Daan Hoefnagel Makelaardij
Daan Hoefnagel Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Veldhoven en de omgeving. Met jaren ervaring op het gebied van verkoop, aankoop en taxaties biedt het kantoor een solide basis voor wie op zoek is naar een makelaar die zowel professioneel als menselijk omgaat met klanten. Het kantoor legt de nadruk op een transparante en servicegerichte werkwijze, ondersteund door de kwaliteitsgarantie van VBO Makelaar...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kapteijnlaan 25
5505AV Veldhoven
€ 525.000 k.k.
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 277 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Leemsbroek 3 B
5505KD Veldhoven
€ 415.000 k.k.
€ 5.929/m²
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Heerseweg 122
5504PS Veldhoven
€ 995.000 k.k.
€ 5.853/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 935 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Zittardsestraat 37
5507LV Veldhoven
€ 575.000 k.k.
€ 4.792/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Eikenbocht 56
5511LH Knegsel
€ 650.000 k.k.
€ 4.276/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 518 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Margrietstraat 14
5502TS Veldhoven
€ 615.000 k.k.
€ 4.424/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 272 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (34)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
34 reviews totaal
Funda
24 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
Grote Aard 25
9Contact verliep soepel, goed bereikbaar en deskundig kantoor. Uitstekende kennis van de lokale markt .
-
Sagitta 38
8Contact met makelaar verliep goed. Prijs kwaliteit is zeer goed. Makelaar is vakbekwaam. Alles als prettig ervaren.
-
Egel 32
9Het contact met Daan Hoefnagel verliep goed. Daan was duidelijk over het plan van aanpak mbt de verkoop van de woning. En de verkoop verliep soepel.
-
Botsehei 22
9Heel open en eerlijk. Transparant. Precies zoals wij het fijn vinden. Met deskundig advies. Daan zorgde ervoor dat we de juiste verwachtingen hadden qua verkoopproces en verkoopprijs. Dik tevreden!
-
Toverberg 7
10Het contact verliep erg goed. Daan is kundig en geeft goed advies. Het verkoopproces liep goed en efficiënt. Deze makelaar is zeer aan te bevelen.
-
Nonnenpad 19
10Een superfijn en deskundig contact van begin tot eind! Dit was niet de eerste en zeker niet de laatste samenwerking.
-
Groot Koemeer 25
10Daan is eerlijk en reëel, dus geen beloftes die niet waargemaakt worden. Voor ons heeft hij een goede balans gevonden in de taxatie en het verkoopproces goed begeleid.
-
De Huysacker 19
10Geweldige makelaar, zorgt ervoor dat potentiële kopers denken in oplossingen ipv problemen. Correct inschatting van verkoopprijs gebaseerd op ervaring en omgeving.
-
Marissa Klinckenberg
10Daan, ontzettend bedankt voor de duidelijke een goede service en natuurlijk de verkoop van onze woning. Wij zijn erg tevreden over het vlotte verloop en de manier waarop je te werk gaat. Heel gewoon, heel betrouwbaar! Groetjes Marissa & Tim