Makelaardij Sneek
"De makelaar in Sneek en Zuidwest-Friesland"
Bij Makelaardij Sneek begrijpen wij dat het kopen of verkopen van een woning geen dagelijks proces is. Het is een belangrijke keuze waarbij je hulp nodig hebt van mensen die er zeker van zijn dat alles goed loopt. Wij nemen de zorgen voor je uit handen en helpen je bij elke stap, van het regelen van de koop of verkoop tot het adviseren over hypotheekopties. Met Anne, Theo, Wendel en Jinke aan jouw kant staat er altijd iemand voor je kla...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
de Hoppen 15
8604CM Sneek
€ 369.000 k.k.
€ 2.817/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 245 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Apollovlinder 56
8607HV Sneek
€ 539.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Rienck Bockemakade 10 A
8601AC Sneek
€ 219.000 k.k.
€ 4.469/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 49 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Bolswarderweg 15
8601XV Sneek
€ 910.000 k.k.
€ 3.127/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 291 m²
- Perceeloppervlakte
- 605 m²
- Slaapkamers
- 8
-
- Beschikbaar
De Skûte 3
8651CS IJlst
€ 635.000 k.k.
€ 4.536/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 548 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dames Masselinkstrjitte 7
8603EB Sneek
€ 479.000 k.k.
€ 4.938/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 456 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (128)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
128 reviews totaal
Funda
62 reviews op Funda
66 reviews op Google
-
Auke Land
10 -
Marco Van Der Wal
10Ontzettend fijne begeleiding en vriendelijke mensen.
-
De Finne 9
10Wij waren erg tevreden over Theo, wij hebben ons oude huis verkocht via Makelaardij Sneek en ons nieuwe huis gekocht. Erg tevreden over de communicatie en de samenwerking. Niks anders dan lof..
-
De Fjûrslach 10
9Contact goed Vriendelijk Makkelijk te bereiken Personeel (ondersteunend) op kantoor prima Werden goed op de hoogte gehouden van vorderingen
-
Keizersmantel 355
9Een uitstekend contact. Gebruik van Whatapp is zeer goed bevallen. Een beoordeling van prijs/kwaliteit is heel moeilijk te beoordelen vandaar de lagere score.
-
Waechswâl 7
10Wij zijn met de verkoop van ons huis zeer goed geholpen, duidelijke en makkelijke communicatie via de app als telefonisch. Alles is naar wens verlopen en onze woning was vlot verkocht. Wij zullen Makelaardij Sneek zeker aanraden.
-
Binnenpaed 46
10Het kontakt verliep heel goed, deskundig en zorgvuldig. Geen klachten, goed overleg. Zal de makelaar zeker aanbevelen.
-
Tom Nauta
10 -
Frederik Hendrikstraat 86
9Ik ben zeer tevreden over de makelaar. Ik werd keurig op de hoogte gehouden van de gang van zaken. Contact was goed.
-
Jeffrey Van der werf
10 -
Koopmansgracht 34
9prima makelaar met verstand van zaken. communicatie verliep prima via een gezamenlijke app. aanrader!