Philippen Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Sittard en de omgeving. Wij zijn uw partner bij het kopen, verkopen of taxeren van woningen in Sittard, Geleen, Born en de regio. Onze ervaring en kennis van de lokale markt zorgen voor een geruststellende begeleiding, van start tot eind. Wij bieden gedegen advies en ondersteuning in alle stappen van het proces. Onze medewerkers zijn geaccrediteerd met certi...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Sluisweg 14
6121JR Born
€ 475.000 k.k.
€ 3.598/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 465 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Beekstraat 26
6136EK Sittard
€ 269.500 k.k.
€ 2.209/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 408 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Smidserweg 18
6151AD Munstergeleen
€ 249.000 k.k.
€ 2.284/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 280 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Burg. Smeetsstraat 7
6151GM Munstergeleen
Prijs op aanvraag
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Geldersestraat 32
6136AT Sittard
€ 279.000 k.k.
€ 1.897/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 160 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Margrietstraat 22
6191XH Beek
€ 429.000 k.k.
€ 3.274/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 261 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (50)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
50 reviews totaal
Funda
23 reviews op Funda
27 reviews op Google
-
Wolfswei 6
10Eerlijke en goede informatie over het proces en de mogelijkheden met betrekking de verkoopwaarde van het huis. Een regelmatige terugkoppeling over de voortgang. Sandra en Rob zijn een zeer prettig en goed team.
-
Nobelstraat 7
10Rob Philippen is professioneel, geeft goede raad en weet de prijs van de woning precies in te schatten. Hij heeft voor mij al 5 huizen verkocht! Ik zal hem zeker altijd aanraden.
-
Margrietstraat 22
8Communicatie verloopt vlot en correct. De afhandeling van alle documenten is juist. Ook de coördinatie van alle facetten zijn ze goed in thuis.
-
Hemelsley 262
9Fijn en eerlijk contact. Prettige manier van samenwerking. Tevens zeer benaderbaar en heeft in het verleden diensten om niet verricht waar andere makelaars je een nota voor sturen. Het was dan ook een no-brainer om de verkoop van ons bij Rob Philippen onder te brengen.
-
Overhoven 70
10Prima makelaar ik kan hem echt iedereen aanraden zeer professioneel weet wat hij doet regelt alles zeer kordaat
-
Mercuriusstraat 22
9Goed contact wanneer nodig houden je goed op de hoogte wanneer er veranderingen plaatsvinden. Top makelaar
-
Beekstraat 12
10Fijne mensen die je heel goed helpen van A tot Z. Binnen korte periode was alles goed en deskundig geregeld.
-
Sint Rosastraat 12
10Zeer tevreden. Deze makelaar houdt rekening met je wensen en persoonlijke situatie. Ze zijn kundig en geven goede tips. Uitstekende service met een warme sfeer dat zorgt voor een prettige samenwerking.