BOOT Makelaars
"Persoonlijk & solide."
BOOT Makelaars is sinds meer dan vijf decennia actief op Noord- en Zuid-Beveland. Door jarenlange ervaring op de lokale woningmarkt kennen we de nuances van deze regio en kunnen we u betrouwbaar begeleiden bij het kopen of verkopen van een woning. Onze passie voor het vak, gecombineerd met een solide kennis van de regio, zorgt voor een persoonlijke en betrouwbare service. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop en taxat...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Geraniumstraat 6
4461ND Goes
€ 385.000 k.k.
€ 3.348/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 174 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Atalantalaan 279
4336MA Middelburg
€ 749.000 k.k.
€ 4.864/m²
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 330 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Veerweg 50 012
4471NC Wolphaartsdijk
€ 285.000 k.k.
€ 2.688/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 319 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Veerweg 50 042
4471NC Wolphaartsdijk
€ 475.000 k.k.
€ 3.769/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 273 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Burgemeester Andriessenstraat 33
4441AN Ovezande
€ 335.000 k.k.
€ 3.681/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- 491 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Inlaag 26
4471NJ Wolphaartsdijk
€ 265.000 k.k.
€ 5.760/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 46 m²
- Perceeloppervlakte
- 495 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (62)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
62 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
37 reviews op Google
-
Mandy Effting
10Een fantastisch team ! Samenwerking perfect Goede service & en denken mee met de klant Kortom: een aanrader Zijn zelf erg tevreden ❤️
-
Harm Hoogerdijk
10BOOT Makelaars heeft waargemaakt waar ze voor staan: persoonlijk & solide. Het contact was steeds warm, dichtbij en betrokken. In een periode waarin er veel op je af komt, is het echt enorm waardevol om op zo’n professioneel team te kunnen vertrouwen!
-
Jacky en Cheyenne Pijcke
10Wij hebben een huis aangekocht en verkocht via Boot Makelaars en zijn enorm goed geholpen. We konden voor al onze vragen terecht. En zelfs toen wij met spoed nog 1 formulier nodig hadden kwam de makelaar die zelfs in de avond nog brengen om te zorgen dat alles geregeld is! Iedereen enorm bedankt. En vooral Sander bedankt voor je super goede inzet en alle hulp!
-
danny s1000rr
4“ Betrokkenheid en service zitten in het DNA van ons familiebedrijf “ Dat geld niet voor Dhr. Boot henzelf. Heeft geen tijd voor specifiek gerichte vragen bij een bezichtiging, en heeft een neerbuigende nonchalante houding naar zijn ‘nummertjes’, dat is wat je hier bent, een nummer geen klant.
-
Appelstraat 54
9Boot makelaars,een aanrader ! Vak mensen met een luisterend oor & goede begeleiding Zeer vriendelijk en zeer behulpzaam Goede adviezen en denken graag mee
-
Spinellihof 16
9BOOT Makelaars heeft waargemaakt waar ze voor staan: persoonlijk & solide. Het contact was steeds warm, dichtbij en betrokken. Tegelijkertijd waren de adviezen en de begeleiding zeer deskundig. In een periode waarin er veel op je af komt, is het echt enorm waardevol om op zo’n professioneel team te kunnen vertrouwen!