Max de Makelaar
"Een ervaren makelaar met persoonlijke aanpak!"
Max de Makelaar heeft zich al tientallen jaren gespecialiseerd in de Bollenstreek en Leidse Regio. Onze nadruk ligt op persoonlijk contact en een klantgerichte aanpak, ook in deze snelle digitale tijd. Door actief te anticiperen op marktontwikkelingen en vraag en aanbod effectief te combineren, zijn we in staat om betrouwbare en succesvolle transacties te realiseren. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop, taxaties, ve...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Westerpark 127
2231DM Rijnsburg
€ 575.000 k.k.
€ 5.750/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Schiestraat 120
2201AT Noordwijk
€ 975.000 k.k.
€ 6.019/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 244 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Jan Steenstraat 2
2231BM Rijnsburg
€ 759.000 k.k.
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 271 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Boslaan 78
2224HK Katwijk
€ 369.000 k.k.
€ 4.986/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Hoornesplein 75
2221BD Katwijk
€ 409.000 k.k.
€ 3.971/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Noordzeepassage 58
2225BS Katwijk
€ 325.000 k.k.
€ 6.132/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 53 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (92)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
92 reviews totaal
Funda
86 reviews op Funda
6 reviews op Google
-
Salviahof 60
10Fijn contact met het team van Max de Makelaar. Het appartement was binnen een week verkocht. Erg tevreden!
-
Boorsmastraat 3
10Van A tot Z prima begeleiding . Team Max Makelaar is een topteam . Zeker aanbevelingswaardig. Ga zo door
-
Conradstraat 11
9De makelaar reageerde heel adequaat. Kwam snel op de lijn bij vragen. Snel en transparant offerte traject. Kennis van de omgeving en de heersende huizenmarkt. Fijne en persoonlijke benadering. Gaf veel vertrouwen in een goede afwikkeling
-
Sandtlaan 44
9In korte tijd 3 x een huis gekocht en verkocht het is ons kent ons, leefden mee en gunden ons deze stap.
-
Vliegeniersweg 65
8Max De Markelaar assisted us in purchasing our first property. They provided timely feedback, and Philip Huigsloot assisted in having a look at the property, as well as in depth understanding on the negotiation process. Really happy with the service.
-
Herenweg 168
9Philip is een hele fijne makelaar. Hij heeft ons op hele korte termijn kunnen helpen met de aankoop van een huis. Daarin is hij zorgvuldig en snel te werk gegaan.
-
Boerenburgerweg 23
9Philip is een hele fijne makelaar. Hij heeft ons heel duidelijk en deskundig begeleid tijdens het gehele verkoopproces van ons huis. Hij nam ons mee in alle overwegingen en kon goed antwoord geven op vragen van onze kant. Ook het contact met Hetty was heel prettig, samen schakelen ze snel om het proces in goede banen te leiden.