Teer Heerhugowaard
"Alles onder één dak. Laat je volledig ontzorgen."
Teer is sinds 1874 actief in de regio en heeft zich ontwikkeld tot een vertrouwd makelaarskantoor met acht vestigingen in Noord-Holland. Van Hoorn tot Beverwijk zijn we dicht bij de klant en kennen we de lokale markt als geen ander. Onze kantoren zijn klein, persoonlijk en gemakkelijk bereikbaar, zodat we altijd voor je klaar staan. Of het nu gaat om de verkoop van een woning, hypotheekadvies of een bedrijfspand: wij bieden alles onder...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Westerstraat 16
1723MD Noord-Scharwoude
€ 300.000 k.k.
€ 5.455/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 55 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Jantina Cristina Langerhorsttuin 19
1705HP Heerhugowaard
€ 525.000 k.k.
€ 4.773/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 337 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Noordervaart 65 A
1841JB Stompetoren
€ 375.000 k.k.
€ 5.357/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Middelweg 3 c
1911EA Uitgeest
€ 435.000 k.k.
€ 5.800/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Brandpunt 104
1705SK Heerhugowaard
€ 399.000 k.k.
€ 4.156/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Brandpunt 85
1705SK Heerhugowaard
€ 390.000 k.k.
€ 4.239/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (25)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
25 reviews totaal
Funda
21 reviews op Funda
4 reviews op Google
-
Amstel 72
9Over het algemeen zeer tevreden iets vaker persoonlijk/telefonisch contact was wenselijk geweest ipv het meeste via whatsapp maar dat is onderhand wel de standaard helaas voor bijna alles. De afhandeling met het tekenen van het voorlopig koopcontract heeft Teer Heerhugowaard zeer goed opgepakt.
-
Boogoort 62
8Vanaf de eerste keer een vriendelijk en fijn contact met de makelaar. Er werd alle tijd genomen tijdens de afspraken. De begeleiding tijdens het hele traject was prima. Contact via whatsapp was makkelijk, laagdrempelig en snel.
-
Jennifer Candelaria
10Goede begeleiding van Sandy! snel geschakeld en zeer tevreden met de uitkomst van de verkoop van onze woning en huur van tijdelijk onderkomen. Helder en korte lijntjes!
-
F Mgz
10Wij zijn heel tevreden over Charelle! Ze heeft ons super goed begeleid bij het vinden van ons droomhuis. Altijd vriendelijk, goed bereikbaar en erg behulpzaam. We voelden ons echt gehoord en gesteund tijdens het hele proces. Zeker een aanrader!
-
Jan Ligthartstraat 283
8alles ging goed. vriendelijk kwam afspraken na en heeft ons goed geholpen bij het zoeken en onderhandelen.
-
Henriëtte Henriquez Pimenteltuin 30
10Heel tevreden over al het personeel van de firma Teer. We werden op alle vlakken goed begeleid en het is zeker een aanrader.
-
Mayersloot 21
9Na een lange tijd alleen zoeken hebben wij besloten om een makelaar in te schakelen. We kwamen bij Teer en dat voelde meteen goed. We werden meteen geholpen en onze wensen zijn ook serieus genomen. Bij vragen was onze makelaar zeer snel en professioneel met antwoorden. Nu hebben we een huis waar wij super blij mee zijn! Ik kan Teer zeker aan anderen aanraden