Pit Makelaars staat voor betrokkenheid, professionaliteit en resultaatgerichtheid. Wij geloven dat elke klant en elk huis de aandacht verdient die ze verdienen. Door tijd en betrokkenheid in te zetten, helpen we klanten bij de grootste financiële keuzes van hun leven. Eerlijk advies en het nakomen van afspraken staan bij ons centraal. Onze ervaring en marktkennis zorgen voor een gerichte aanpak, of het nu gaat om de aankoop, verkoop of...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Alsacelaan 39
5627CA Eindhoven
€ 400.000 k.k.
€ 4.545/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- 173 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Wolberg 7
5508EP Veldhoven
€ 475.000 k.k.
€ 3.682/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Meester Rijkenstraat 37
5504BG Veldhoven
€ 415.000 k.k.
€ 5.845/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- 109 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kruisstraat 70 C
5612CJ Eindhoven
€ 289.000 k.k.
€ 6.283/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 46 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Repel 25
5501HR Veldhoven
€ 425.000 k.k.
€ 4.570/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kiekendief 22
5508KT Veldhoven
€ 750.000 k.k.
€ 5.137/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 277 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (171)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
171 reviews totaal
Funda
63 reviews op Funda
108 reviews op Google
-
Inge Jonkers
10Fijne makelaar die veel verteld en hun best doen tijdens de bezichtiging.
-
Guido Gezellelaan 26
10Anita en haar team hebben ons super goed geadviseerd en zaken voor ons uitgezocht alvorens we een bod gingen uitbrengen. We zijn superblij met de aankoop van het huis!
-
Nidhi Agarwal
10Hallo Ik wil Anita en haar team in het bijzonder bedanken voor hun hulp bij de verkoop van ons huis en voor alle moeite die ze hebben gedaan. Ik heb een fantastische en zeer vlotte ervaring gehad. Ze hebben ons op de juiste manier begeleid, hebben veel kennis van de markt en de huizenmarkt, en ze hebben het beste team dat je je kunt wensen. Het mooiste is dat alle teamleden evenveel betrokken waren bij het hele proces en altijd voor ons klaarstonden. En ze hebben ook nog eens een geweldige stylist en fotograaf, wat het extra bijzonder maakt. Nogmaals bedankt, team van Pit Makelaars, een echte aanrader!
-
Mandy Lebens
10Super fijne bezichtiging gehad! Vriendelijke makelaar met goede informatie.
-
Maresi Van lieshout
10Het begon al met de leuke video van het appartement door Danish van Pit. Net even anders en persoonlijker. In deze drukke markt een verademing. Daarna echt een fijne bezichtiging aan de Welschapsedijk in Eindhoven. Ruim tijd en kundig.
-
Grasbaan 4
10Het was weer heerlijk om zaken met jullie te doen. Service, eerlijkheid en transparantie staan bij jullie hoog in het vaandel. Zakelijk maar toch zacht.