W. Heeren Makelaardij
"Van huis uit, thuis in huizen!"
In Eersel, in het hart van de Kempen, staat Heeren Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met jarenlange ervaring in de regio en een sterke lokale connectie, weten wij precies wat er op de markt speelt. Ons team is enthousiast, vakkundig en altijd op zoek naar de beste oplossing voor onze klanten. Of het nu gaat om de verkoop, verhuur of aankoop van een woning, wij staan voor je klaar met professioneel advies en p...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bucht 37 a
5571CT Bergeijk
€ 1.100.000 k.k.
€ 4.911/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 224 m²
- Perceeloppervlakte
- 1000 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Smidsstraat 2
5095EG Hooge Mierde
€ 645.000 k.k.
€ 4.188/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 850 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Vossenhof 12
5095BS Hooge Mierde
€ 455.000 k.k.
€ 4.946/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 261 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kerkevelden 90
5521KK Eersel
€ 479.000 k.k.
€ 3.496/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 186 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Odradastraat 25
5521CP Eersel
€ 515.000 k.k.
€ 4.682/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 231 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Oude Provincialeweg 13 B
5527BM Hapert
€ 325.000 k.k.
€ 4.851/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (26)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
26 reviews totaal
26 reviews op Google
-
Ralf van de Ven
10Professionele en zeer kundige makelaar met een persoonlijke en uiterst proactieve aanpak. De begeleiding was van begin tot eind uitstekend. Dankzij de sterke bouwkundige kennis krijg je niet alleen een makelaar, maar een compleet en betrouwbaar totaalpakket. Een absolute aanrader.
-
Lia Schenk
10Prima begeleiding, veel kennis van zaken, juiste strategie waardoor je een goede prijs krijgt
-
W Otter
10Helemaal top bij verkoop van ons huis, compleet verzorgd en ontzorgt Dank aan team Heeren
-
Ron Vermeltfoort
10 -
Angelique Traas
10Wat begon met een taxatie van ons huis, liep uit op de koop van een prachtig kavel en de verkoop van ons voormalige huis! Margot is erg goed in het doorvragen welke behoefte er speelt en wat wij graag zouden willen. De locatie is van belang en we wilde graag nog eens zelf bouwen. Door haar regionale netwerk kan ze snel schakelen en kwam er een geweldig kavel op ons pad. Deze stond in de stille verkoop. Eenmaal aangekocht begon de volgende stap, ons voormalige huis verkopen. Alles werd in gang gezet. Er was erg veel animo voor het huis en we hebben door haar adviezen een hoge prijs gekregen zonder risico te lopen. Daarnaast vinden we haar een makelaar met persoonlijke aandacht, maar zeker professioneel handelt. Ze is eerlijk en er zijn duidelijke afspraken, zo wisten we precies waar we aantoe waren.