In Hoorn staat De Beukelaer Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij combineren jarenlange ervaring met een klantgerichte aanpak om jou te helpen bij het kopen, verkopen of verhuren van woningen. Onze focus ligt op transparantie, professionaliteit en een geruststellende samenwerking. Wij bieden een volledig pakket aan makelaarsdiensten, van advies tot overdracht. Onze werkwijze is duidelijk en gericht op jouw we...
Actueel woningaanbod
-
- Verkocht
Boekweitstraat 45
1446CL Purmerend
€ 385.000 k.k.
€ 4.583/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- 126 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Kaap Hoorn 83
1624HN Hoorn
€ 265.000 k.k.
€ 5.521/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 48 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Aangekocht
Wezenland 193
1531LK Wormer
€ 445.000 k.k.
€ 4.082/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Paardebloem 18
1689RM Zwaag
€ 275.000 k.k.
€ 4.231/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Zadelmakerstraat 13
1825CK Alkmaar
Prijs op aanvraag
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 53 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Magnoliaerf 27
4125VD Hoef en Haag
€ 500.000 k.k.
€ 4.587/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 137 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (21)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
21 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
5 reviews op Google
-
Zadelmakerstraat 13
10Michel en Monique hebben mij goed geholpen bij de aankoop van de nieuwe woning en de verkoop van de oude. Zij denken met jou mee, hebben een vriendelijke uitstraling en aanpak. Bedankt!
-
Kolenbergstraat 44
9Duidelijke, eerlijke en betrokken makelaar. Voelt goed aan wat je nodig hebt, waardoor de verkoop van je huis en de afhandeling daarvan op een prettige manier verloopt. Communicatie is duidelijk en helder, korte lijnen. We zijn zeer tevreden en bevelen deze makelaar van harte aan.
-
Gerard Brandtweg 91
10Het contact is erg prettig en Monique is heel goed bereikbaar. Ze neemt de tijd voor je en zorgt ervoor dat ik zo min mogelijk stress ervaarde ondanks het feit dat het verkopen van je huis erg spannend is!
-
Pannenspiegel 9
10De communicatie verliep prettig, zowel in persoon als ook via whatsapp. Prijsstelling prima in overleg
-
Tweeboomlaan 24
10Zeer goed geholpen tijdens het hele proces. Erg netjes en respectvol tegenover mij en de kijkers, geluisterd naar mijn wensen op kijkdagen.
-
Buurtje 14
10Monique de Beukelaer van De Beukelaer Makelaardij is zeer betrokken bij de verkoper, goede communicatie, neemt echt de tijd voor bezichtigingen, potentiële kopers gaan positief de deur uit! Zij is punctueel en komt alle afspraken na en heeft kennis van de huizenmarkt!
-
Prins Bernhardstraat 38