Haskestaete Makelaardij staat voor betrouwbare en gedetailleerde begeleiding in de onroerend goed markt. Met meer dan 25 jaar ervaring en een uitgebreid netwerk, helpen we u bij de aankoop, verkoop of taxatie van uw woning. Ons kantoor is gevestigd in Balk, het centrum van Groen Gaasterland, en we kennen de regio als geen ander. Of u nu op zoek bent naar een woning of advies over waardebepaling, wij staan voor u klaar met objectieve en...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Jonkersfinne 4
8711GL Workum
€ 275.000 k.k.
€ 1.774/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 324 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Marderleane 9
8572WG Rijs
€ 635.000 k.k.
€ 6.350/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 1585 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
De Bûgel 2
8567KA Oudemirdum
€ 559.000 k.k.
€ 3.654/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 751 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
De Kolk 16
8551RL Woudsend
€ 690.000 k.k.
€ 3.333/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 207 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Plantsoen 11
8574SN Bakhuizen
€ 249.000 k.k.
€ 2.541/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 230 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Breelenswei 4
8573WS Mirns
€ 750.000 k.k.
€ 4.286/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 1600 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (46)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
46 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
21 reviews op Google
-
Oude Balksterweg 4 K18
10Betrouwbare makelaar die waarmaakt wat hij beloofd. Zowel makelaar als assistente op kantoor houden je goed op de hoogte vwb de ontwikkelingen.
-
Ina Jonkers
10Zeer prettige vakkundige en persoonlijke begeleiding van Joke en Fedde bij de verkoop van een object.
-
Hans Starreveld
10 -
Mardyk 3 G4
10Heel prettig persoonlijk en professioneel contact en begeleiding van de verkoop! Goed bereikbaar en deskundig kantoor.
-
Ineke Krantz
10Zeer professionele begeleiding in het gehele verkooptraject. De makelaar hield het hoofd koel, als wij nerveus werden. Van begin tot einde van het verkooptraject was de makelaar altijd beschikbaar. Chapeau!
-
Old reviewer
2Deze man zou een goede reclame voor Snickers zijn. Begint al met een verwijzing naar Funda voor een bod, communiceert net zo goed als een oude papegaai en vriendelijkheid is ver te vinden. Geen idee of dit een idee is van Friese nuchterheid (ik ken veel friezen maar deze is een geval apart) maar als je afgezeken wil worden terwijl je een bod wil uitbrengen dan moet je vooral bij deze topper zijn!
-
Lange Hoek 1
9Goed contact, professioneel en zakelijk.Top makelaar. Een huis verkopen is een soms moeilijk proces maar de makelaar nam veel zorgen uit handen en was een goede gesprekspartner die oplossingen.bood.
-
Lege Leane 6
10Bijzonder vriendelijk en deskundige transparante begeleiding. Als gevolg van ziekte moet ik verhuizen wat echt heel ingrijpend is. Fedde heeft mij daarin goed begeleid en eerlijke adviezen gegeven