Uw VBO Makelaar is een betrouwbare partner in Zwolle voor wie op zoek is naar de juiste woning of wil verkopen met zekerheid. In een markt waarin vraag en aanbod sterk variëren, staat uw VBO Makelaar voor duidelijkheid, transparantie en persoonlijke aandacht. Met een diepe kennis van de regio en jarenlange ervaring in de makelaarswereld, helpen wij u efficiënt en doelgericht doorheen het proces. Wij bieden persoonlijk advies, van de eer...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Molenweg 165
8012WE Zwolle
€ 485.000 k.k.
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 93 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Obrechtstraat 157
8031AN Zwolle
€ 495.000 k.k.
€ 3.438/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Van Ittersumstraat 89
8012TJ Zwolle
€ 399.000 k.k.
€ 4.807/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 65 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Flora Bilderbeekstraat 1
8017DS Zwolle
€ 495.000 k.k.
€ 4.381/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 172 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Penningkruidweg 46
8042NR Zwolle
€ 399.000 k.k.
€ 4.640/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- 177 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Rozeboomlaan 36
8014BZ Zwolle
€ 599.000 k.k.
€ 4.103/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 144 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (23)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
23 reviews totaal
Funda
17 reviews op Funda
6 reviews op Google
-
Roelingsbeek 13
8Zeer tevreden. Ze doen wat ze zeggen en zeggen wat ze doen. Goede begeleiding en communicatie. Fijne mensen.
-
Boerweg 6 a
9Zeer fijne makelaar. Nu voor de derde keer zaken mee gedaan, dat zegt eigenlijk al genoeg. Prettig en laagdrempelig in contact.
-
Boterbloemweg 36
9Persoonlijke aankoopmakelaar met verstand van zaken. Neemt de tijd voor je en is ruim buiten kantooruren bereikbaar. Kijkt en denkt mee over de aankoop van een huis en geeft goed en gericht advies over de gang van zaken.
-
Veenmos 65
9Contact liep vlot en precies volgens de planning zoals we besproken hadden. Deskundige makelaar die weet hoe ze op bepaalde dingen moeten inspelen.
-
Drapenierlaan 24
9Het verkoopproces kon snel opgestart worden. Prettige begeleiding en duidelijke communicatie. Goede prijs-kwaliteitverhouding.
-
Sneevlietstraat 19
10Geweldige makelaar! Zeer goede begeleiding goed service. Staan altijd voor je klaar! Zowel mondeling als telefonisch!
-
Goudsbloemstraat 81
8Onze makelaar zat lekker dichtbij. En was dus zeer bekend met het huizenbestand in onze buurt. Dit vonden wij een groot voordeel.
-
Assendorperstraat 176 1
10Wij zijn zijn super tevreden over Uw VBO makelaar. Prettige communicatie. Duidelijk advies, stukje humor en zeker kennis van zaken wat betreft de wijk en de verkoop. Daardoor verliep het proces vlot en naar volle tevredenheid