Makelaardij Bertens B.V.
"Deskundig, persoonlijk en flexibel"
Makelaardij Bertens B.V. is een makelaarskantoor dat vanuit Loon op Zand de regionale markt bedient. Door onze kleine omvang blijft het contact met u persoonlijk, flexibel en direct. Onze makelaar is gecertificeerd en lid van de NVM, zodat u een betrouwbare en deskundige begeleiding kunt verwachten. Wij bieden een volledig pakket aan diensten, waaronder verkoop, aankoop en taxaties van zowel woningen als bedrijfspanden. Onze specialisat...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hoge Steenweg 130
5175AE Loon op Zand
€ 420.000 k.k.
€ 4.330/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 242 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Megenstraat 157
5045KE Tilburg
€ 425.000 k.k.
€ 4.048/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 149 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Lovensestraat 51
5014DM Tilburg
€ 370.000 k.k.
€ 3.895/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 144 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Beneluxlaan 72 09
5042WS Tilburg
€ 315.000 k.k.
€ 4.565/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Gagarinstraat 38
5175VE Loon op Zand
€ 535.000 k.k.
€ 4.693/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 275 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Delphinus 48
5175VC Loon op Zand
€ 365.000 k.k.
€ 4.148/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (22)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
22 reviews totaal
Funda
19 reviews op Funda
3 reviews op Google
-
Delphinus 48
10Deze makelaar gekozen om zo snel als mogelijk te verkopen, dit was een goede keuze huis was binnen no Time verkocht
-
Scorpius 14
10Sussanne is een fijne en vriendelijke makelaar. Ze is betrokken, makkelijk te bereiken en behulpzaam. Ze gaf ons alle uitleg die we nodig hadden. Als verkopers op afstand hadden wij er alle vertrouwen in en dat vertrouwen heeft ze waargemaakt!
-
van Hornestraat 28
10Sussanne is een hele fijne makelaar. Denkt mee, verstand van zaken en neemt veel zorgen uit handen. Mooie foto’s en filmpjes laten maken. Met realistische beelden. Korte lijntjes zodat je snel kan schakelen . Ook alles rondom de Notaris wordt meegedacht en actie ondernomen. Super blij met de keuze voor deze makelaar ipv een groot kantoor. Echt een aanrader.
-
Beneluxlaan 84
9Bertens Makelaardij biedt een persoonlijke service. Betrokken, klantvriendelijk, deskundig. Zowel de verkoop van ons oude huis als de aankoop van ons nieuwe huis zijn zeer prettig verlopen. Wij zijn dan ook zeer tevreden.
-
Berkelseweg 4
9Zeer tevreden over onze makelaar. Deskundige begeleiding en snel te bereiken voor vragen. Fijn dat ze ook meeging naar de notaris. Top!!
-
Ursa Minor 19
9Ik ben zeer tevreden over makelaardij Bertens zeker aan te bevelen! Zij is punctueel, betrouwbaar, vriendelijk en komt haar afspraken na! De makelaar is geduldig en weet alle informatie goed en duidelijk over te brengen en uit te leggen zij is ook erg behulpzaam, attent en meedenkend