Ideale Makelaar
"Ideale Makelaar loopt al 5 jaar sneller voor u"
Als uw NVM-makelaar in Breda en Oosterhout bent u bij Ideale Makelaar aan het juiste adres voor de verkoop of aankoop van uw woning. Met meer dan 25 jaar ervaring op de regio’s woningmarkt geven wij persoonlijk en energiek advies, waarbij we goed naar u luisteren om uw wensen in vervulling te brengen. Wij zijn een klein kantoor met drie medewerkers, wat betekent dat u direct contact maakt met Brigitte, Ursela of Robbert. U hoeft geen gr...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Sint Antoniushof 118
4902RZ Oosterhout
€ 479.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Bredaseweg 33 C
4901KN Oosterhout
€ 300.000 k.k.
€ 4.167/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Schijfstraat 50
4847SM Teteringen
€ 645.000 k.k.
€ 4.778/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 314 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Lange Akker 151
4847KM Teteringen
€ 599.000 k.k.
€ 4.792/m²
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Atalantahof 49
4904XR Oosterhout
€ 549.000 k.k.
€ 4.902/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Vinkstraat 26
4815AV Breda
€ 497.500 k.k.
€ 4.045/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 166 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (67)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
67 reviews totaal
Funda
59 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Nonnenveld 535
10Deze makelaar heeft ervoor gezorgd dat wij snel deze woning konden kopen. Hij heeft met ons de bezichtiging gedaan , ons geadviseerd over het bod en de communicatie met de verkopende partij verzorgd . Binnen een dag bezichtiging , bod uitgebracht en geaccepteerd . Kan niet beter .
-
Turfsteker 12
10Heel fijn contact gehad, nam alle tijd en vriendelijk in de communicatie. Het was voor ons een verkoop met wat haken en ogen, maar hier hebben ze zich volop voor ingezet.
-
Rijksweg 179 B
9Fijn contact met de makelaar. Ze denkt mee, geeft verschillende opties, deed een goede markt analyse. Was ook betrokken bij het aankoopproces van de nieuwe woning. Biedt meerwaarde in het biedingsproces. Bij de verkoop kwam ze met een goede strategie.
-
Regentesseplein 7
10Absolute aanrader, verstand van zaken, zeer transparant en communicatief sterk. Hebben ons erg goed geholpen in de zoektocht naar ons nieuwe huis.
-
Sluijtershof 2
9Ter zake kundig. kent de "markt" goed. Bewaart de rust in een voor de verkoper heel spannende periode. Zegt wat hij doet en doet wat hij zegt. Geeft waar nodig tussentijds feedback (bijv. over opruimen van de woning). Maakt de verwachtingen over en weer bespreekbaar.
-
Schaepmanlaan 8
9Wij zijn ontzettend blij met de begeleiding van deze makelaar en kijken met een heel goed gevoel terug op het hele traject. Vanaf het eerste contact voelde het vertrouwd en persoonlijk. Hij nam echt de tijd om onze situatie en wensen te leren kennen en was altijd goed bereikbaar voor vragen of overleg. Wat voor ons het grootste verschil maakte, was dat hij niet alleen betrokken was bij de verkoop, maar ook actief met ons heeft meegezocht naar een nieuwe woning. Hij dacht mee, we…