Van Der Linde Makelaardij is sinds 2008 een betrouwbare partner op de makelaarsmarkt van de NO Veluwe. Wij bieden persoonlijke en betrokken begeleiding bij het kopen, verkopen, verhuren of taxeren van onroerend goed. Of u nu op zoek bent naar een woning, bedrijfsruimte of investeringsobject, wij helpen u graag op een transparante en eerlijke manier. Onze nadruk ligt op de klant, met een lange-termijnvisie en een team dat zich volledig t...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Pijlkruid 19
8081SK Elburg
€ 665.000 k.k.
€ 3.935/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- 276 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Zuiderzeestraatweg Oost 71
8081LB Elburg
€ 675.000 k.k.
€ 3.971/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 1610 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Julianastraat 31
8081AW Elburg
€ 499.500 k.k.
€ 5.612/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 351 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Clakenweg 95
8081LT Elburg
€ 429.500 k.k.
€ 3.003/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 190 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Verlengde Haerderweg 5 R 13
8085RJ Doornspijk
€ 250.000 k.k.
€ 3.521/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- 567 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Goorweg 3
8085PB Doornspijk
€ 1.098.500 k.k.
€ 5.492/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 3895 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (65)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
65 reviews totaal
Funda
39 reviews op Funda
26 reviews op Google
-
Schokkerstraat 77
10Martijn is een fijne man die je meeneemt door het verkoopproces. Hij komt met adviezen, gevraagd en ongevraagd. Wij zijn erg tevreden 👍
-
Westerwalstraat 5
10Super vriendelijk team zowel de makelaar als het kantoor team, pakken alles zeer deskundig op en hebben veel kennis van de markt.
-
Schokkerstraat 195
8Het liep heel goed en bij vragen kregen we gauw antwoord. Hele fijne makelaar en heel betrouwbaar. Zou iedereen deze makelaar aanraden .
-
Schokkerstraat 85
10Zeer professionele begeleiding. Door een goede kennis van de lokale markt hebben we ons huis snel kunnen verkopen.
-
Vrijheidsstraat 5
10Goede makelaar met veel kennis over de markt en plezierig in de omgang. Iedereen die zijn huis wilt verkopen, zou ik V D Linde aanbevelen.
-
Noorderkerkstraat 16
9Contact verliep vlekkeloos, werd regelmatig op de hoogte gehouden over diverse zaken zoals biedingen en onderhandelingen, we konden steeds snel schakelen. Was prettig zaken doen.
-
Hertogstraat 13
10Uitstekende begeleiding en contacten. Deskundig ten aanzien van de lokale markt. Goede ideeën ten aanzien van de verkoop strategie.
-
Koperwiek 7
10Korte lijntjes, prettige afstemming en snel gehandeld wanneer nodig. Erg tevreden met het eindresultaat.