Bij Makelaardij Gortemaker in Assen staat persoonlijke aandacht centraal. Mijn werkzaamheden omvatten de verkoop van woningen, aankoopbegeleiding, taxaties en financieel advies. Ik ben er altijd voor u, of het nu overdag, ’s avonds of op zaterdag is. Mijn doel is om u te helpen met een soepele en transparante verkoop- of aankoopproces. Mijn expertise ligt in bijzonder beheer, waarbij ik met veel geduld en kennis de juiste oplossing voor...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Radewijnsstraat 29
8022BG Zwolle
€ 535.000 k.k.
€ 4.496/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 120 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dilletuin 63
9408AA Assen
€ 525.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 330 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Aangekocht
Echtenstraat 98
9402JE Assen
€ 275.000 k.k.
€ 3.160/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Epe 40
9406HL Assen
€ 349.000 k.k.
€ 2.982/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 318 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Jupiterstraat 27
9405PN Assen
€ 539.000 k.k.
€ 3.097/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 429 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Verkocht
Tiendlanden 36
9407JB Assen
€ 265.000 k.k.
€ 3.354/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 161 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (15)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
15 reviews totaal
Funda
6 reviews op Funda
9 reviews op Google
-
Koen Venema
10 -
Nico van de Merbel
10Goede en tijdige taxatie en rapportage.
-
Jupiterstraat 27
10Het contact met Gerben verliep heel prettig. Hijheeft ons uitstekend geholpen bij de verkoop van onze woning.
-
De Wouden 300
10Gerben Gortemaker heeft ons zeer goed geholpen bij zowel de aankoop als verkoop van een huis. Goed bereikbaar en denkt op een fijne en professionele manier mee bij te nemen beslissingen.
-
Ronald Folkerts
10Makelaar, die verstand van zaken heeft. Is snel, accuraat en afspraak=afspraak. Zeker aan te bevelen.
-
Breekamp 19
10Ik zou iedereen Gerben aanraden, ook veel bouwkundig kennis wat zeker als aankoop makelaar zeer handig is.
-
Kloostersingel 9
10De makelaar Gortemaker was erg deskundig en heeft de hele verkoop enorm goed begeleid. Heeft zeer veel kennis van de markt en type huis. Het huis is erg mooi gefotografeerd en op Funda gezet. Echt een perfecte kundige makelaar.
-
Oosterwal 42
10Contacten liepen soepel. Goed geholpen met het bepalen van een realistische vraagprijs. Staat voor je klaar en is behulpzaam.
-
Kloosterhout 52
10Deskundige, rustige en realistische makelaar. Is helder en weet precies waar hij mee bezig is. Een aanrader dus!
-
Hendrik Smit
8Goede indicatie en fijn team
-
Jos Sabel
10De makelaar heeft onze taxatie zeer snel geregeld. Erg professioneel en reageert ook snel op de mail en telefoon.