Fynhuys Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Hilvarenbeek. Wij begrijpen de waarde van uw woning en helpen u graag bij het vinden van de beste oplossing, zowel voor kopen als verkopen. Onze focus ligt op transparantie en professionele afhandeling van elke transactie. Wij bieden een uitgebreid aanbod diensten, van hypotheekadvies tot energielabel. Onze werkwijze is gericht op klantgerichtheid en kwaliteit,...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Linnemansstraat 10
5089NM Haghorst
€ 719.500 k.k.
€ 4.020/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 299 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Wagenmaker 2
5081ER Hilvarenbeek
€ 470.000 k.k.
€ 4.796/m²
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 159 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Schipluidenlaan 14
5035KJ Tilburg
€ 339.000 k.k.
€ 5.650/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Zijthorst 16
5087BX Diessen
€ 639.000 k.k.
€ 3.969/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 161 m²
- Perceeloppervlakte
- 434 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Lowerik 12
5085GL Esbeek
€ 475.000 k.k.
€ 3.800/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 340 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
De Bocht 1
5087LN Diessen
€ 900.000 k.k.
€ 3.913/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 230 m²
- Perceeloppervlakte
- 598 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (27)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
27 reviews totaal
Funda
2 reviews op Funda
25 reviews op Google
-
Joes
10Afspraak was snel gemaakt. Opdracht uitstekend uitgevoerd. Heel prettig contact, alles bijzonder vlot en prettig verlopen.
-
Frank Doomen
10 -
Jaïr Mooijman
10duidelijk en adequaat.
-
Mai Van Limpt
10Een aanrader als je je huis wilt laten taxeren. De afspraak kon op korte termijn en het taxatierapport was er een dag later. Goeie en snelle service.
-
Pastoor Jurriënsstraat 31
10Fijne, persoonljjke begeleiding in het gehele proces. Van kennismaking, tot prijsopgave en het tekenen van het koopcontract.
-
Besterdplein 25 03
9Zeer vlotte afhandeling van aankoop nieuwe woning en verkoop van mijn eigen woning. Super! Fynhuys Makelaars zeker aan te raden.
-
Bob
10Snel, correct en goede service!
-
Irma S.
2Verkoopt lekker met verborgen gebrekken en dan zoek het maar uit, koper. Jaja, hij verkt voor verkoper natuurlijk, je kunt niet beide partijen blij maken,maar meer eerlijkheid vanuit verkopende partij zou fijner zijn geweest.
-
Mark Hagedoorn
10Marco heeft de taxatie kundig uitgevoerd tegen een scherpe prijs.. Prettig contact. De afspraak vond binnen enkele dagen plaats en het definitieve rapport snel beschikbaar. Dank!
-
Christian Varion
10We wilde een taxatie hebben, en zochten contact bij Marco Croes. Hij reageerde snel en voerde de taxatie goed en naar wens uit. Ook is hij flexibel en vriendelijk, daardoor een fijne samenwerking. Van ons dus 5 sterren