LIV Makelaars staat voor een persoonlijke en betrokken aanpak in de makelaardij. Onze drie oprichters, Nicolette, Ant en Marlies, hebben hun passie voor woningtransacties samengebracht om klanten te ondersteunen bij de aankoop of verkoop van hun woning. Wij begrijpen dat het kopen of verkopen van een huis een belangrijk moment is in je leven en doen er alles aan om jou daarbij te begeleiden met nuchterheid, humor en kennis. Bij LIV Make...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Boskwei 63
9299HS Sweagerbosk
€ 315.000 k.k.
€ 3.663/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- 688 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Bouweslân 28
9084EH Goutum
€ 435.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 181 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Gytsjerksterhoeke 16
9061AW Gytsjerk
€ 335.000 k.k.
€ 3.221/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 227 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Verstolkstraat 46
8933DZ Leeuwarden
€ 235.000 k.k.
€ 2.670/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- 106 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Sanjesreed 12
9062EK Oentsjerk
€ 875.000 k.k.
€ 3.081/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 284 m²
- Perceeloppervlakte
- 1780 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Havenweg 19
8861XH Harlingen
€ 495.000 k.k.
€ 4.231/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (51)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
51 reviews totaal
Funda
31 reviews op Funda
20 reviews op Google
-
Elzekamp 14
10We zijn erg tevreden over deze makelaars. Het contact verliep prettig en persoonlijk, wat het hele proces een stuk fijner maakte. De communicatie snel en duidelijk, waardoor we altijd goed op de hoogte waren. We hebben de samenwerking als zeer positief ervaren en raden deze makelaar dan ook zeker aan.
-
I & C
10Hele fijne makelaar! Voor ons een hele nieuwe ervaring hoe ze te werk gaan. Wij hebben ze als zeer prettig en gezellig ervaren, Goede begeleiding, direct contact via WhatsApp, goed bereikbaar, altijd open voor vragen, mooie foto's/ filmpjes van het huis, alles goed te volgen in je eigen move account een echte aanrader! Ga vooral zo door dames! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Een dikke 10 van ons en hartelijk dank voor alles !
-
Wyns 17
10Hele fijne makelaar! Voor ons een hele nieuwe ervaring hoe ze te werk gaan. Wij hebben ze als zeer prettig en gezellig ervaren, Goede begeleiding, direct contact via WhatsApp, goed bereikbaar, altijd open voor vragen, mooie foto's/ filmpjes van het huis, alles goed te volgen in je eigen move account een echte aanrader! Ga vooral zo door dames! Een dikke 10 van ons en hartelijk dank voor alles !
-
G.W. Navislaan 3
10Het verkopen van je woning is een spannende tijd, de dames van Liv hebben ons hier goed bij geholpen! Ze beschikken over veel kennis en leggen duidelijk uit hoe ze het aan gaan pakken. Tijdens het proces houden ze je goed op de hoogte en worden vragen vlot beantwoord.