In Roelofarendsveen staat Jenny de Haas voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpt Jenny haar cliënten bij het vinden van de juiste woning of het succesvol verwerken van een koop- of verkoopproces. Jenny biedt dienstverlening in aankoop, verkoop en taxaties. Ze werkt met een transparante en gedetailleerde aanpak, waarbij de behoeften van haar klanten centraal staan. Met...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Zuideinde 104
2371BZ Roelofarendsveen
€ 600.000 k.k.
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 589 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kerkstraat 39
2355AE Hoogmade
€ 450.000 k.k.
€ 4.545/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Ganzendiep 1
1423DA Uithoorn
€ 800.000 k.k.
€ 5.839/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 301 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Poeloever 20
2371JH Roelofarendsveen
€ 535.000 k.k.
€ 4.776/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 90 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Westeinde 34
2371BD Roelofarendsveen
€ 725.000 k.k.
€ 5.708/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 333 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Diamant 20
2371KK Roelofarendsveen
€ 475.000 k.k.
€ 5.107/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (18)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
18 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
-
Westeinde 34
10Jenny is erg betrokken en vakkundig en goed op de hoogte van wat er speelt op de huizen markt echt een aanrader voor het aankopen van je nieuwe huis
-
Noordeinde 189 A14
10Van te voren goed overleg over het hoe en waarom er zaken moeten gebeuren. Super fijn en deskundig geholpen met de verkoop.
-
Noordeinde 175
10Super blij met de hulp die we gehad hebben. Dankzij Jenny hebben we een droomhuis aangekocht. Superblij met haar strategisch advies voor de bieding, maar ook al het papierwerk er om heen. Hierdoor weet ik zeker dat alles juist op papier staat. Dit neemt veel zorgen weg tijdens zo een grote 'aankoop'.
-
Schoolbaan 18
10Erg blij met Jenny. Duidelijk veel ervaring en expertise. Goed en duidelijk geadviseerd en bijgestaan. Verkoop is heel soepel gelopen en een verkoop prijs boven verwachting door een juiste verkoop strategie.
-
Sotaweg 106
10Eerlijk, vriendelijk en altijd snel bereikbaar. Je kan met alle vragen bij Jenny terecht. Wij raden Jenny dan ook zeker aan als aankoopmakelaar!
-
Brederolaan 9
10Jenny is zeer deskundig, weet wat er speelt op de markt en begeleidt je in het hele proces. Wij raden Jenny zeker aan als verkoopmakelaar!
-
Achterpad 23
10Super blij met de hulp en begeleiding van Jenny. Contact verliep heel soepel en Jenny reageerde overal heel snel op. Daarnaast was het overduidelijk dat ze goed bekend is in de markt en warme contacten onderhoud. Dat heeft voor ons het proces heel comfortabel gemaakt.