.
€ 2.965/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 280 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Oer de feart 28
9084BN Goutum
€ 375.000 k.k.
€ 2.660/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 234 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Wijnhornsterstraat 186
8932EZ Leeuwarden
€ 439.500 k.k.
€ 3.822/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (103)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
103 reviews totaal
Funda
46 reviews op Funda
57 reviews op Google
-
Marloes Buisman
10Een zeer prettige ervaring en samenwerking met het team van Bosma en de Witte gehad. Korte lijntjes, goed bereikbaar, snelle terugkoppeling en bijzonder vriendelijk!
-
Bleeklaan 35
9Alles is prima verlopen. Korte lijnen en afspraken worden nagekomen Goed contact tussen de makelaar en mijzelf. Alle moeite is gedaan om de woning te verkopen.
-
Hanenburg 36
10Een ontzettend fijn en persoonlijk contact! Goede communicatie, ik zal deze makelaar zeker aanbevelen.
-
Skeane Heawei 18
9Prima verlopen. Duidelijke communicatie over te volgen procedure en wanneer de bezichtiging dagen waren gepland.
-
Metta Pratt
10Een hele prettige samenwerking met het team van Bosma de Witte gehad. Het kantoor is goed bereikbaar, er wordt meegedacht en waar nodig een stapje extra gezet. Onze situatie was complex en het team heeft hier op een hele fijne manier uitstekend bij geholpen.
-
Pieter Pauwstraat 1
9We zijn heel tevreden!!! Een persoonlijke benadering en een heel goed contact met elkaar!! Meedenken, goede begeleiding en behulpzaam bij het hele proces.
-
It Krûmdeel 18
8Goede begeleiding van het team van Bosma de Witte. Snelle reactie altijd als we vragen hadden. En toen er wat hobbels in het verkoopproces waren, werd er snel, doortastend en adequaat gehandeld!
-
Gaby De Kruyff
10Een super leuk en deskundig team. Je wordt continu op de hoogte gehouden via een gezamelijke app. Als je vragen hebt krijg je heel snel antwoord. Onze ervaring is heel prettig geweest. Wij zullen jullie zeker aanraden aan anderen.