Muneris Makelaardij
Muneris Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de vastgoedwereld van Zeeland. In 's-Gravenpolder en omgeving helpen wij klanten met vertrouwen en transparantie bij de aankoop, verkoop of taxatie van hun woning. Wij luisteren naar uw wensen en zorgen voor maatwerkoplossingen die aansluiten bij de specifieke omstandigheden van uw situatie. Onze dienstverlening omvat verkoopbemiddeling, aankoopbemiddeling en...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bouwen Ewoutstraat 24
4381PR Vlissingen
€ 270.000 k.k.
€ 2.269/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 79 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Seringestraat 11
4431DZ 's-Gravenpolder
€ 369.000 k.k.
€ 4.446/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 208 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Nieuweweg 36
4435AE Baarland
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 445 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Fortrapastraat 58
4431BX 's-Gravenpolder
€ 399.000 k.k.
€ 3.325/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 248 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Ruisweg 14
4424MN Wemeldinge
€ 290.000 k.k.
€ 3.717/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- 455 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Ligusterstraat 49
4431ED 's-Gravenpolder
€ 645.000 k.k.
€ 3.342/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 193 m²
- Perceeloppervlakte
- 530 m²
- Slaapkamers
- 6
Reviews (24)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
24 reviews totaal
24 reviews op Google
-
Bennie Van Dijk
10 -
M Haerkens
10Wij hebben de samenwerking met onze verkoopmakelaar als zeer prettig ervaren. Doordat het een eenmanszaak is, merk je meteen dat er veel persoonlijke aandacht is. Je hebt direct contact met dezelfde persoon, wat het hele verkoopproces een stuk duidelijker en prettiger maakt. Op vragen van ons als verkopers werd vrijwel altijd direct gereageerd. De communicatie was snel, duidelijk en betrokken. Het gaf ons veel vertrouwen dat hij altijd voor ons klaarstond en actief met ons meedacht. Kortom: een zeer fijne, persoonlijke en professionele begeleiding bij de verkoop van onze woning. Zeker een aanrader!
-
Jack Wijnands
10prima verloop van verkoop woning dankzij makelaar Muneris. tevens fijne communicatie bij vragen.
-
Thomas Scheele
10Als je een makelaar zoekt die laagdrempelig is kwa contact, dan moet je bij Muneris makelaardij zijn! Het contact gaat op een hele fijne, nette en respectvolle wijze. Ik kan iedereen deze makelaar aanraden.
-
Ernst-Jan Scherrenburg
10Goede begeleiding bij de aankoop van onze nieuwe woning en de verkoop van onze woning. Koos heeft veel kennis van zaken en denkt mee. Top!
-
Jan Minnaard
10Wij hebben een goede ervaring gehad met Koos als makelaar. Voor zowel de verkoop van onze oude woning, als de koop van onze nieuwe woning. Alles is voor ons snel en nauwkeurig geregeld.
-
Natascha van Rijn